Stránka 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 47

Téma: Errors, mistakes, chyby SF v3

  1. #16
    Ico
    Host

    Bugy busybox ?

    I am refering to /var/script/hddsetting
    For some reason
    hdparm -S 12 /dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/disc
    As a result HDD does not stops.
    hdparm -S12 /dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/disc
    is OK!
    -M for hdparm is not implemented
    In busybox udhcpc is not implemented but a link to it in /sbin is declared.

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Ico
    I am refering to /var/script/hddsetting
    For some reason
    hdparm -S 12 /dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/disc
    As a result HDD does not stops.
    hdparm -S12 /dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/disc
    is OK!
    -M for hdparm is not implemented
    In busybox udhcpc is not implemented but a link to it in /sbin is declared.
    tnx

    Jirka

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal tvrdy
    Prepinat na radegast pri sledovani programov, ktore dmb rozkoduje bez originalnej karty nie je treba. Vsetko obsluzi newcamd. Mam taky dojem, ze radegast je tam len pre premiere kartu (pripadne ine originalne karty?). Hladaj chybu preco ti to tak nefunguje.
    Vyckej casu dalsi verze umi to co newcamd a neco navic. Jen trpelivost.
    Jirka

  4. #19
    mirkov
    Host

    Unhappy

    Nahral som nove ,.Skvele.Niet co dodat.Vdaka Jirko.No mam jeden problem:stale mi ide HDD a neviem ako ho vypnut.V SF Beta6 to bolo OK.Ked prepnem Dreama do standby a znova zapnem,HDD nejde.Ale ked ho vypnem a zapnem,HDD stale ide a neda sa vypnut/aspon ja to zatial neviem/Dal som uz aj naspet img SF Beta 6 a tam to bolo bez problemov.Je tento problem iba u mna?Vdaka za radu.Poradi niekto?Dakujem

  5. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal mirkov
    Nahral som nove ,.Skvele.Niet co dodat.Vdaka Jirko.No mam jeden problem:stale mi ide HDD a neviem ako ho vypnut.V SF Beta6 to bolo OK.Ked prepnem Dreama do standby a znova zapnem,HDD nejde.Ale ked ho vypnem a zapnem,HDD stale ide a neda sa vypnut/aspon ja to zatial neviem/Dal som uz aj naspet img SF Beta 6 a tam to bolo bez problemov.Je tento problem iba u mna?Vdaka za radu.Poradi niekto?Dakujem
    Viz vyse prispevek od Ico

    ve /var/script/hddsettings

    vymaz mezeru mezi napr -S 5 ma byt -S5 pak to zacne fungovat

    ta 5 ka znamena 5x5 sec doba za kterou se zastavuje HD
    Uz je to opravene.

    Jirka

  6. #21
    kratkegate
    Host

    problem s cryptoworks CAMom

    mam v dreame cryptoworks CAM (v1.15) a v nom CZ-link, v hornom slote SK-link a v dolnom PW kartu.
    ked prepnem na nieco zo SK-linku, tak mi na obrazovku vyhodi okno:

    CAM modul
    sorry you cannot recieve this program

    obraz sice naskoci, ale okno tam zostava, neda sa ani prepnut a nezmizne pokial nestlacim OK na dialkovom.

    tento problem som mal aj v predchadzajucich SF imageoch a strasne ma to vytaca, preto som pouzival ruDream img, kde mi to nerobilo.

    samozrejme, ze mam zaskrtnute v expert setupe, aby nezobrazoval chybove okna.

  7. #22
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.03.2004
    Bydliště
    Brno
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Problémy s DO

    S DO mám jisté občasné problémy již od začátku používání DBoxu. Zdá se že jádro 107.4 tyto problémy ještě dále prohloubilo. Není to tedy záležïtost excelentního SF teamu. Přesto si myslím, že by bylo velmi záslužné, kdyby se tomu někdo (ale kdo?!?) trochu věnoval. My pasivní konzumenti s tím asi moc nenaděláme ...

    Jinak OK, Jirko nový image je ŠPICA (jak říkají zdejší borci pod Špilasem).
    Naposledy upravil tuxedo : 24.03.2004 v 06:41

  8. #23
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.03.2004
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Dakujem vsetkym za reakcie a pomoc, mal som zle kluce. Naozaj vsetko obsluzi newcamd, kluce som vsak musel menit rucne vo var/scce/keylist. Key convert softCam ---> newcamd mi nefungoval. Asi som urobil nieco nedobre.
    Este raz vsetkym dakujem

    Killer

  9. #24
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal kratkegate
    mam v dreame cryptoworks CAM (v1.15) a v nom CZ-link, v hornom slote SK-link a v dolnom PW kartu.
    ked prepnem na nieco zo SK-linku, tak mi na obrazovku vyhodi okno:

    CAM modul
    sorry you cannot recieve this program

    obraz sice naskoci, ale okno tam zostava, neda sa ani prepnut a nezmizne pokial nestlacim OK na dialkovom.

    tento problem som mal aj v predchadzajucich SF imageoch a strasne ma to vytaca, preto som pouzival ruDream img, kde mi to nerobilo.

    samozrejme, ze mam zaskrtnute v expert setupe, aby nezobrazoval chybove okna.
    Nemam CW 1.15 ale obecne alespon v Alphacryptu lze tyto hlasky vypnout - tedy primo v menu modulu.

    Jirka

  10. #25
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.03.2004
    Bydliště
    SK
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal JirkaS
    Mas nacaty bootloader sathack vi jak na to. Projevuije se tak ze das restart DB spadne a pri nabehu zustane stat na Dreammultimedia na LCD.
    Jirka
    Mne tiez zacal DREAM pri restarte blbnut. Ostane ako keby zamrznuty a pomoze iba vytiahnut napajanie na isty cas.
    A ak dam reset trojhmatom, tak sa tvari ze startuje, ale na obrazovke sa neobjavi ziadne logo, na LCD je "Dream multimedia" a tak to ostane.
    Opat pomoze iba vytiahnutie napajania.
    Doteraz som s tym ale nemal problem.
    Vie niekto pomoct? Dakujem

    K HDD: tiez som si vsimol, ze ho nevypina. Skusim to, co tu bolo napisane.
    -=tHUNDEr=-

    DMB 7000S v.3
    HDD WD400EB

  11. #26
    fantoci
    Host
    Neviem ako vam, ale mne pri pridavani a uberani hlasitosti ukazuje "volume bar" taky ako je v ruDreame a nie ten klasicky enigmacky. Je to tak urobene naschval, alebo je to nejaky pozostatok z ruDreamu, ktory som tam mal na chvilu pred tym nahodeny?

  12. #27
    fantoci
    Host
    A este jedna malickost, ked stahujem addony rucne (nemam DB pripojeny na net) ...


    Na stranke "http://www.satforum.cz/dream/enigma/addons.xml" mi hlasi nasledujucu chybu:

    Stránku XML nelze zobrazit
    Vstup XML nelze zobrazit pomocí šablony stylů XSL. Opravte tuto chybu a klepněte na tlačítko Aktualizovat, nebo akci zopakujte později.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Na tomto místě nejsou povoleny prázdné znaky. Při zpracování prostředku http://www.satforum.cz/dream/enigma/addons.xml došlo k chybě. Řádek 7, pozice 17

    name="smbd & nmbd"
    ----------------^


    ???

  13. #28
    kratkegate
    Host
    Citace Původně odeslal JirkaS
    Nemam CW 1.15 ale obecne alespon v Alphacryptu lze tyto hlasky vypnout - tedy primo v menu modulu.

    Jirka
    jirko,

    priamo v menu v CAMe nemam ziadnu taku moznost.
    ale ako som pisal, v tych img ruDream mi to nevypisuje. nevies v com by to mohlo este byt? keby sa mi to podarilo odstranit, bolo by to spica.

    inak je to super img. diky

  14. #29
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55
    Citace Původně odeslal fantoci
    A este jedna malickost, ked stahujem addony rucne (nemam DB pripojeny na net) ...


    Na stranke "http://www.satforum.cz/dream/enigma/addons.xml" mi hlasi nasledujucu chybu:

    Stránku XML nelze zobrazit
    Vstup XML nelze zobrazit pomocí šablony stylů XSL. Opravte tuto chybu a klepněte na tlačítko Aktualizovat, nebo akci zopakujte později.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Na tomto místě nejsou povoleny prázdné znaky. Při zpracování prostředku http://www.satforum.cz/dream/enigma/addons.xml došlo k chybě. Řádek 7, pozice 17

    name="smbd & nmbd"
    ----------------^


    ???
    OPRAVENO !
    ---> VU SOLO 4K UltraHD <---

    Up / Download pro DREAMBOX

  15. #30
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2004
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Newcamd ma prboblem s USB

    Jirko,
    po nainstalovani SF v3_2203 funguje newcamd bezproblemovo iba bez USB. Akonahle namountujem USB, tak newcamd prestane fungovat a chodi iba radegast. Ked vypnem dream a vytiahnem USB, tak znovu funguje. V com bude problem?

    Dik
    Marian

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •