Na Dreambox Beginner Forum http://www.dreambox-forum.com byl dnes pověšen upravený image. Už včera tam byla oprava scam a ta rozchodila celý SKY. Image má v sobě už všechno (včetně té poslední úpravy) a lze jej použít jako základní image pro práci se Stick. Základem je ru, ale je tam hodně věcí vylepšeno a upraveno. Jede tam celý SKY, vše v Conaxu, FullX1 a 2 DontPanic. U těchto kanálů se ale nesmí pustit telnet atd., pak to zamrzne ale po přepnutí se zas rozchodí.
Zatím se mi nepodařilo rozchodit sdílení karet, v tom se moc nevyznám. Dokáže někdo poradit?
Mám 2 DB, oba jsou v místní síti a vše je propojeno přes ASDL modem SpeedTouch, tam je připojen i notebook. Komunikace mezi PC a DB funguje bez problémů, připojení všech komponentů k netu taky přes ADSL. Modem má 4 Ethernetové přípojky.
Modem a router adresa 10.0.0.138
Notebook adresa 10.0.0.1
DB 1 adresa 10.0.0.2
DB 2 adresa 10.0.0.3

Mám oficiální kartu UPC a rád bych ji používal pro oba DB.
Sdílení by mělo asi fungovat přes Radegast (v. 3.0neta8) nebo Newcamd-cardserver-tng5.08.
Při vyvolání Advanced Setup pro obě EMU se už ale na těch nastavovacích obrazovkách nevyznám a nevím co zapnout a nastavit. V txt souborech k těmto EMU jsem se toho taky moc nedozvěděl.