Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Téma: Pomoc pro majitele 5620 "nejen"

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.06.2004
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Pomoc pro majitele 5620 "nejen"

    Cau. Vím ze spousta z Vás má 7000, ale jsou i nekteri
    (já) co jsme se snazili usetrit pár stovek a koupili jsme si 5620. Nemohlo by vzniknout cast fora jen pro 5620. Jsem v tomhle da se rict novacek, ale jiz jsem pochopil ze na netu je tak 95% vsech image a vecicek udelaných pro 7000. Já jsem si treba zkousel instalovat image od hydry(ma mit prej vice umulatoru), ale treba nejsem nikde na netu schopný najit přesný návod jak updatovat newcam na 5.0.7(5.0.8 a pod)na 5620, nebo nahrat novejsi scam. Taky jsem zkousel DM56xx_se_12 ten umi celkem dost, ale zase jen scam. Uz jsem zkousel nahrat newcam vselijak, ale porad nic. Mozna to ani nejde-nevim? Proste podpora pro 5620 je dost zalostna, zajímalo by me jestli se to nekdy zmeni. jiz jsem uvazoval, ze ho asi prodam a koupim 7000.
    Poradím mi prosím někdo?
    Dík moc.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    30.04.2004
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal fade259
    Cau. Vím ze spousta z Vás má 7000, ale jsou i nekteri
    (já) co jsme se snazili usetrit pár stovek a koupili jsme si 5620. Nemohlo by vzniknout cast fora jen pro 5620. Jsem v tomhle da se rict novacek, ale jiz jsem pochopil ze na netu je tak 95% vsech image a vecicek udelaných pro 7000. Já jsem si treba zkousel instalovat image od hydry(ma mit prej vice umulatoru), ale treba nejsem nikde na netu schopný najit přesný návod jak updatovat newcam na 5.0.7(5.0.8 a pod)na 5620, nebo nahrat novejsi scam. Taky jsem zkousel DM56xx_se_12 ten umi celkem dost, ale zase jen scam. Uz jsem zkousel nahrat newcam vselijak, ale porad nic. Mozna to ani nejde-nevim? Proste podpora pro 5620 je dost zalostna, zajímalo by me jestli se to nekdy zmeni. jiz jsem uvazoval, ze ho asi prodam a koupim 7000.
    Poradím mi prosím někdo?
    Dík moc.
    Zkus www.dreambox.ch tam najdes neco ke stazeni i pro tuto verzi DB.

  3. #3
    Neregistrovaný
    Host
    Citace Původně odeslal fade259
    Cau. Vím ze spousta z Vás má 7000, ale jsou i nekteri
    (já) co jsme se snazili usetrit pár stovek a koupili jsme si 5620. Nemohlo by vzniknout cast fora jen pro 5620. Jsem v tomhle da se rict novacek, ale jiz jsem pochopil ze na netu je tak 95% vsech image a vecicek udelaných pro 7000. Já jsem si treba zkousel instalovat image od hydry(ma mit prej vice umulatoru), ale treba nejsem nikde na netu schopný najit přesný návod jak updatovat newcam na 5.0.7(5.0.8 a pod)na 5620, nebo nahrat novejsi scam. Taky jsem zkousel DM56xx_se_12 ten umi celkem dost, ale zase jen scam. Uz jsem zkousel nahrat newcam vselijak, ale porad nic. Mozna to ani nejde-nevim? Proste podpora pro 5620 je dost zalostna, zajímalo by me jestli se to nekdy zmeni. jiz jsem uvazoval, ze ho asi prodam a koupim 7000.
    Poradím mi prosím někdo?
    Dík moc.
    Jo shoda okolnosti dnes se mi dostal do rukz DB 5620 tak do toho zkusim udelat SF img

    Jirka

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.06.2004
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Smile

    Dik moc, snad se to mozna konecne trochu pohne. Osobne si myslim ze je 5620 dost nepravem opomíjena, možná právě proto, ze je to novinka, která ma dobry zaklad.

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.06.2004
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    mám DM 5620S také a myslím si že je to jen otázka času než se objeví tolik produktů jako pro DM7000,přístroj má určitá technická zlepšení a bude si jej kupovat stále více lidí.Chce to vydržet ! Jinak chci poděkovat těm kteří mají DM 7000 za to že mají ochotu věnovat se problémům kolem DM5620,zdraví P D

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •