Stránka 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 121 až 135 z 146

Téma: SF Team IMG V3.2_0904

  1. #121
    Neregistrovaný
    Host
    Citace Původně odeslal sath*ck
    http://www.satforum.cz/dream/updates...g_v32_0904.img

    MD5 e76ef1b260d16a6b4c67dd0b5c28b01e

    +Bugfix
    +Conax Fix
    Tak jsem jako fanda PC zabrouzdal i na vaše forum a vidim že byste potřebovali něco jako virtualdrive pro ty vaše "karetní hry s UP*" CD před časem nešly klonovat a terazky už hej !!! Jsem zvědav zda LINUXOVI nadšenci nějaký "virtual card" napíšou.

    Ať se vám to dílo daří !!!

  2. #122
    Registrovaný uživatel
    Založen
    30.09.2003
    Příspěvky
    52
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Kolombo
    Tak jsem tam toho twistera včera natáhl ... pohrál jesem si s addony pro HDD a je to opravdu stabilní ... dík za typ.

    Potřeboval bych ještě poradit jak nastavit zámek kanálů ... zatím se mi u twistera podařilo pouze zamknout menu ... nevíte někdo jak na to ?!!
    Pouzij na kanale tlacitko Dream (menu)

  3. #123
    bobo
    Host

    Cool CZ Link

    Mam Nainstalovany IMG V3.2 a kupil som si CZ Link (bielu) - ako ju zprevadzkujem v DB? Viem ze citacky by mali ist pod Radegastom ale zatial som to nikde nenasiel upresnene ako to nastavit. Vie nikdo pomoct?

    Diky

    bobo

  4. #124
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Musíš vložit kartu do slotu kontakty dolů...

    Citace Původně odeslal bobo
    Mam Nainstalovany IMG V3.2 a kupil som si CZ Link (bielu) - ako ju zprevadzkujem v DB? Viem ze citacky by mali ist pod Radegastom ale zatial som to nikde nenasiel upresnene ako to nastavit. Vie nikdo pomoct?

    Diky

    bobo
    můžeš kartu vložit jak do dolní, tak i do horní čtečky. Dolní je jako první, horní je jako druhá.
    Najeď modrým na newcamd a na řádek klikni OK. Jdi do "server and client setup",
    dál na "setup cardserver", pro aktivaci karty musíš v řádku příslušného slotu, kde jsi vložil kartu,
    zakřížkovat (OK) všechny tři položky (čtverečky) EMM. Tak bude karta pracovat bez blockeru. Ulož zeleným tl.

    Odejdi z menu lame...x krát, znovu se vrať do "emu menu" na řádek "newcamd" - OK a na řádku "start WAN" klikni OK. Tím se slot spustí.

    Pokud by ke startu nedošlo, restartuj Dream s vloženou kartou. Dál už to pojede samo.
    bob

  5. #125
    Neregistrovaný
    Host
    Používám twisterX ... a mám několik dotazů.
    1. Je k dispozici čeština?

    2. Jsou problémy s časem !!! (většinou to po resetu skočí o hodinu dopředu)
    nastavení v menu je OK.

    3. Při zahájení záznamu najede HDD (Maxtor 60GB, 5400 ot.) a DB vytuhne.
    V čem je problém?

    4. Existuje způsob jak dosáhnout aby se po ukončení záznamu na interni HDD DB přepnul do standby modu?

    Díky za reakce.

  6. #126
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.03.2003
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Problem s Dreamboxom

    Zdravim. Pomohli by ste mi vyriesit problem?

    moja konfuguracia.
    Dreambox 7000
    firmware: SF 3.2
    setting natahujem pomocou DBEdit 1.73.00
    styri satelity cez disec. (Thor, Eurobird, Astra, Sirius --> v takomto poradi)
    nove kluce pre conaxu
    Drtic 1.7
    oficialne karty UPC, CL, modul s kartou na JOJ

    Problem:
    vsetko funguje normalne az do chvile, ked prepnem na KIOSKy, vtedy mi vsetky citacky na karty a emulatory (NewCamd a Radegast) prestanu fungovat. jedine, co mozem sledovat su KIOSKY a FTA programy. ak prepnem napr na HBO alebo CT1 alebo MTV, tak nic nerozdekoduje (pritom KIOSKY stale idu) Opatovne spojazdnenie urobim tak --> modre tlacitko, OK, Start Wan. A potom ide vsetko OK. (tento problem je mensi ale tiez vadi) Vacsi problem je taky, ze ked si chcem pustit na KIOSKach titulky, tak po spusteni Drtica po cca 20sekundach mi kiosk zamrzne. To zamzrnuri je zvlastne --> napriklad ak som zapol Drtic na KIOSK 7, tak vypadli vsetky az po 7 teda 2,3,4,5,6,7 a vyssie stale funguju. Potom som spustil Drtic na KIOSK 15 a zase vsetky po 15 nefunguju a vyssie idu nomralne.

    Problem som skusat vyriesit tak, ze som resetoval DReam a urobil Flash Erase a vsetko znova nahral. ale stale KIOSKY od 2 po 15 nefunguju a vyssie idu.

    Ma niekto napad, kde mohla nastat chyba?
    vvf

  7. #127
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.04.2004
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    nesmela otazka

    ahoj...jirko, nepustis von este aspon do 1.5
    nejaku "quazi verziu 3.2.1".....?
    aby tam bol aspon novy newcamd a posledne rsa...a trebars freex zabudovany..teraz po uprave 3.2 to ako napriek
    zamrza pri conaxe a nahravani aspon na video...
    neviem sice cim to je, ale pomoze iba restart..
    nemam tam nic ine iba drtic a 3.2 s upravou na conax

    dik za skvelu pracu..

  8. #128
    fantoci
    Host
    Inac s tym conaxom pri nahravani to zamrza aj mne. A ak sa mi vcera aj podarilo zacat nahravat z J*Jky, tak mi to nahralo len zvuk bez obrazu (1. krat v historii mojho DB). A ta cervena bodka co indikuje nahravanie blikala velmi nerovnomerne. Raz svietila dlho, potom len kratko, potom velmi pomaly blikala a tak vselijako.

  9. #129
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.03.2004
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Kolombo
    Tak jsem tam toho twistera včera natáhl ... pohrál jesem si s addony pro HDD a je to opravdu stabilní ... dík za typ.

    Potřeboval bych ještě poradit jak nastavit zámek kanálů ... zatím se mi u twistera podařilo pouze zamknout menu ... nevíte někdo jak na to ?!!
    Podarilo se ti pod TX rozslapat DreamFlash? Nekteri tvrdi ze by mela fuckat 1.3b verze - ale za BOHa mi to nejde.
    Dreambook projekt >> www.dreambook.unas.cz

    Pokud byste meli zajem pripojit se do databaze ICQ dreamboxaru tak mi napiste na ICQ 79086307.
    Pouzivam>Sfnun/ Neutrino

  10. #130
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Dreamflash v 1,3b na jádru 107,3 nebude pracovat...

    mě se to alespoň nepodařilo, a to jsem si plně uvědomoval hned úvod, který je v souboru "readme" v instalačním paketu:
    Citace:
    Image of Dream must be on the box (Version >=rel1.07.4.img).
    An USB-Stick or a Compact flash Card with at least 64 MB (is sufficient for
    3-4 images).
    If an image does not want to run once, simply remove the Stick or the CF and
    reboot the box. A further flashing is not necessary.
    The combination of CF and HDD is not possible (Bug in the Kerneldriver) but
    all other combinations are not a problem.
    Konec citace.

    Mohu potvrdit, že velmi přívětivě se chová na jádru 107,4 a nejsou s ní problémy. Při restartu dokonce zůstane i na tom image, ze kterého restartuji...

    Pokud tedy bys chtěl Dreamflash na Rudream 107,3 (TwX...) budeš muset použít i starou nižší verzi...
    bob

  11. #131
    Neregistrovaný
    Host
    Citace Původně odeslal bob
    mě se to alespoň nepodařilo, a to jsem si plně uvědomoval hned úvod, který je v souboru "readme" v instalačním paketu:
    Citace:
    Image of Dream must be on the box (Version >=rel1.07.4.img).
    An USB-Stick or a Compact flash Card with at least 64 MB (is sufficient for
    3-4 images).
    If an image does not want to run once, simply remove the Stick or the CF and
    reboot the box. A further flashing is not necessary.
    The combination of CF and HDD is not possible (Bug in the Kerneldriver) but
    all other combinations are not a problem.
    Konec citace.

    Mohu potvrdit, že velmi přívětivě se chová na jádru 107,4 a nejsou s ní problémy. Při restartu dokonce zůstane i na tom image, ze kterého restartuji...

    Pokud tedy bys chtěl Dreamflash na Rudream 107,3 (TwX...) budeš muset použít i starou nižší verzi...
    A to si zkousel nebo jen tak filozofujes?
    Lidi kteri rikaji ze to maji, rikaji ze jim to funguje s 1.3b - jenom se k nim nemuzu dostat online...

    Se starou verzi me to dela to samy co s novou. 1.3 i 1.3b - nestartuje se a navic to blokne vsechny emulace.

  12. #132
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Já Tě nezrazuji abys to nezkusil. Já to zkoušel a nechodilo to. Chtěl jsem si na to dát
    Rudream 1604, a tak jsem to zkoušel i na Ru2701, přestože jsem měl instalovanou v3,2 s DF, na tu ale nový RU nešel. Nakonec to vyřešil základní image na jádru 107,4 označovaný jako "special" a na něj DF v1,3b a pracuje bezproblémově.
    Chodí na tom Ronald, SFv3, v31, v32, v3,3, Ru 2701 i ta jeho verze TwX, nový Ru1604...to mám otestované.
    Chodí to stabilně i s emulátory a RU2701 dokonce s Xcamem2,0.
    bob

  13. #133
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.03.2004
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Já Tě nezrazuji abys to nezkusil. Já to zkoušel a nechodilo to. Chtěl jsem si na to dát
    Rudream 1604, a tak jsem to zkoušel i na Ru2701, přestože jsem měl instalovanou v3,2 s DF, na tu ale nový RU nešel. Nakonec to vyřešil základní image na jádru 107,4 označovaný jako "special" a na něj DF v1,3b a pracuje bezproblémově.
    Chodí na tom Ronald, SFv3, v31, v32, v3,3, Ru 2701 i ta jeho verze TwX, nový Ru1604...to mám otestované.
    Chodí to stabilně i s emulátory a RU2701 dokonce s Xcamem2,0.
    Ja jsem to prave zkousel.
    No nic, je to na nasr*** s Ru - stabilne ale bez DFlashe...
    Ok dik za radu, az me ta stabilita zacne sr*** tak to udelam tak jak rikas.
    Dreambook projekt >> www.dreambook.unas.cz

    Pokud byste meli zajem pripojit se do databaze ICQ dreamboxaru tak mi napiste na ICQ 79086307.
    Pouzivam>Sfnun/ Neutrino

  14. #134
    ratomato
    Host

    Question ten istý problem

    Citace Původně odeslal fantoci
    Inac s tym conaxom pri nahravani to zamrza aj mne. A ak sa mi vcera aj podarilo zacat nahravat z J*Jky, tak mi to nahralo len zvuk bez obrazu (1. krat v historii mojho DB). A ta cervena bodka co indikuje nahravanie blikala velmi nerovnomerne. Raz svietila dlho, potom len kratko, potom velmi pomaly blikala a tak vselijako.
    Stalo sa mi to isté. v pondelok sme pozerali niečo na STV a chcel som si nahrať inkognito na JOJke. Všetko prebehlo v poriadku, ale keď som si chcel prehrať nahraný program, tak išiel len zvuk. Tiež sa mi to stalo 1. krát. ostatné nahrané programy su O.K.
    mam SF3.2 40GB HDD

  15. #135
    sat44ir
    Host
    Hi

    Please tell me with witch emu. i can use original irdeto card?

    regards

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Podobná témata

  1. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 158
    Poslední příspěvek: 06.02.2005, 23:05
  2. SF Team IMG V108.1_3108 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 111
    Poslední příspěvek: 25.12.2004, 18:05
  3. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.07.2004, 21:22
  4. when new SF Team image?
    Založil robinhood1970 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 4
    Poslední příspěvek: 23.06.2004, 12:00
  5. SF Team IMG V3.3
    Založil asin86 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 24.05.2004, 18:23

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •