Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 43

Téma: AB enigma + SF all in one panel

Hybrid View

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2005
    Příspěvky
    86
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal pecou Zobrazit příspěvek
    Vyzkoušel jsem novou AB enigmu a narazil na dva problémy, které se nevyskytují u orginálního DGS firmware a na něm založených firmwarech.
    - box mi nenaladí PPV kanály od Premiere, lépe řečeno je asi naladí, ale zařadí mezi rádia a tudíž nefungují.
    - používám k natáčení paraboly táhlový motor a krabičku řídící daný motor. Jednotlivé pozice se musí naladit ručně, což nepovažuji za problém. S firmware od DGS vše funguje jak má.
    S firmware založeném na enigmě se mi stává, že pokud přepínám v rámci jedné družice, tak se v některých případech aktivuje pohyb motoru. Anténa se přetočí na jinou družici, a po chvíli se vrátí nazpátek. Bohužel to má za následek, že pokud na té vedlejší družici vysílá něco na podobné frekvenci, tak se mi automaticky natáhnou programy z té družice, což je nežádoucí.
    1. V enigme ti staci ist na zakladny DIRECT - napr. SPORT PORTAL a dat zelene tlacitko - pod tym mas subkanaly (daju sa pripadne aj rucne upravit v settingu)

    2. Nemas nastaveny aj nahodou prepinac ? - lebo aspon moj V-BOX2 funguje tak ze pokial nedostane signal DISEQ 1.2 - coz je natacanie tak funguje ako DISEQ 1.0 - prepinac.
    Preto pred ladenim je lepsie po zapnuti najprv niekde natocit a az potom ....

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.08.2006
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal BLUEANT Zobrazit příspěvek
    1. V enigme ti staci ist na zakladny DIRECT - napr. SPORT PORTAL a dat zelene tlacitko - pod tym mas subkanaly (daju sa pripadne aj rucne upravit v settingu)

    2. Nemas nastaveny aj nahodou prepinac ? - lebo aspon moj V-BOX2 funguje tak ze pokial nedostane signal DISEQ 1.2 - coz je natacanie tak funguje ako DISEQ 1.0 - prepinac.
    Preto pred ladenim je lepsie po zapnuti najprv niekde natocit a az potom ....
    Díky
    bod 1) z neznalosti enigmy, no mohl jsem si přečíst manuál
    bod 2) tam mám vše vypnuté a nastaven mód 1.2 . DiSEqC opakování na 3 - zdá se být nejspolehlivější a nastaven Rychlý DiSEqC. Už to delší dobu samo od sebe nepřejelo.

    Nyní jen pár postřehů:
    Na pozici 72˚E - 12518V Ru Music, News One a 12526V Menu TV
    pokud naladím první frekvenci, tak mi to odmaže tu druhou, pokud naladím druhou, tak mi odmaže první. V žádném případě se mi nedaří naladit TV kanály z obou frekvencí.
    Na pozici 62˚E - 11106H - A1 Plus
    při vyhledání mi to najde kanál, ale není pojmenovaný - název je 11106H SID 0x01.
    Teprve když v seznamu zvolím tento nepojmenovaný kanál, tak se automaticky najde název k této stanici a přidá se jako další kanál A1 PLUS s příznakem nově nalezeného kanálu. Ovšem samotný kanál je funkční jen pod původním názvem 11106H SID 0x01, pod novým názvem nikoli. Tak mi tam v seznamu pak "vysí" dva kanály jeden nepojmenovaný funkční a druhý pojmenovaný a nefunkční. Smazat jeden z nich nejde, protože si ho sat stejně zase automaticky přidá. Je to sice jen detail, protože si do přehledu můžu přidat jen ten funkční a tam si ho přejmenovat, ale i tak se tu o tom zmiňuji.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Hi all, (help for compile enigma image)
    Založil ngc1927 v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 08.05.2007, 12:03
  2. Manual install AB IPBox 400 SF enigma
    Založil bob v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 29.12.2006, 10:24
  3. The latest Beta version av SF-team Enigma for Relook400
    Založil kokar v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 11.08.2006, 12:05
  4. @ the softcamdevelopers: Update To The new CaPMT interface
    Založil hemertje v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 03.01.2006, 07:45
  5. [DM7000] Radegast und Enigma problem
    Založil view v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 5
    Poslední příspěvek: 28.08.2005, 18:02

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •