Stránka 4 z 11 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 46 až 60 z 159

Téma: SF Team IMG V108_2406 Final Release

  1. #46
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal dschlawiner
    No Funktion a PremiereWorld Karte S_02 into Jokerfullx4 with Sf_108 ore Hydra1.08 new Kernel,xxx over ci all ok. No cant use Image emuless with cardsupport into ci.
    Any Idea why ?
    Alles PW card funtz in newcamd und radegast. Nur in newcamd - setup - letze wahlen in beta geben.

    Jirka

  2. #47
    Neregistrovaný
    Host

    Tak sme dosli stara mama ...

    Eurobird 28,5E vs Astra2 28,2E

    Nemozem naladit SL a CL. Niekedy davno mi to islo pod SF priamo z Likrovho settingu ROTOR. Pod RuDream-om nikdy, musel som to manualne naladit.
    Nevadi.
    Ale, v novom SF mi to nejde vobec. Nemozem to naladit. Rucne naladim Eurobird na 28,5E aspon myslim ze to je on, lebo v zozname satelitov je iba on. Ale na fr 12607 CL vobec nie je a transponder na 12643 uplne odmieta.
    V zozname transponderov je ale uvedeny aj satelit Astra2 na 28,2E. Tak mi napadlo ci mi to nejde preto ze tie fr CL a SL hlada na Astre2 a nie na Eurobirde. Mozno. Ale vobec neviem jak z toho von. Aky je spravny postup?

    Ja som naladil Eurobird na 28,5 dam rucne preskenovat fr 12607 a 12643 co by tam mali byt ale mi ich nenajde.

    Kto vie nech prosim pomoze.
    Kartu nemam chytam len free radia.

  3. #48
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Settingem to není...

    Ty nemáš jenom signál.
    Nastav si motor na GOTO X a on Ti to nasměruje. Pokud Ti na to půjde Astra1, popojeď na 23 E na RTL a pokud Ti půjde, neměl by být problém ani s Astra2.
    Chce to ale přesné nastavení paraboly. On ten signál v H polarizaci na CL není příliš silný.
    bob

  4. #49
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.03.2004
    Bydliště
    Brno
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Dream na strese v centru, 90 s 0,3 LNB, svod ca 60m, SG motor, setting od Likry. Instalace naprosto bez problemu, motor toci bez problemu, chyta od 68Eo 45W, na kazdem satelitu alespon neco free chytil. CL + SL se chytaji bez problemu, jen pri spatnem pocasi mi CL zmizi nebo se rozpada, SL a ostatni programy jedou dal ( vec asi svodu ).
    Jediny problem - pri rychlem prebehnuti nekolika kanalu + tlacitkem se dream sekl natvrdo a sel ze site (opakovane), pri pomalejsim bez problemu. U 3.2 bylo nekolik dobrych veci, co mi tady chybi - slo pri otaceni motoru zastavit otaceni ( myslim pres Lame ), u tohoto softu musim dotocit a pak se vratit zopet. Po dobu otaceni nereaguje na nic ( dal se treba prepnout Cam nebo vyvolat seznam kanalu na jinem satu ). Prosim kratrke nakopnuti - co rozhodi Evocam? Diky
    Delfin

  5. #50
    Registrovaný uživatel
    Založen
    30.04.2004
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Delfin
    Dream na strese v centru, 90 s 0,3 LNB, svod ca 60m, SG motor, setting od Likry. Instalace naprosto bez problemu, motor toci bez problemu, chyta od 68Eo 45W, na kazdem satelitu alespon neco free chytil. CL + SL se chytaji bez problemu, jen pri spatnem pocasi mi CL zmizi nebo se rozpada, SL a ostatni programy jedou dal ( vec asi svodu ).
    Jediny problem - pri rychlem prebehnuti nekolika kanalu + tlacitkem se dream sekl natvrdo a sel ze site (opakovane), pri pomalejsim bez problemu. U 3.2 bylo nekolik dobrych veci, co mi tady chybi - slo pri otaceni motoru zastavit otaceni ( myslim pres Lame ), u tohoto softu musim dotocit a pak se vratit zopet. Po dobu otaceni nereaguje na nic ( dal se treba prepnout Cam nebo vyvolat seznam kanalu na jinem satu ). Prosim kratrke nakopnuti - co rozhodi Evocam? Diky
    V poslednim Evocamdu myslim z posledniho baliku Evocamd 16 chodi pod tim Free XTv ale vcera vecer tam meli nejaky psani ,tak nevim co se bude dit dal,zatim dalsi informace nejsou.

  6. #51
    Registrovaný uživatel
    Založen
    24.03.2004
    Bydliště
    Sk
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Dakujem Jirkovi a SF Teamu za pekny kusok! Prosim inych uzivatelov tohto image, aby mi potvrdili resp. vyvratili moju skusenost: po zvoleni nejakeho radia (aj nekodovaneho) mi sice stanicu naladi, ale potom Dream zamrzne, pomoze len restart. Takisto mi mrzne po rucnom naladeni pozicie satelitu, chvalabohu az po jeho ulozeni. Mam nieco zle nainstalovane alebo je chybicka v image? (DM7000s, 80GBmaxtor, SG2100 s nefunkcnym GOTO x, addon s emu z tohto vlakna, predtym RU0105). DAKUJEM.

  7. #52
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.03.2004
    Příspěvky
    57
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal tenfol
    Dakujem Jirkovi a SF Teamu za pekny kusok! Prosim inych uzivatelov tohto image, aby mi potvrdili resp. vyvratili moju skusenost: po zvoleni nejakeho radia (aj nekodovaneho) mi sice stanicu naladi, ale potom Dream zamrzne, pomoze len restart. Takisto mi mrzne po rucnom naladeni pozicie satelitu, chvalabohu az po jeho ulozeni. Mam nieco zle nainstalovane alebo je chybicka v image? (DM7000s, 80GBmaxtor, SG2100 s nefunkcnym GOTO x, addon s emu z tohto vlakna, predtym RU0105). DAKUJEM.
    Mě taktéž po přepínání stanic rádia zamrzává dream a pomůže jenom restart.
    Někdy vpohodě a někdy furt restart Pavel

  8. #53
    Neregistrovaný
    Host
    Skus predtym nez prepnes na radio, dat EMU "Common Interface" only, ... aby ti tam nebezal aktivny softcam proces. U mna to potom uz nezamrza.

  9. #54
    Neregistrovaný
    Host
    Citace Původně odeslal bob
    Ty nemáš jenom signál.
    Nastav si motor na GOTO X a on Ti to nasměruje. Pokud Ti na to půjde Astra1, popojeď na 23 E na RTL a pokud Ti půjde, neměl by být problém ani s Astra2.
    Chce to ale přesné nastavení paraboly. On ten signál v H polarizaci na CL není příliš silný.
    Mal si pravdu, na vine bol signal. Lenze aj DB v tom ma prsty :-)
    Naladil som manualne Eurobird1 28,5E lenze signal bol z Astry2 28,2.
    Takze pozor, ak ma transponder rovnake parametre, moze sa to stat aj vam.
    Opticky nic nepoznate, lock aj sync zaskrtnute, vsetko sa tvari o.k.
    (Preto ked chcete manualne naladit 28,5 dajte transponder SLinku, fr 12643, H, 3/4, 27500 taky totiz na 28,2 zatial nie je a k zamene by nemalo dojst.)

    Takze som poziciu z motora vymazal, roztocil lavor poriadne na vychod, aby som mal istotu ze ak sa budem pomaly vracat naspat natrafim najprv na 28,5. Toto zabralo, naladil som spravny signal a uz to frci ako ma.

  10. #55
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.04.2004
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Front Processor update

    V uvodnom popise o vlastnostiach noveho image 108 je uvadzana jedna z vlastnosti Front procesor update vo verzii FP 1.01.
    Po instalacii noveho image sa ma updatnut FP automaticky ak je DB pripojeny k Internetu. V mojom pripade sa tak neudialo a taktiez to neslo cez menu Informacie. Je v tom nejaky problem alebo som si ten postup vysvetli zle ?

  11. #56
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.03.2004
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Front Processor update

    mám stejnou zkušenost nahrával jsem software z PC i přímo stáhnul Dreamem, ale upgradovat se mi to nepodařilo. Nahrával jsem to kamarádovi a u něho to proběhlo v pohodě na první pokus. Nevím čím to je já mám Dreama ze září 2003 a on duben 2004 tím to ale asi nebude co. Jinak jakej je rozdíl mezi 1.00 a 1.01? Díky

  12. #57
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55

    Post

    Osobne jsem jich zkousel nekolik, nove cca rok 2004 jdou, starsi 2003 ne.

    Zrejme je u novych DMB nejaka chyba u FP, proto do nich chteji naladovat update.
    ---> VU SOLO 4K UltraHD <---

    Up / Download pro DREAMBOX

  13. #58
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Jestli nekdo chce a ma chut muze zkouset dalsi bety SF img.

    Dal jsem tam na www.satforum.cz/dream/updates/sf108_7.img

    kontrolni soucet www.satforum.cz/dream/updates/sf108_7.md5sum

    jsou tam nejake mensi zmeny ve skinech a enigme a DF pro ty kdo ji nepouzivaji je mozne ji vypnout.

    Jen upozornuji ze jsou to beta img nejsou tak dukladne testovane ale cim vice lidi to skusi tim lepe.

    Jinak jeste prosim testy a chyby ktere se tykaji funkci k windows. programum smerujte na boba a nebo IceKillera ja wokna nemam a instalovat je nechci. - staci me pres den v praci

    Jirka

  14. #59
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.03.2004
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Cool

    Citace Původně odeslal JirkaS
    Jestli nekdo chce a ma chut muze zkouset dalsi bety SF img.

    Dal jsem tam na www.satforum.cz/dream/updates/sf108_7.img

    kontrolni soucet www.satforum.cz/dream/updates/sf108_7.md5sum

    jsou tam nejake mensi zmeny ve skinech a enigme a DF pro ty kdo ji nepouzivaji je mozne ji vypnout.

    Jen upozornuji ze jsou to beta img nejsou tak dukladne testovane ale cim vice lidi to skusi tim lepe.

    Jinak jeste prosim testy a chyby ktere se tykaji funkci k windows. programum smerujte na boba a nebo IceKillera ja wokna nemam a instalovat je nechci. - staci me pres den v praci

    Jirka

    A kurva, ted me budou bombardovat problemama s voknama To ne - ja pouzivam OS/2 a wokna vubec neznam, na nic se me neptejte ))

    Ostatni muzou zkusit muj vytvor - je to predelavka jednoho skriptu co je primo v SF ale tusim i v RU - kouknete na

    http://satelite.**********/showthread.php?threadid=13216
    Dreambook projekt >> www.dreambook.unas.cz

    Pokud byste meli zajem pripojit se do databaze ICQ dreamboxaru tak mi napiste na ICQ 79086307.
    Pouzivam>Sfnun/ Neutrino

  15. #60
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal BUH
    A kurva, ted me budou bombardovat problemama s voknama To ne - ja pouzivam OS/2 a wokna vubec neznam, na nic se me neptejte ))

    Ostatni muzou zkusit muj vytvor - je to predelavka jednoho skriptu co je primo v SF ale tusim i v RU - kouknete na

    http://satelite.**********/showthread.php?threadid=13216
    Psal jsem boba ne boha

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. SF Team IMG V108.2_0509 Beta Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 95
    Poslední příspěvek: 07.02.2005, 08:42
  2. SF Team IMG V108.1_3108 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 111
    Poslední příspěvek: 25.12.2004, 18:05
  3. SF Team IMG V106_0409 First Release for DM500S
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 13
    Poslední příspěvek: 13.12.2004, 13:17
  4. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.07.2004, 21:22

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •