Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Téma: nacteni karty U*C

  1. #1
    kecup
    Host

    Exclamation nacteni karty U*C

    V tomto tydnu mi po nedavnem odhalseni konecne odrizli HBO kanaly a tak, ze si je dnes dohraju, tak jako jiz predtim PG a hle ... ?!? Z karty nevyctu ani info. CWInfo, CWReader hlasi ze karta neodpovedela a Crypto02, stale neco nacita a pak precte jen nesmyslny ATR 3B 3B 3B .... bla 3B. Nevite nekdo proc? Ze by U*C delal nejake zasahy do karty? Je to vubec mozne? Mate nekdo podobnou zkusenost? Diky za kazde info kamaradi.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.01.2003
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Re: nacteni karty U*C

    Originally posted by kecup
    V tomto tydnu mi po nedavnem odhalseni konecne odrizli HBO kanaly a tak, ze si je dnes dohraju, tak jako jiz predtim PG a hle ... ?!? Z karty nevyctu ani info. CWInfo, CWReader hlasi ze karta neodpovedela a Crypto02, stale neco nacita a pak precte jen nesmyslny ATR 3B 3B 3B .... bla 3B. Nevite nekdo proc? Ze by U*C delal nejake zasahy do karty? Je to vubec mozne? Mate nekdo podobnou zkusenost? Diky za kazde info kamaradi.
    Podle toho, že ti to dělá při všech uvedených programech doporučuji zkontrolovat napájení Phoenixe. Máš-li to na baterku, tak ji vyměň !

  3. #3
    kecup
    Host

    Post RE:

    ... nemam baterku. Jedu pres trafo a s ostatnima kartama(napr. Gold) nemam problem. Nevim. V pristroji se karta chova uplne OK. Nevim.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.01.2003
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Re: RE:

    Originally posted by kecup
    ... nemam baterku. Jedu pres trafo a s ostatnima kartama(napr. Gold) nemam problem. Nevim. V pristroji se karta chova uplne OK. Nevim.
    Pak nevím. Nepochopil jsem v jakém přístroji se karta chová OK ale zcela jistě vím, že provider ti s kartou nemohl udělat nic aby karta při načtení ATR vypisovala takové blbosti.
    Jestli tím přístrojem v kterém se chová OK myslíš receiver, tak to máš potvrzené - když přečte kartu receiver musí ji přečíst také Phoenix !

  5. #5
    kecup
    Host

    Unhappy RE:

    Ano jako pristroj mam na mysli 6010. Zajimave je, ze kartu nelze nacist opravdu od doby vymazani klicu. Vcera mi jeden znami rikal, ze se p. Mal**a chvastal, ze U*C ma nastroje jak "dohravani" zamezit. Ze bych byl prvni? Zajimave. Jiste je, ze "problem" je v karte. Jine kartu nacitat lze. Jen ne tu mou.

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.01.2003
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Re: RE:

    Originally posted by kecup
    Ano jako pristroj mam na mysli 6010. Zajimave je, ze kartu nelze nacist opravdu od doby vymazani klicu. Vcera mi jeden znami rikal, ze se p. Mal**a chvastal, ze U*C ma nastroje jak "dohravani" zamezit. Ze bych byl prvni? Zajimave. Jiste je, ze "problem" je v karte. Jine kartu nacitat lze. Jen ne tu mou.
    Předpokládám, že "vymazání klíčů" znamená vymazaní záznamů ale to nic - jen jako důvod k závěru :
    - na vysvětlování tímto způsobem zde není místo. Bylo by to zdlouhavé. Chceš-li, napiš mi na PM (profil).

  7. #7
    kecup
    Host

    Unhappy RE:

    Jo ja si taky myslim, ze mi provider s kartou nemohl udelat nic, alespon sem o nicem podobnem dosud neslysel. Jedine co sem slysel jsou slova p. Mali**, ze U*C ma nastroje jak zamezit "dohravani". No ackoli tomu neverim, jiste je jen to, ze s kartou nelze pracovat od doby co mi odrizli H*B.

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.01.2003
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Re: RE:

    Originally posted by kecup
    Jo ja si taky myslim, ze mi provider s kartou nemohl udelat nic, alespon sem o nicem podobnem dosud neslysel. Jedine co sem slysel jsou slova p. Mali**, ze U*C ma nastroje jak zamezit "dohravani". No ackoli tomu neverim, jiste je jen to, ze s kartou nelze pracovat od doby co mi odrizli H*B.
    Znám jednoho, který tvrdí, že má nástroj a ....... nic. Jisté je to, že jsem ti odpověděl - napiš na PM.

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.11.2003
    Bydliště
    na Sloensku,Bratislava
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Mne robi toto iste harta w***a , mam aston 1.03 na cw 1.15 a po ymene klucom mi nejde nacitat phoenixom.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 13.04.2004, 17:21

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •