Stránka 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 67

Téma: SF Team Img New Beta5 - S**a 2

  1. #16
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele catdog
    Založen
    06.03.2004
    Bydliště
    Na pobrezi Atlantiku
    Příspěvky
    64
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    sfnvf.img zajimavy nazev, znamena to SF team Novy image Vlado Fogo?

    Jinak jestli mohu prihodit svou trosku do mlyna tak by stalo mene usili se vratit na CS forum nez sem pretahnout vsechny jeho ctenare. VF tam nepublikuje od doby pamatecne patecni prestrelky. :kill:

    A taky by se z toho dalo neco vytezit- tedy navrat na koni- ze se Jirka a SFteam vrati, pokud se najde dost lidi ochotnych mu pomahat ve vyvoji. Zatim tam vsichni breci, protoze se boji, ze prijdou o hracku. Nekteri dokonce i skripou zuby.
    Jestli si dobre pamatuji, tak prave na casovou narocnost a nedostatek spolupracovniku si Jirka stezoval nejvice?

  2. #17
    renshai
    Host
    Firstly let apologise for not being able to speak Czech. Can anyone confirm that the SF 06/03/04 image with scam is decoding s*ca2? I downloaded the img. all the Nagra etc is working but using the Ucas no joy with s*ca2. Is there something obvious I am missing?

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.03.2004
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    go up and down in the chanels of skyitalia and open.
    offcourse first aply the scam emu.
    sateo,
    Naposledy upravil sateo : 08.03.2004 v 19:02

  4. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Originally posted by catdog
    sfnvf.img zajimavy nazev, znamena to SF team Novy image Vlado Fogo?

    Jinak jestli mohu prihodit svou trosku do mlyna tak by stalo mene usili se vratit na CS forum nez sem pretahnout vsechny jeho ctenare. VF tam nepublikuje od doby pamatecne patecni prestrelky. :kill:

    A taky by se z toho dalo neco vytezit- tedy navrat na koni- ze se Jirka a SFteam vrati, pokud se najde dost lidi ochotnych mu pomahat ve vyvoji. Zatim tam vsichni breci, protoze se boji, ze prijdou o hracku. Nekteri dokonce i skripou zuby.
    Jestli si dobre pamatuji, tak prave na casovou narocnost a nedostatek spolupracovniku si Jirka stezoval nejvice?
    Ahoj

    No nechal jsem se docela vytocit mozna zbytecne ale asi jsem meli oba s VF spatnej den to se nekdy stava.

    uz je vse v pohode jed se se dal. Na **** chodim si precist prispevky ale odpovidat budu uz jen tady. Konec koncu jsem tady moderator
    FAkt je ze casu je dost malo a kdyby mi nepomahal sathack ,bob a hlavne kzz tak by tech img bylo asi postane min a vice chyb. Myslel jsem jit cestou jak jdou na ostatnich boardech mit svuj img ktery testuje hodne lidi a tim je vyskyt chyb podstatne mensi . viz ronnald jehoz img je nejstabilnejsi a Ru DReam ktery ma zase mnoho nekdy i uzitecnych funkci. U nej je problem ten ze cim vic zasahu do enigmy tim vetsi pravdepodobnost nestability. Proto se snazim byt nekde uprostred.
    To nestastne prepinani mezi emu - vim ze neni optimalni ale rychle to jinak neslo. No uz dost kecu.

    Mam novinku o ktere jsem psal na **** -SC8in1 coz je 8x phoenix na 1x ser. portu lze tak k DB pripojit 10karet do ctecek a 1 do CI modulu ted to jdu testovat a napisu vysledek

    Jirka
    Naposledy upravil JirkaS : 08.03.2004 v 20:32

  5. #20
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele catdog
    Založen
    06.03.2004
    Bydliště
    Na pobrezi Atlantiku
    Příspěvky
    64
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Originally posted by JirkaS

    FAkt je ze casu je dost malo a kdyby mi nepomahal sathack ,bob a hlavne kzz tak by tech img bylo asi postane min a vice chyb. Myslel jsem jit cestou jak jdou na ostatnich boardech mit svuj img ktery testuje hodne lidi a tim je vyskyt chyb podstatne mensi . viz ronnald jehoz img je nejstabilnejsi a Ru DReam ktery ma zase mnoho nekdy i uzitecnych funkci. U nej je problem ten ze cim vic zasahu do enigmy tim vetsi pravdepodobnost nestability. Proto se snazim byt nekde uprostred.
    Mam novinku o ktere jsem psal na **** -SC8in1 coz je 8x phoenix na 1x ser. portu lze tak k DB pripojit 10karet do ctecek a 1 do CI modulu ted to jdu testovat a napisu vysledek

    Jirka
    Trochu jsem ti a Sf teamu udelal na CS foru agitaci a na prekladani se ti tam hlasi par lidi. Dokonce i do rectiny! To bys mohl udelat specialni edici pro olympijske hry ;-)
    Ja si myslim, ze Jecny se s tebou o moderovani klidne rad podeli. Zvlaste pro tvuj prinos k vyvoji.
    Na ten **** jsem celkem zvedavy.
    Jinak se znam s majitelem firmy, ktera tady dela vyvoj pro Sky a na moji radu si koupili DBox a zkouseji na nem. Bohuzel jsou vazani tvrdymi smlouvami, takze NDS tak brzo neuvidime. Ale mozna budou mit nejake zajimave aplikace pro mobilni telefony. Zatim bojuji s CVS, nejak se jim nevedlo prekladat. Nemel by jsi nejaky tip na spravnou konfiguraci prostredi? Na cem to prekladas a jak dlouho ti trva kompilace?

  6. #21
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Mandrake 9.1 a postup presne podle navodu na cvs.tuxbox.org p[rostredi si vygeneruj jako rel 1_0_0 coz je tam popsane. Az toto budes mit napis a pujdeme dale.

    Jinak to mam odzkousene i na slackware 9.0

    Jirka

  7. #22
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele catdog
    Založen
    06.03.2004
    Bydliště
    Na pobrezi Atlantiku
    Příspěvky
    64
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Originally posted by JirkaS
    Mandrake 9.1 a postup presne podle navodu na cvs.tuxbox.org p[rostredi si vygeneruj jako rel 1_0_0 coz je tam popsane. Az toto budes mit napis a pujdeme dale.

    Jinak to mam odzkousene i na slackware 9.0

    Jirka
    Zkusim to nejdrive na RedHatu, mam ho nainstalovany a delam s nim od 7.0 a ozvu se. Dik.

  8. #23
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.01.2004
    Bydliště
    Prague
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nemohu nic jineho nez "smeknout" super prace!!!!!

  9. #24
    jonka
    Host
    Jo,jo...

    Mam DB sice jen chvilku, ale SF+MrX je asi fakt zatim Numero 1
    DRZTE SE...


    @JirkaS

    Vlado ma proste uz z toho CryptoKoksu tak pocuchany nervy, ze nerozlisi LAMU od sikuly.....

  10. #25
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.03.2004
    Bydliště
    Slovensko
    Příspěvky
    64
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    IMG sfnvf sa da niekde stiahnuť ??

    Dik

  11. #26
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Post Ano, skoč na první příspěvek

    a stáhni si hned i ten addon, je také aktualizovaný.
    bob

  12. #27
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.03.2004
    Bydliště
    Slovensko
    Příspěvky
    64
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0

    Wink

    To som nejak prehliadol DIK

  13. #28
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele catdog
    Založen
    06.03.2004
    Bydliště
    Na pobrezi Atlantiku
    Příspěvky
    64
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Originally posted by catdog
    Zkusim to nejdrive na RedHatu, mam ho nainstalovany a delam s nim od 7.0 a ozvu se. Dik.
    Jirko, ten CVS link nefunguje (20:00 ZULU) ani z jejich www stranky. Existuje nejaka zaloha?
    Jen tak bokem- je ten navod na kompilaci v Anglictine nebo Deutsch?

  14. #29
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.03.2004
    Bydliště
    Slovensko
    Příspěvky
    64
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Nainštaloval som sfnf +addon, dekodovanie fakči, len sa mi stalo dvakrat že pri dolaďovani motora mi totalne zamrzol.
    Na niektorych družiciach aj pri silnom prijme 83% seka.

    DIK

  15. #30
    Dickie
    Host

    Re: Plny suhlas...

    Originally posted by PeterAdmin
    Jirko viem ze moj nazor je ti asi ukradnuty ale, lepsiu vec si spravit nemohol, ved ten kopac jam pre telekomunikacie nam za to nestoji, v computeroch sa nevyzna a sebavedomie ma ako profik, preto nerozculujme sa nad tou nulou , Jirko ved jeho byje sam zivot...

    P.S. dufam ze na **** uz nepojdes pokial tam bude ta nula moderator (myslim Vlada Blaska) alias VF...
    BTW: ... neucil VF niekedy na gymnaziu v Kosiciach ? Napadlo ma ked som videl to meno.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 158
    Poslední příspěvek: 06.02.2005, 23:05
  2. SF Team IMG V108.1_3108 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 111
    Poslední příspěvek: 25.12.2004, 18:05
  3. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.07.2004, 21:22
  4. when new SF Team image?
    Založil robinhood1970 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 4
    Poslední příspěvek: 23.06.2004, 12:00
  5. SF Team IMG V3.3
    Založil asin86 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 24.05.2004, 18:23

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •