Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: sf 3.2 0904 nastavenie

  1. #1
    Dudo
    Host

    Question sf 3.2 0904 nastavenie

    Moze mi prosim niekto poradit ako mam nastavit img. (emulatory). Po nahrati imigu mi funguju len citacky. Nejde , resp. nesiel mi Conax a ani Sky. Ako druhy imig pouzivam dbf_v0.9.4.seca2 a tu mi to slape s tými istými klucami. Vdaka za pomoc.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    03.08.2003
    Bydliště
    cz
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Dudo
    Moze mi prosim niekto poradit ako mam nastavit img. (emulatory). Po nahrati imigu mi funguju len citacky. Nejde , resp. nesiel mi Conax a ani Sky. Ako druhy imig pouzivam dbf_v0.9.4.seca2 a tu mi to slape s tými istými klucami. Vdaka za pomoc.
    Dnes CONAX zase nejede. SKY v SF jede pouze po dohrání 'balíčků'. Hledej tady nebo na ****. Toto ale nedoporučuji neboť utrpí stabilita. Pro SKY používám DBF... .

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    30.04.2004
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal ve-spa
    Dnes CONAX zase nejede. SKY v SF jede pouze po dohrání 'balíčků'. Hledej tady nebo na ****. Toto ale nedoporučuji neboť utrpí stabilita. Pro SKY používám DBF... .
    Conax nejede protoze je zmena klicu a dost pochybuju ,ze jsou tady na foru protoze je to od vcera nova skutecnost,takze to asi tezko nekdo uz rozlousknul,no nevim jestli po nahrani keylist a rsa keylist utrpi stabilita SF myslim ,ze vubec ne ,ale to je pripad pouze pro Conax,na Sky italia potrebujes dohrat Scam a postup tady foru je jen hledat.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.03.2004
    Příspěvky
    42
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0

    Talking Sky a Sf

    No jediny kto sa s tym pohral a zverejnil je BlackCannon z ITA ale aj tu Sky vypadava. V Ru a odvodenych verziach slape bez problemov. Conax stale tma.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nastavenie bodu 0 na GOTO X
    Založil yngwie v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 20
    Poslední příspěvek: 14.06.2004, 16:44
  2. Nastavenie casu
    Založil Dodika v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 30.03.2004, 12:23

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •