Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Téma: Poskozeni DB

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    03.05.2004
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Poskozeni DB

    Pratele,

    dnes nemam moc dobry den: chtel jsem v DB vymenit disk, pri sundavani krytu jsem nejak moc zabral, vypadl mi celni panel a nestacil jsem ho chytit. I kdyz neni moc tezky, stacilo to na to, aby se mi pretrhnull propojovaci pasek k displeji - asi 2 cm od puvodniho konce. Displej ted samozrejme nic neukazuje. Co ted s tim? Diky za radu.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.02.2003
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Dobry technik to zvladne lavou zadnou nestrachuj sa .

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.03.2004
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Mně se dneska ráno vysmekla z ruky flaška s chlastem (100,- Kč) a dopadla na asfalt. Z toho asfaltu už to nešlo slízat... jestli tě to utěší :-)

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.01.2004
    Bydliště
    Prague
    Příspěvky
    18
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    kdyz se budes trosku snazit tak ten kabel propojis dratky.

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    03.05.2004
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Diky za tip, uz me to taky napadlo. Zatim jeste nevim, jak je pripojen pasek na displejovem modulu - nemam zrovna po ruce torx te spravne velikosti (zrejme T3 nebo T2?), ale v kazdem pripade se toto jevi jako to nejlepsi a nejcistsi reseni. On ten displej ve skutecnosti zase tak dulezity neni, vadi mi hlavne, ze nevidim, jestli DB maze flash nebo ne a naslepo se to odhaduje dost spatne. :-)

    Strasne me mrzi, ze se mi to stalo a hrozne si vycitam, ze jsem nedaval vic pozor. DB mam teprve nekolik dnu a hned takovy problem. Volal jsem k prodejci (****), bylo mi receno, ze jim to mam poslat a oni to poslou k vyrobci. Trvalo by to cca 6 tydnu, na cenu jsem se uz radeji neptal. Predpokladam, ze to bude strasna palka (radove desitky procent ceny noveho pristroje), takze to budu radeji bez displeje nebo to opravim nahradnim propojenim (idealne ciste z konektoru do konektoru). Asi jsem mel smulu a uz z vyroby byl ten pasek nastipnuty, protoze jinak vydrzi strasne moc. Tenhle typ se pouziva pro ty nejvetsi mechanicke zateze, treba pro propojeni tiskove hlavy u jehlickovych tiskaren.

  6. #6
    Neregistrovaný
    Host

    potěším tě - zdaleka nejsi první

    Není týdne, abych neřešil Dream s urvaným displejem.
    Nyní tě nepotěším - kablík je nedělitelnou součástí displeje, takže konektor
    nehledej.
    Nyní tě opět potěším - umím to bez problémů opravit a do 4 dnů
    máš přístroj zpět (počítám dopravu poštou). Blíže na mail a277d@iol.cz zorbas

  7. #7
    Neregistrovaný
    Host

    Nebo pošli jen ten diplej

    ale i s tím koncem. Napiš, zorbas

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    03.05.2004
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Neregistrovaný
    Není týdne, abych neřešil Dream s urvaným displejem.
    Nyní tě nepotěším - kablík je nedělitelnou součástí displeje, takže konektor
    nehledej.
    Nyní tě opět potěším - umím to bez problémů opravit a do 4 dnů
    máš přístroj zpět (počítám dopravu poštou). Blíže na mail a277d@iol.cz zorbas
    Uz jsem na to taky prisel a docela me to otravilo. Na druhou stranu me velice potesila tvoje odpoved. Ozvu se, Diky!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •