Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Téma: Kaon k270 připojené sluchátek.

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.06.2009
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Kaon k270 připojené sluchátek.

    Zdravím ,
    zkoušel jsem na tomto fóru hledat podobný příspěvek , ale neúspěšně , takže zakládám nový topic. Jedná se o to , že bych potřeboval k výše uvedenému satelitnímu přijímači připojit sluchátka s 3.5 jack koncovkou (samec). Jelikož SCART výstup už mám vyvedený do TV SCARTu , zbývá mi tu alternativa připojit sluchátka s redukcí (2x CINCH (samec) -> Jack 3,5 (samice)) , jen si nejsem jistý jestli to takto bude fungovat? Nebude potřeba něco nastavit v softwaru přijímače? Nebo pokud to takto není možné mohl by jste mi někdo vymyslet ještě jinou alternativu? Předem děkuji za všechny příspěvky
    Naposledy upravil Pavitch : 01.06.2009 v 18:52 Důvod: Malá nesrovnalost

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.09.2008
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Thumbs down

    Citace Původně odeslal Pavitch Zobrazit příspěvek
    Zdravím ,
    zkoušel jsem na tomto fóru hledat podobný příspěvek , ale neúspěšně , takže zakládám nový topic. Jedná se o to , že bych potřeboval k výše uvedenému satelitnímu přijímači připojit sluchátka s 3.5 jack koncovkou (samec). Jelikož SCART výstup už mám vyvedený do TV SCARTu , zbývá mi tu alternativa připojit sluchátka s redukcí (2x CINCH (samec) -> Jack 3,5 (samice)) , jen si nejsem jistý jestli to takto bude fungovat? Nebude potřeba něco nastavit v softwaru přijímače? Nebo pokud to takto není možné mohl by jste mi někdo vymyslet ještě jinou alternativu? Předem děkuji za všechny příspěvky
    Ahoj, jdeš špatnou cestou, NELZE připojit sluchátka přímo na výstup Audio - je tu nízká signálová úroveň, sloužící pro připojení zesilovače. 5ešení jednoduché - kup repro k PC se sluchátkovým výstupem a připoj sluchátka přes ně. NIc levnějšího ASI nevymyslíš.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Kaon
    Založil Endrlada v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 15.10.2009, 09:57
  2. Kaon 1000 TS plus
    Založil machy v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 06.11.2006, 23:45
  3. Kaon ksf230cx
    Založil KAONk230 v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 31.10.2006, 09:50
  4. Kaon Ksf-230cx
    Založil gekk v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 18.09.2005, 20:03
  5. kaon KSC 570
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 29.03.2005, 18:46

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •