Stránka 71 z 72 PrvníPrvní ... 216169707172 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 051 až 1 065 z 1068

Téma: Digi TV OK!!

  1. #1051
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.05.2009
    Příspěvky
    32
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    skusim to s tou kartou upc pretoze skylink karta je dobra na svk a okolitych statoch no tu v britanii stale prsi a potom nema signal na astre3 a ina moznost nie je?Tu teraz predavaju nove receivery staci mat pevny internet a idu vsetky programy stoji £125 libier a garantuju to na rok a potom musis znova napalit softver takze narok ok ale co o rok ak nebude softver?Ale stejne ti dakujem za ochotu pomoct.UPC ide na Thor?

  2. #1052
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2009
    Příspěvky
    76
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal xxx222 Zobrazit příspěvek
    skusim to s tou kartou upc pretoze skylink karta je dobra na svk a okolitych statoch no tu v britanii stale prsi a potom nema signal na astre3 a ina moznost nie je?Tu teraz predavaju nove receivery staci mat pevny internet a idu vsetky programy stoji £125 libier a garantuju to na rok a potom musis znova napalit softver takze narok ok ale co o rok ak nebude softver?Ale stejne ti dakujem za ochotu pomoct.UPC ide na Thor?
    Jo na Thoru jde UPC a stěma novíma pristrojama přes internet to neni tak jenoduche pravidelně je blokujou u nás to jede taky tak bacha na to!

  3. #1053
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.05.2009
    Příspěvky
    32
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    vdaka za radu aj som si myslel ze to nebude take jdnoduche s tymi novymi strojmi co myslis prelomi niekto nagru3?

  4. #1054
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2009
    Příspěvky
    76
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal xxx222 Zobrazit příspěvek
    vdaka za radu aj som si myslel ze to nebude take jdnoduche s tymi novymi strojmi co myslis prelomi niekto nagru3?
    Určitě prolomi ale počítam tak rok rok a pul. Ten key od N3 je asi 3krat delši jak u N2 a měni se 4krat do min.

  5. #1055
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.08.2010
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    přesně tohle jsem sí řikal když vyměnily karty v UPC a jak je to už davno 1,2.......roky

  6. #1056
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.05.2009
    Příspěvky
    32
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    objednal som si so slovenska digisat za 9.60 mesacne som v anglicku vie niekto poradit ci to tu funguje?parabolu mam 100cm a natocenu na thor podla vsetkeho by to malo ist aj na intelsat poradi mi niekto?

  7. #1057
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.02.2006
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Prosím o malej help. DiGi KO, takže jsem se chtěl vrátit k CS linku (kartu mám v Dreamu 7020S) ale nevím jak to nastavit. V DM je img enigma, v emu je MgCamd a server je NewCS. Bohužel mi nehraje nic kromě CT24. Kartu jsem zkoušel otáčet a dávat do druhýho slotu (vždy restart a čekání několik minut na stanici CT24), ale nic nejede :-(. Nevíte jestli třeba není potřeba kartu vyměnit? Žádná informace mi ale o tom nedošla :-/. Prosím o radu, díky.

  8. #1058
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.04.2010
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Nechaj kartu aktivovat bud na CT1,ci Prima

  9. #1059
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.01.2009
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal nicolas77 Zobrazit příspěvek
    Prosím o malej help. DiGi KO, takže jsem se chtěl vrátit k CS linku (kartu mám v Dreamu 7020S) ale nevím jak to nastavit. V DM je img enigma, v emu je MgCamd a server je NewCS. Bohužel mi nehraje nic kromě CT24. Kartu jsem zkoušel otáčet a dávat do druhýho slotu (vždy restart a čekání několik minut na stanici CT24), ale nic nejede :-(. Nevíte jestli třeba není potřeba kartu vyměnit? Žádná informace mi ale o tom nedošla :-/. Prosím o radu, díky.
    nepises aku mas kartu na sky ice (nova karta)treba scam 3,59 atreba ju aktivovat v inom satelite ,alebo odblokovat zapisy na kartu

  10. #1060
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.02.2006
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Tak jsem z5. Byl jsem dlouho mimo CR. Nicmene po prijezdu zadna zmena. Porad KO. Kartu mam od T&T technology a uz to bude nejakej patek. Podle jejich webu je aktivni a jsou na ni aktivni zakladni programy. Jak jsem psal mam tam MGCamd a NewCS. Takhle to kdysi šlapalo. Zkusím ten scam. Jinak díky za odpověď.

  11. #1061
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.07.2008
    Příspěvky
    53
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal nicolas77 Zobrazit příspěvek
    Tak jsem z5. Byl jsem dlouho mimo CR. Nicmene po prijezdu zadna zmena. Porad KO. Kartu mam od T&T technology a uz to bude nejakej patek. Podle jejich webu je aktivni a jsou na ni aktivni zakladni programy. Jak jsem psal mam tam MGCamd a NewCS. Takhle to kdysi šlapalo. Zkusím ten scam. Jinak díky za odpověď.
    Mám také kartu T&T/jednu z prvních/ DMB7000S/.Kartu nech aktivovat v přijimači s dekoderem Cryptoworks/používám HUMAX 5500/,potom ji vlož do DMB čipem dolů a dej restart.Jako emu používám Scam 3.52 a jede OK.Hodně zdaru

  12. #1062
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.11.2010
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Mám DBox 7000S s kartou Skylink. Ať jsem ji jakkoliv otočil, nešlapala. Tak jsem si si koupil ten nejlevnější modul Cryptoworks a je vše OK.

  13. #1063
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.09.2005
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    oscam

    Ahoj mam dobrou skusenost s oscam configy jsou dohledatelne pomoci google. Da se instalovat z repo pri pouziti fw gemini ale snad bude i i pro jine. Pokud jsou povolene zapisy na kartu mela by se sama aktivovat. Jako klient pouzivam mgcamd 1.35

  14. #1064
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele k750
    Založen
    01.12.2010
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal libor53 Zobrazit příspěvek
    Mám DBox 7000S s kartou Skylink. Ať jsem ji jakkoliv otočil, nešlapala. Tak jsem si si koupil ten nejlevnější modul Cryptoworks a je vše OK.
    Mám DB7000s FW Gemini 4.7 a CCCam 2.2.0 karta Skylink /nie ICE/ a SKY a všetko ide perfektne.Na ICE kartu treba použit SCam 3.58 alebo 3.59.
    Ahoj K.
    Naposledy upravil k750 : 01.12.2010 v 10:58

  15. #1065
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.12.2010
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Stránka 71 z 72 PrvníPrvní ... 216169707172 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Fashion TV a Mezzo TV v paketu Digi TV
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 18.02.2010, 01:54
  2. TV Paprika na Digi TV již v češtině
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 04.02.2008, 14:50
  3. Eurosport 2 a TV Paprika v nabídce Digi TV
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 02.02.2008, 11:43
  4. Eurosport 2 a TV Paprika v nabídce Digi TV
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 01.02.2008, 22:00
  5. Fashion TV a Mezzo TV v paketu Digi TV
    Založil admin v sekci fóra Novinky, informace ze světa TV & SAT & DVB-T
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.11.2007, 21:20

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •