Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 21 z 21

Téma: Novy img od RuDreamu

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.03.2004
    Bydliště
    Brno
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    RU nelze použít na některých Dreamech ?

    Citace Původně odeslal dennis
    I tried the newest release of acclaimed RuDREAM (1v20040706.0507.img) and I am surprised, that I have many problems with it.
    -DB very often restarts, for example when I press the blue key
    Mám zcela obdobné zkušenosti, vrátil jsem se proto k SF 108_8 kde mi to nedělá. Psal jsem už o tom i na **** ... Je ale zajímavé, tyto jevy se projevují pouze na určitých kusech (experti by možná opravili, že u některých lidí). Přitom instalační postupy jsou byly zcela obdobné. Tak nevím. Myslím ale, že by bylo velmi užitečné se dopídit kde je ten zakopaný pes ...

  2. #17
    Neregistrovaný
    Host

    re

    Ja jsem to udelal takto: mnt/usb/image/poradove cislo img/a potom uz
    pokracoval var/tmp.Provedl instalaci addonu,samozrejme rozbaleneho.Je to krkolomne,ale DM to shltl.Ono asi zalezi od DM.Slo,ale jake bylo moje prekvapeni dnes,po spusteni,cely vecer jsem mel spusteny SF 108 7.Neni zatim potreba nic menit vse dostupne jede.Pustim,a veskere nastaveni,vse bylo v pr.... .Ovsem,nekteri pisi ze nataceni hapruje,atd,toto jedine zustaloAsi se vrhnu na Hydru-atlantis,jeste uvidim.Me toto delal ru uz nekdy v lednu.Potom jsem se vrhl na Nase IMG a jsem spokojeny.BoBr psal neco o uprave souboru rsC,tak nevim ci me to dela USB,mam 256 MB. Pepan

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.06.2004
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Ahoj Pepan

    Citace Původně odeslal Neregistrovaný
    Ja jsem to udelal takto: mnt/usb/image/poradove cislo img/a potom uz
    pokracoval var/tmp.Provedl instalaci addonu,samozrejme rozbaleneho.Je to krkolomne,ale DM to shltl.Ono asi zalezi od DM.Slo,ale jake bylo moje prekvapeni dnes,po spusteni,cely vecer jsem mel spusteny SF 108 7.Neni zatim potreba nic menit vse dostupne jede.Pustim,a veskere nastaveni,vse bylo v pr.... .Ovsem,nekteri pisi ze nataceni hapruje,atd,toto jedine zustaloAsi se vrhnu na Hydru-atlantis,jeste uvidim.Me toto delal ru uz nekdy v lednu.Potom jsem se vrhl na Nase IMG a jsem spokojeny.BoBr psal neco o uprave souboru rsC,tak nevim ci me to dela USB,mam 256 MB. Pepan
    ja som na ten ruDREAM 108.8 rezignoval,dal som tam ruCANNON4 a basta je to na bazi 107.4 a dokonca mi nadskočil pod RDG SPORT ITALIA,v ruDREAME to nešlo a tak som sa kvôli tomu narobil...neviem ako je to s preinšt.Newcamdu a Rdg v tomto rusovi,malo by to byť postavené na verzii z1.5.2004
    --6358--

  4. #19
    Neregistrovaný
    Host

    re

    Chces cely postup + instalace na USB ?

    Pepan

  5. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.06.2004
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    ruCANNON 4

    Citace Původně odeslal Neregistrovaný
    Chces cely postup + instalace na USB ?

    Pepan
    stále je sa čomu priúčať,ak máš čas prečo nie?Dík
    --6358--

  6. #21
    Neregistrovaný
    Host

    re

    mnt/usb/0,1.../ok/var/mnt/usb/addons.bz.tar./vse pres TC.dream/setup/manager addons/manual instal addons/tmp/ok.Vzdy prvni musi jit newcamd ,nevim proc,ale je to tak.A zistil jsem, ze to nevezme kazdy. Pepan

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Novy setingy DMB16.6.04
    Založil likra v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 16.06.2004, 14:48
  2. Novy Ru Img
    Založil dbuser v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 02.05.2004, 09:18

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •