Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 26

Téma: Jak nastavit dreambox..???

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.04.2004
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Exclamation Jak nastavit dreambox..???

    Mam dreambox s SF image..!!! Mam ho pripojeny pres switch a potom router..!! Jak mam nastavit dreambox aby mi zde chodil net a ja si mohl stahovat pluginy, emu, atd. ...??

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal tunklt
    Mam dreambox s SF image..!!! Mam ho pripojeny pres switch a potom router..!! Jak mam nastavit dreambox aby mi zde chodil net a ja si mohl stahovat pluginy, emu, atd. ...??
    Musis nastavit na DB branu a nameserver.

  3. #3
    mayko
    Host
    zdravim prosim o pomoc dreambox mam asik tak cca 3 tyzdne a je tam img co mi tam dal kolega ten najnovsi ale neviem momentalne verziu.ale robi mi to asik to ze ked nastavim ipcku svoju a aj kroky motora tak po vypadku napajania sa mi stratia moje nastavenia ada sa mi tam defoltne to co mi tam dal on cez pc prosim poradte vopred dik

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Musíš to uložit - zeleným

    Citace Původně odeslal mayko
    zdravim prosim o pomoc dreambox mam asik tak cca 3 tyzdne a je tam img co mi tam dal kolega ten najnovsi ale neviem momentalne verziu.ale robi mi to asik to ze ked nastavim ipcku svoju a aj kroky motora tak po vypadku napajania sa mi stratia moje nastavenia ada sa mi tam defoltne to co mi tam dal on cez pc prosim poradte vopred dik
    Ulož po nastavení vše zeleným tlačítkem. Udělej reboot a potom se podívej, co tam je. Mělo by to tam být.
    Pokud ne, byla by to neobvyklá závada, o které jsem ještě neslyšel ani se s ní nesetkal.
    Pokud by tam nebyl Tvůj zápis, poradil bych Ti instalovat celý img znovu.
    bob

  5. #5
    Neregistrovaný
    Host
    Vcera jsem koupil dreama a nepodarilo se mi ho spojit s PC poradte mi prosim nekdo co delam spatne.

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Zřejmě je to proto, že jsi si o tom nic nepřečetl

    Citace Původně odeslal Neregistrovaný
    Vcera jsem koupil dreama a nepodarilo se mi ho spojit s PC poradte mi prosim nekdo co delam spatne.
    Komunikaci musíš nakonfigurovat v menu DB a ta musí korespondovat s Tvým PC.
    Problém není zase tak složitý, ale nedal jsi ke konkrétnímu návodu žádné podklady...

    Doporučuji Ti prostudovat si Dreambook,

    www.dreambook.unas.cz

    podívej se také na stránku

    http://satellite.**********

    do prvního threadu pro začátečníky, je toho víc, co budeš potřebovat...
    Naposledy upravil bob : 22.09.2004 v 23:20
    bob

  7. #7
    Neregistrovaný
    Host

    Dudlik

    Dobrý den pánové.
    CHci koupit sat.přijímač a nevím jestli si pořídit Dream box nebo nějaký standartního.četl jsem si pár vašich příspěvků a nevím jestli mám tolik času na stahování a obnovu dat.Jeto moc složitý,ten Dream box nebo to zvládnu s průměrnýma znalostma PC.Díky moc za odpověd.

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Dudlíku, uvažuj a ničeho se neboj...

    Když koupíš jiný přijímač a budeš se chtít dívat, nutně budeš potřebovat měnit software a stejně se budeš muset naučit vše k tomu přijímači co koupíš.

    Naprosto bezkonkurenční rozvoj softwaru má Dreambox. Pokud se nepoženeš po každé novince ale budeš používat jen to, co Ti umožní sledování Tvých zájmových programů, není to tak složité. Je to stejné, neřku-li lepší, než u jakéhokoliv jiného přijímače.

    Když budeš chtít něco víc, než umí ostatní přijímače, máš tu možnost.

    Vždyť se to nemusíš naučit hned. Můžeš si Dreambox nechat instalovat. Časem do toho pronikneš a bude Tě to bavit. Je to Droga.
    Potom už Tě ani nebude zajímat ten vysílaný program, ale hlavně to, že to přece musí jít !
    No, a potom budeš NÁŠ !
    Kup Dreambox, jinak nemáš tu možnost...

    Jiný podobný přijímač zatím není...
    bob

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    04.10.2003
    Bydliště
    Czech Republik
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Prosím, můžete mi poradit, co jsem zvojtil?.
    Já jsem si včera koupil Edimax switch ES-3105P (pětiportový) a nové UTP kabely. Na nastavení v PC jsem nic neměnil (před tím jsem je použival v "síti" přehazováním kabelu), všechny počítače se navzájem vidí a jsou přístupné na internet přes PC s WinME prostřednictvím sw Winproxy. PC i dream mají pevnou adresu používanou i před zapojením switche (každý jedinečnou, síťová adresa všude stejná, brána pro všechny stejná=PC s WinME resp.Winproxy) a jenom dreamu se na internet nechce. Píše mi že can´t resolve hostname. Tím mi asi říká (to si jen myslím), že nedokáže převést jméno adresy, takže mám něco špatně, ale nevím co, už jsem přepřáhl kabely ve switchi, počítačům (mimo s Winproxy) jsem přidělil nové jiné adresy, pak jsem je zase vrátil zpět, protože to nepomohlo a stále se dreamu na internet nechce.
    Upřesnění: připojení přes FTP pomocí TC je OK z jakéhokoli PC. Mám ve flashi SF z 31.8.
    Předesílám, že jsem si přečetl příspěvky k tomuto tématu mj. i od Marst ze dne 6.5.04, i když je to přesně mé nastavení tak u mne nejde!
    Díky za každou inspirující zprávu
    Martin

  10. #10
    tvrdy
    Host

    re can´t resolve hostname

    Mne to píše vtedy, keď sa pokúšam otvoriť zle zadanú adresu stránky, alebo zrušenú, či neexistujúcu stránku. Skús otvoriť niektoré iné stránky. Ak to robíš priamo z menu dreamu a nejde stranku otvoriť, musíš zmeniť adresu stránky v príslušnom súbore

  11. #11
    Registrovaný uživatel
    Založen
    04.10.2003
    Bydliště
    Czech Republik
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal tvrdy
    Mne to píše vtedy...
    Mě nehodlá komunikovat ani při pokusu přístupu na update SF. Když to překonfiguruju mimo switch.... a teď mi to došlo.
    Normálně mimo switch používám vytáčené připojení na pevnou linku analog.modemem, ale v síti přes switch mám připojení přes ADSL - modem a ještě přes USB do PC s winproxy. Takže to bude asi tím, že je to příliš ryhlé? nebo si nerozumí ADSL a Linux? nebo si nerozumí ADSL modem připojený přes USB (sagem fast 840)?
    No jsem z toho jedle, nebo vedle?
    Díky za reakci, přivítám i jiné.
    Martin

  12. #12
    Neregistrovaný
    Host
    Poradte mi prosim ja spojit PC S Dreamem pres router. PC a router komunikuji ok ale dreama tam za boha nemuzu spojit. Co delam spatne? Jde to vubec pre ADSL router?

  13. #13
    Stary_Bobr
    Host
    Mám ADSL router spojen s PC a dreamem, PC mi normalne jede i na net se pripojim ale za boha se nemužu spojit s dreamem, co delam spatne? Poradte prosim kdo se v tom vyzná.

  14. #14
    Stary_Bobr
    Host
    Pokud propojim PC a dream krizenym kabelem tak jede vsechno ok ale kdyz propojim dream a PC pres router tak nemuzu spojit dream.
    V dream mam nastavene 192.168.0.2
    255.255.255.0
    192.168.0.1
    192.168.0.1
    V PC
    192.168.0.1
    255.0.0.0
    Tak kdyz to zapojim tak to jede ale kdyz zapnu router tam v PC musim zadat Ziskat adresu ze serveru DHCP automaticky a pak mi bes problemu jede ADSL ale dream zlobi a nejde ho pripojit, poredte prosim nekdo co delam spatne. IP rourera je
    192.168.1.1
    255.255.255.0
    Pekne prosim o radu kdo se v tom vyzná predem dekuji.

  15. #15
    Stary_Bobr
    Host
    Pro spojeni pouzivam program DCC (Dreambox Control Center)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Dreambox DM7000 prodám levně
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 4
    Poslední příspěvek: 01.02.2005, 16:57
  2. DreamBox a nataceci system SG-2100
    Založil Sarman v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 9
    Poslední příspěvek: 23.11.2004, 07:58
  3. Dreambox
    Založil gonar v sekci fóra Fórum - Info - Faq
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 27.10.2004, 12:20
  4. Dreambox login failed
    Založil peter05 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 10.08.2004, 22:26
  5. Dotaz Dreambox a UPC
    Založil 1620 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 02.05.2004, 21:54

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •