Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 28 z 28

Téma: Vdr 1.0.2

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.08.2002
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Streaming ve vdr? Nezkousel, mrknu se na to.

    Co se tyce tech radii - tak samozrejme museji byt na stejne frekvenci, pak se jedna pouze o to kolik PIDu nastavim do dvbstreameru, ktery to posila do site. Umi az 8 PIDu najednou, myslim, ze je to omezeni ovladace, ktere by sedalo zmenit pred prekladem.

    Softcam je, samozrejme, dalsi z mych "cilu". Na te adrese, co's poslal jsem mezi temi zaplatami nic na softcam nenasel

    Libi se mi softcam, ktery byval pribalen k xcha aplikaci, ktery se jmenuje mgcam. Ale k softcamum se dostanu, az mi budou rozume faxcit free stanice.

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Je to ta poslední záplata 2407. Je to na vdr all in one, Pak máš v OSD menu všechno- DVD, SVCD,MP3,schedulle,lstreaming, softcam s loggerem atd

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.08.2002
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Jo uz jsem to pochopil. Stahnu to a az vyresnim par "malickosti" zkusim to prelozit.

  4. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.08.2002
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Vcera jsem (konecneee!) vyresil ladeni radiovych stanic. Ukazalo se, ze aplikace 'szap', ktera je pro to urcena, vyzaduje VPID pro video, coz je nesmysl. Takze jsem si 'opravil' zdrojak, a uz to mak jak ma

    Ted uz jsem schopen posilat do site vice rozhlasovych stanic ze stejne frekvence. Oblibil jsem si Jazz FM z Hotbirdu

    Vyzkousel jsem i ten opatchovany vdr a ten streaming funguje, ale vyzaduje hooodne naslapaneho klienta

    Jeste musim testnout ten softcam, tam bych mohl narazit, jelikoz moje karta vyzaduje "dost cerstve" ovladace. Uvidime ...

  5. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.08.2002
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Vcera jsem vyzkousel ten softcam. Funguje to
    Minimalne Secu to dekoduje. Mam problemy s Via1, uvidime, jestli je to klicema, nebo softem.

    Bohuzel to zase vypada, ze mgcam nejak caruje s PIDy, coz by mohl byt problem.

    Zkousim i nejake jine streamovaci baliky, konkretne ffmpeg a videaolan. Libi se mi videolan, jelikoz ma i sveho klienta pro Win32 ale prozatim je to boj ...

  6. #21
    Jonka_
    Host

    DIVX na Skystar ???

    Zdravim !

    Kdysi jsem nekde cetl, ze se da po LINUXem prehrat DIVX pres Skystar1/2 kartu. Muze mi to tady nekdo potvrdit/vyvratit ???

    Diky.

    p.s. Osobne jsem LINUX jeste ani neinstaloval, tak bych se rad usetril od pripadneho zklamani...

  7. #22
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.08.2002
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Hmm, tak to nevim. Pres kartu je mozne prehravat MP2 stream, takze by to asi bylo nutne napred konvertovat. Ale to jsou moje dohady, jelikoz jsem to nezkousel.

    Jinak, DivX, samozrejme jak prehravat, tak zpracovavat n linuxu mozne je.

  8. #23
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    To musí umět program. VDR umí nahrávat,přehrávat a konvertovat v DIVX a do DIVX. Takže se pusť do linuxu.

  9. #24
    Jonka_
    Host
    @hop3
    Diky, ale samozrejme me slo o prime prehravani DIVX a to tak, ze bez konvertovani - jedine v realnem case v RAM pche...


    @JirkaS
    Diky za prispevek, ale nejsem z toho moc chytry.

    -Programu, ktere zvladaji konverzi DIVX znam tisice i pod Windows, ale ani jeden neumi prehrat soubor *.AVI nebo *.MPEG4 pres S-VHS-out na SKystar1 karte ! Vsechny to valijou na monitor nebo maximalne na GFX-TV-out.

    -Byl bych moc rad, aby prispevek vychazel z prakticke zkusenosti, protoze - MUSI UMET - jsem v oblasti PC a dig.satel. slysel uz tolikrat, ze bych tomu priradil spise vyraz > MOZNA TO NEKDY BUDE UMET > !!!

  10. #25
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.08.2002
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tak to neni mozne v kazdem pripade, jelikoz DivX je spise MP4 nez MP2.

    Prehravat cokoliv jineho je mozne pouze prez konverzi.

    Bohuzel analogovy video vystup je mimo muj zajem, jelikoz ja provozuju kartu na Linux serveru a data poskytuju do LAN site.

  11. #26
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Pár linků počti si. http://home.pages.at/bashy/,http://w...;f=20;t=001623 , http://df-gp.sourceforge.net/

    Was geht ?

    VDR kann alles zu was auch Fertiggeräte in der Lage sind und vielleicht noch ein bischen mehr, ich kann hier sicher nicht alle Sachen die im Moment möglich sind Aufzählen, ein paar möchte ich jedoch erwähnen.

    - Abspielen von Avi; Mpeg; DVDs; VCDs; SVCDs über den TVout der DVB

    - Aufnahme in DIVx und das in Echtzeit (Leistungs- Starker Pc vorrausgesetzt)

    - Timeshift mit 2 Karten, als sekundäre Karte genügt "Low Budget"

    - Programmieren des VDRs per Internet oder Lan mit VDRADMIN

    - MP3 Support per OSD

    - Videotext Support

    - Konvertieren von Mitschnitten, direkt nach der Aufnahme per OSD Menü in VCD; SVCD; MPEG oder DIVx

    - Schneiden der Aufnahmen direkt per Fernbedienung um evt. Werbepausen zu entfernen

    - Streaming des Signals via Lan

    - Weiterhin besteht die Optische Ausgabe über ein Display

    - Wiedergeben von Bildern

    - Definieren von Befehlen

  12. #27
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

  13. #28
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.08.2002
    Příspěvky
    59
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Jo, VDR vypada velmi dobre, sam jsem ho zkousel.

    Bohuzel pro mne je to nepouzitelne, jelikoz nutne potrebuju cist X programu najednou.

    Ale kdyz tak nad tim premyslim, tak mozna by bylo nejjednodussi si proste "doplacnout/dodelat" ten nasobny streaming dodelat do vdr .. budu nad tim premyslet.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •