nevim mozna jsem blbe hledal nebo to prehlidl v tom pripade budu moc rad za odkaz...
Jak jsem psal chci vyuzit muj HDD v DB s ponekud vetsi kapacitou jako sitovou sdilenou storage pro 2 dalsi PC (doufam ze se mi podari rozchodit na 107.3 imagi tu sambu)

mam nasleduijici nejasnosti/problemy.

1. kdyz sypu mp3-data na HDD v DB tak to bezi asi 40x pomaleji nez obracene (100 kbytes/sec vers. 4200kbytes/sec). da se to nejak zlepsit ?

2. Kdyz si chci pustit mp3jky v mistnosti kde je dreambox tak se musim pomerne komplikovane proklikat az do toho adresare s mp3-kama (omylem jsem to dal navic jeste o jednu uroven-podadresar navic). Neda se jedoduse priradit nejake tlacitko aby to skocilo do toho hlavniho adreare s MP3-kama ?? (samozrejme pak kauzde mp3-CD ma svuj podadresar)

3. Jak to udelat nejlepe, kdyz si chci pustit mp3ku na jednom z PC mimo mistost kde je DB (jedna s ni sousedi druha mistnost je o patro vys)
a) pretahovat to na lokalni disk je prece blbost ne ?

b) nevim jestli to jde s tim nejakym NFS nebo NGRAB nebo tak ?

c) extra vyvod zvuku do prislusne mistosti z DB(nebo pres 2,4GHz vysilac/prijimac) vcetne obrazu ??
To mi prijde taky jako dost komplikovany. OBraz asi potreba neni protoze na ovladani mp3 je i ten blby webovy nedodelany interface zcela postacujici

d) jine reseni ??



Predem dik za zkusenosti/tipy/doporuceni

Xandy
P.S: neexstuje pro DB nejaky maly mp3 prehravac ktery by toto vsechno umoznoval vcetne "presmerovani zvuku pres sitovku do mistnosti kde je prislusne PC ze kteryho to spoustim ??

Kdyby to takhle fungovalo, vyplatilo by se koupit po 1500,- dalsi 2 PC+repro+subwoofer a do celeho baraku udelat Hifi se sdilenym diskem z DB ))

__________________
Dreambox 7000s + HDD Maxtor 245GB 5400rpm - umoznuje nahrat az 126hodin filmu !!
image: 107.3_rd_v20040127modify.img ( 29. 1.04
talir: Gibertini 100cm: v cerveny barve strechy )
motor SG2100: protoze mi pri zapojeni na DB odesel muj HHSTAB120 (