Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 28 z 28

Téma: Neviem ale na CS satelitne forum sa to zvrhlo citit to tam namyslenostou!!!

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.03.2004
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    kodovanie pluginov atd.

    ahoj jirko, tvoja praca je moc moc dobra, takisto ti chcem podakovat.

    mam prosbu, nebolo by mozne spravit nejaky thread, pripadne blizsi kontakt medzi ludmi ktori by mali zaujem co to do tvojho image dokodovat. na linuxe kodujem uz niekolko rokov, skusal som si skompilovat enigmu, potreboval by som postrcit, naviest spravnym smerom, snad aj iny ktori maju zaujem prispiet k tvorbe, napady by boli, chcelo by to postrcit a sem tam nejaku pomoc ked sa clovek na niecom zasekne. da sa nieco v tom zmysle?

    dik, marek
    icq 579192

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.03.2004
    Příspěvky
    42
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0

    Nejde To

    NEJDE TO a tak som natiahol novy skin trochu ho /mozno sa Dr.Evil na mna nenahneva/ pozmenil a hlavne som na menu ulozil tvoju fotografiu aby kazdy vedel kto vlastne na SF pracuje. Ostatni sa tam zatial nezmestili. Mozno v dalsej verzii. sfteam-skin
    Naposledy upravil JirkaS : 14.04.2004 v 22:26

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.03.2004
    Příspěvky
    42
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0

    Talking autorske prava

    No koli autorskym pravam som fotku trochu pozmenil ostala len pena,ziletka a mozno DO.

  4. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    (Jo a ta hlaska pri startu deamonu ma byt : "The daemon was started") [/QUOTE]

    Uplne spravne ma byt "The daemon has been started"

    P.S. pre SF team, ak potrebujete pomoct s prekladom dialogov do anglictiny, velmi rad pomozem, ... pre vas to prelozim hocikedy do 24 (48) hodin [/QUOTE]

    Zkousel jsem ti vcera poslat ten link ale bohuzel to na PM nejak neslo a mail jsi tam nemel. Tak snad dneska

    Jirka

  5. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.03.2004
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Good chlopi, trimem paľce.

  6. #21
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.04.2004
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    V slovenčine, keď doladí družicu, tak sa spýta "chceš prehľadať iný družica?". Správne by malo byť "chceš prehľadať inú družicu?".

  7. #22
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Lightbulb

    TO: JirkaS

    Mám taky nějaký postřeh.

    Nevím zda je to chyba jen u mě nebo v SF 3.2 img.
    Když přeskakuji rychle programy. šipkou do prava nebo do leva tak mi někdy naskočí okno s číslem programu (většinou č. 3 a 5) a hned se mi tam přepne progmam a otočí parabola (něco na astře) i když jsem kdekoliv jinde. a pak to musím točit zase zpět. :-(

    A pak jsem zjistil (zase nevím kde je chyba zda v img nebo v Uxx) ale na astře v Uxx když dám na programu tl. OK tak se zobrazí právě přehrávaný film a následující ale chyba je v tom že se zobrazí v polštině či angličtině. ale když dám šipku nahoru nebo dolů žak jsou názvy ok. stejně tak když dám červené tlačítko. Jakto?

    A nepřeložené hlášky jsem viděl někde v menu extra nebo expert nevím jak to tam přesně je musím doma kouknout a přesně si to poznamenat.

    Ice

  8. #23
    Junior Member
    Založen
    07.03.2003
    Příspěvky
    23
    Post Thanks / Like
    Downloads
    15
    Uploads
    0

    Re:

    [QUOTE=IceKiller]TO: JirkaS

    Mám taky nějaký postřeh.

    Nevím zda je to chyba jen u mě nebo v SF 3.2 img.
    Když přeskakuji rychle programy. šipkou do prava nebo do leva tak mi někdy naskočí okno s číslem programu (většinou č. 3 a 5) a hned se mi tam přepne progmam a otočí parabola (něco na astře) i když jsem kdekoliv jinde. a pak to musím točit zase zpět. :-(

    Ja myslim,že je to chyba v settingu,mě to take tak děla a to č. kanalu 3a5 je to kanal uloženy v Tv User Bouquets což byva CL+SL a toči to na kanal č. 3/5 zaleži co se ukaže.Když vymažeš Bouquets s nizkymi čisly,tak se hlaška objevi,ale netoči se to nikde!

  9. #24
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.04.2004
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    tiez..

    Citace Původně odeslal IceKiller
    TO: JirkaS

    Mám taky nějaký postřeh.

    Nevím zda je to chyba jen u mě nebo v SF 3.2 img.
    Když přeskakuji rychle programy. šipkou do prava nebo do leva tak mi někdy naskočí okno s číslem programu (většinou č. 3 a 5) a hned se mi tam přepne progmam a otočí parabola (něco na astře) i když jsem kdekoliv jinde. a pak to musím točit zase zpět. :-(

    Ice
    Tiez mam tu istu skusenost a uz som o tom pisal, asi pred tyzdnom, ze to robi aj na novo natiahnutom img a robilo to aj vo verzii 3.1
    pouzival som len likru 21.3 a 10.4.
    A zatial len SF....

    A co sa tyka tych prispevkov predo mnou, musi sa s tym ratat, ze pribuda ludi, ktori sa dostavaju k pocitacom a k DBoxom, takze bohuzial pribuda aj blbcov umerne...
    doteraz sa fora vacsinou zucastnovali asi len taki zaritejsi sat-fandovia
    teraz sa to dostava k nam-strednej sirsej vrstve ..niekedy pohodlnej a menej zrucnej a znalej i neuvedomujucej si, co je za tym casu a prace..lebo o tom nemame povacsine ani sajnu...a chceme od toho aby to slapalo lepsie ako stale padajuci a blbnuci windows, za ktory sme vyhodili nehorazne prachy

    So.. aby som nezapisal vela dat do sql
    Tiez velky obdiv k praci a vdaka Jirko..
    nedaj sa znechutit idiotmi, ved vies, ze aj futbalovy rozhodca nech piska akokolvek, vzdy je pre niekoho idiot...ale taky Michel sa nad to povznesie
    (aj ked ludia maju pravdu) lebo vie, ze za to dostane milion
    co bohuzial v tvojom pripade je opacne garde....
    A myslim, ze zbytocne mrhate casom (a radsej si oddychnite) nad tym, ci je to cestina, alebo slovencina...a sklonovani, ved to nejde cez jazykovu cenzuru, ale hlavne, ze nam este nieco na tom slape
    a urobte to ceskoslovensky

    Ja by som velmi rad pomohol, ale ked ja som taky pako do programovania
    (co ma mrzi a a obdivujem vas) snad by som mohol urobit akurat nejake nove graficke navrhy a ponuknut ale viac asi nedokazem
    howgh!

  10. #25
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.03.2004
    Bydliště
    Zlin
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Přepínání na kanál 5

    Problém s občasným přepínáním na kanál č.5 jsem zaregistroval již v první verzi Enigmy při použití střičkého Travellera. Problém přetrvával ve všech následných verzích software. V mém případě dochází k přepnutí pouze na kanál č.5. Nezáleží přitom na tom jaká stanice je na tomto kanále naladěna. Při nové instalaci software se na uvedenou pozici naladí obvykle jiná stanice. Domnívám se, že jde o přetrvávající chybu Enigmy při komunikaci s dálkovým ovládáním.
    PET5

  11. #26
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.04.2004
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Lightbulb

    Citace Původně odeslal JirkaS
    (Jo a ta hlaska pri startu deamonu ma byt : "The daemon was started")
    Uplne spravne ma byt "The daemon has been started"

    P.S. pre SF team, ak potrebujete pomoct s prekladom dialogov do anglictiny, velmi rad pomozem, ... pre vas to prelozim hocikedy do 24 (48) hodin [/QUOTE]

    Zkousel jsem ti vcera poslat ten link ale bohuzel to na PM nejak neslo a mail jsi tam nemel. Tak snad dneska

    Jirka[/QUOTE]
    Urobil som skusku.
    mal som natiahnuty Twister a co bol problem U** MI ZATVRDALO ALEBO BOLA TMA!!!
    Preco ludia tak vychvaluju zmetok!!!
    Ja som verny sf aj zostanem.
    Jirko mas u mna ++++++++
    twister ---------+ jeno plus za schopnost a snahu o uravu rusa

    a vraj novy RUS...ma byt na baze neutrino...takze ziadna slava

    ahojte.

  12. #27
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal IgorM
    Uplne spravne ma byt "The daemon has been started"

    P.S. pre SF team, ak potrebujete pomoct s prekladom dialogov do anglictiny, velmi rad pomozem, ... pre vas to prelozim hocikedy do 24 (48) hodin
    Zkousel jsem ti vcera poslat ten link ale bohuzel to na PM nejak neslo a mail jsi tam nemel. Tak snad dneska

    Jirka[/QUOTE]
    Urobil som skusku.
    mal som natiahnuty Twister a co bol problem U** MI ZATVRDALO ALEBO BOLA TMA!!!
    Preco ludia tak vychvaluju zmetok!!!
    Ja som verny sf aj zostanem.
    Jirko mas u mna ++++++++
    twister ---------+ jeno plus za schopnost a snahu o uravu rusa

    a vraj novy RUS...ma byt na baze neutrino...takze ziadna slava

    ahojte.[/QUOTE]
    Ne není ale je velmi dobry mam b1604 fakt dobry. Myslim ze brzy uvidime volnou verzi.

  13. #28
    Dickie
    Host
    [/QUOTE]

    Zkousel jsem ti vcera poslat ten link ale bohuzel to na PM nejak neslo a mail jsi tam nemel. Tak snad dneska

    Jirka[/QUOTE]

    Ahoj, ... ten PM nejde ani mne pri pokuse o pristup do PM server oznami ze nemam pravo pristupu, ... mam si to nejak/ako aktivovat ?
    Ale e-mail tam mam, kludne ho dam aj sem janosik90@yahoo.com, mozes to kludne poslat, mrknem sa na to

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •