Stránka 11 z 11 PrvníPrvní ... 91011
Zobrazují se odpovědi 151 až 159 z 159

Téma: SF Team IMG V108_2406 Final Release

  1. #151
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Sf108-2406 už prošel vývojem...

    Poslední verze je SF_image_v108_0208.img a najdeš jej zde v předešlých příspěvcích - ten si nainstaluj. Na původní verzi nemusí už všechno novější spolehlivě pracovat, protože se tím už nikdo nezabývá.

    K této verzi jsou i nové addony - najdeš je zde v tématu "New addon...".
    Najdi si ty poslední podle data, úspěšné jsou ty z odkazu na adresu
    robik.nextra.at/sat

    Jsou to: emu.tar.bz2
    a keys.tar.bz2

    Ty nainstaluj. Tím Ti začne chodit cryptowork bez problémů. Nezapomeň ale na nový setting, protože v paketu UPC došlo ke změnám.

    Pokud budeš chtít i conax, najdi si další update klíčů - dobré byly na
    dvb uploadu a chodí stále - dal jsem sem příspěvek s odkazem, ale jsou tu i další. Tyhle ale jsem testoval a jak jsem napsal, jdou dosud.
    Pochopitelně si budeš muset aktualizovat i SoftCam.Key.

    Pusť se do toho, je co dělat !
    Ať se Ti daří!
    bob

  2. #152
    Registrovaný uživatel
    Založen
    03.04.2004
    Příspěvky
    12
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    cryptowrk uz slape diky za radu idem este poskusat ten conax
    este raz dik

  3. #153
    olino
    Host
    bry vecer

    platia este informacie ktore su tu? ci je nieco nove? no postahoval som od rubika najnovsie verzie mohli by ste mi poradit eko dalej
    pripadne je niekde navod ako to funguje s addon. a emu. zn: pre greenhorna

    dik

    o.

  4. #154
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal olino
    bry vecer

    platia este informacie ktore su tu? ci je nieco nove? no postahoval som od rubika najnovsie verzie mohli by ste mi poradit eko dalej
    pripadne je niekde navod ako to funguje s addon. a emu. zn: pre greenhorna

    dik

    o.
    Oline,

    funguje to. Zkus si addony emu basic a keys basic nainstalovat do DB. Odkazy najdeš tady na boardu, jen musíš číst také předcházející příspěvky a odpovědi. Dozvíš se jak na to.
    Prostuduj si základní postupy instalace v internetové "učebnici" s názvem Dreambook.
    Stáhni si jej a přečti. Co se týká instalace image, poslední je SF 108,2 z 26.1.2005 a najdeš jej ve vlákně s tématem SF image 108,2... a i užitečné návody.
    Musíš ale číst...
    Poslední začátečnický návod jsem napsal do tématu: DM7000 místo HUMAX CI-8100
    také si to přečti, zajímavé věci si poukládej do PC a až budeš vědět základ, pusť se do práce.

    Zvládli to jiní, zvládneš to i Ty.
    bob

  5. #155
    olino
    Host
    ahoj bob & all

    tak uz mi to fici akurat neviem co je s pr*mi*r* ci aku to tu pisete pri stahovani addonu cez DB a inet mi pise "chyba dat vadny kontrolny sucet" je ten subor v poriadku??? ako je to s cz+sk a dis***ery to nezvlada zakladny balik?? no idem este citat

    ps: ci mi veris alebo ne citam, citam, citam, ale mam tu z toho trocha chaos univerzalnou pomockou )) som zistil je - fl.er. to je asi nieco ako esc pripadne ctrl+alt+del pri microsrote )))

  6. #156
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal olino
    ahoj bob & all

    tak uz mi to fici akurat neviem co je s pr*mi*r* ci aku to tu pisete pri stahovani addonu cez DB a inet mi pise "chyba dat vadny kontrolny sucet" je ten subor v poriadku??? ako je to s cz+sk a dis***ery to nezvlada zakladny balik?? no idem este citat

    ps: ci mi veris alebo ne citam, citam, citam, ale mam tu z toho trocha chaos univerzalnou pomockou )) som zistil je - fl.er. to je asi nieco ako esc pripadne ctrl+alt+del pri microsrote )))
    Oline,

    z Premiere Tě nemusí bolet hlava, v čisté emulaci nechodí, jde jen na oficiální kartu. Pokud bys jí měl, půjde Ti to určitě v Radegastu.

    Co se týká Discovery v UPC paketu, jde normálně, ale celý paket chodí také jen na oficiální karty. Pokud jí máš, mělo by Ti to jít v Newcamd.
    Discovery jinak máš v Polsatu, Cyfra, D+ i Sky...

    Co se týká těch addonů, addony_b .... jsou ty basic. Tam by žádný problém neměl být.

    Pro addony externí např. emu_e_7000.tar.bz2, musíš mít aktivovanou USB flash pro addony a potom se instaluje ta externí část tam.
    Musí se k tomu stáhnout i keys_e_7000.... a instalovat.
    Když Ti to napíše chybný kontrolní součet, neznamená to ještě chybu addonu, ale nepůjde Ti naistalovat z automatu. Když se Tě ptá DB jestli instalovat, dej "ne" a instalaci potom spusť jako "manual install"...
    Pokud nemáš USB, na hdd addony neinstaluj. Harddisk by Ti běžel trvale a přece jemom dělá rámus...
    Na ty emulátory basic jde všechno dosažitelné...
    bob

  7. #157
    olino
    Host
    bobe,

    dik moc za rozsiahlu odpoved, k oficial karte sa viem dostat ale ako to funguje s radegastom to netusim ona sa tam da nakopirovat , nazdielat ci co?? resp da sa urobit dat. kop. na inu kartu???

    dik
    o.

  8. #158
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal olino
    bobe,

    dik moc za rozsiahlu odpoved, k oficial karte sa viem dostat ale ako to funguje s radegastom to netusim ona sa tam da nakopirovat , nazdielat ci co?? resp da sa urobit dat. kop. na inu kartu???

    dik
    o.
    Oline,

    Tvoje představivost Tě unáší zcela jiným směrem. Ten Radegast umí obsluhovat čtečku tak, že když do ní vložíš tu oficiál kartu, tak to dekóduje.
    Abych to precizoval - když tomu zase kartu vezmeš, tak to nejde.
    Sdílet by se snad taková karta i dala. Až jí budeš mít, domluv se s někým, kdo má pevné připojení k internetu a můžeš to i otestovat...
    bob

  9. #159
    olino
    Host
    ahoj bobik

    no to vies ze hej) hladam moznosti ako na to, myslis ze skopirovat tu kartu neni mozne?? v principe by to stale mali byt len tie 1 a 0 a 1 a 0 ale asi som za zenitom
    hmmmm stale mam taky dojem ze to musi ist ako s gsm kartami. asi maju iny zaklad ale ved secko sa da.... alebo nie??

    o.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. SF Team IMG V108.2_0509 Beta Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 95
    Poslední příspěvek: 07.02.2005, 08:42
  2. SF Team IMG V108.1_3108 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 111
    Poslední příspěvek: 25.12.2004, 18:05
  3. SF Team IMG V106_0409 First Release for DM500S
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 13
    Poslední příspěvek: 13.12.2004, 13:17
  4. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.07.2004, 21:22

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •