Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Téma: SF 1.08 (2.8.04) - internet update ?

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.07.2004
    Bydliště
    CZ - Olomouc
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    SF 1.08 (2.8.04) - internet update ?

    Zdravím, asi mě něco uniká ( nejspíše verifikace) uSF 1.08 , mě po chvíli ( po instalaci ) nelze stahovat žádné addony i pluginy / internet autoupdate /
    pro inf. mám stálé připojení a síť je ok. Co stím ?
    Díky za každou rozumnou radu

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Budeš si muset vypnout "http authentifications..."

    Citace Původně odeslal JirkaD
    Zdravím, asi mě něco uniká ( nejspíše verifikace) uSF 1.08 , mě po chvíli ( po instalaci ) nelze stahovat žádné addony i pluginy / internet autoupdate /
    pro inf. mám stálé připojení a síť je ok. Co stím ?
    Díky za každou rozumnou radu

    V default nastavení je zapnuté. To zelené zaškrtnutí v menu zruš tlačítkem OK.
    Po instalaci nových addonů se teprve dostaneš na nové updaty...
    Na poprvé si to nainstaluj z PC. Odkud stáhnout, jsou zde linky na emu addon i na keys addon.
    bob

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.07.2004
    Bydliště
    CZ - Olomouc
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Díky za radu, provedl novou istalaci , zrušil volbu ,, http authentifications..." , chvíli jsem byl přípojen , ale do dvou minut se tato funkce ztratila. takže nevím ...
    díky

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Zreviduj Lan připojení

    Citace Původně odeslal JirkaD
    Díky za radu, provedl novou istalaci , zrušil volbu ,, http authentifications..." , chvíli jsem byl přípojen , ale do dvou minut se tato funkce ztratila. takže nevím ...
    díky
    Začni od IP, DNS, Gate... Podívej se na kabel - (je opravdu správně zapojen?), také na nastavení routeru, pokud jej máš. Normálně s tím problémy nejsou.
    Zkus na to nastavení sítě, které máš v DB připojit Tvůj PC, jak se bude chovat...možná poznáš tu chybu.

    Zkus mi poslat na PM Tvé nastavení komunikace Dreamu.
    Chodilo Ti to už někdy?

    Pokusím se Ti pomoci. Na dálku je to složité, nikoliv nemožné.
    bob

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.07.2004
    Bydliště
    CZ - Olomouc
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Taky již začínám pátrat u sebe, - moje sít je tři PC ( W XP ) + DB a to vše na router ( MÁ AKTIVOVANÝ FIREWALL ) s pevným připojením na internet / WIFI 64 kB/s . Kabeláž je v pořádku ( DB mám již skoro rok ) vše chodí OK , adresy mám nastaveny na autom.DHCP. Ngrag funuje na všechny PC.
    Ve SF 1.08 2.8.04 mohu pouze stáhnout aktualizaci soft. a to funguje, v menu instalace addons přes internet se oknu nic neobjeví.
    Další problém nám pří FTP komunikaci s DB přes TC 6.03 nemohu měnit atributy a přepisovat soubory a také rychlost uploadu se pohybuje pouze asi 100 kB/s , dowloa. je asi tak 3800 kB/s.
    Je fakt , že na dálku je to složíté ale třeba na něco společně příjdeme , zatim díky

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Jirko, vyměnil bych ten TCMD...

    Nějak Ti zřejmě neladí s PC. Mám tcmd 6,11 a problémy nemám. Pracuji ale na W98. V XP by s tím ale problém být neměl.
    To, že v addonech nevidíš update je normální, protože se Ti objeví až po instalaci addonů. Měl bys tam ale vidět titulky. Klikni na to a chvilku počkej.
    Jdi na ten prví řádek "satforum".
    V dreamu musíš mít nastavení na pevnou IP do routeru a bránu routeru.
    Nesmíš v Dreamu dávat zatržení DHCP.

    Jestliže máš Lan routeru na IP 192.168.0.1, je to také Tvá brána, kterou musíš nastavit v Dreamu.

    Příklad na takové nastavení:

    IP: 192.168.0.253
    mask: 255.255.255.0
    DNS: 194.213.199.3 (to, co Ti přidělil poskytovatel. Name server Ti ale bude fungovat jakýkoliv. Je jen otázka s jakým zpožděním...Třeba tam nech i tohle.)
    Gate: 192.168.0.1

    PC potom musí mít nějakou IP: 192.168.0.xxx (252 a pod.)
    bob

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.07.2004
    Bydliště
    CZ - Olomouc
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Čau Bobe, zdá se že si budeme dopisovat sami, nevadí.
    Díky za snahu pomoct.

    1.Špatně jsem to napsal, DHCP na nastaveno u PC, v DB je po celou dobu pevná IP adresa a IP brány nám také dobře ( aktualizace img z internetu funguje ) ,ale když addony vidím až po stažení ,jestli jsem to pochopil dobře, tak proč nelze stáhnout např pluginy nebo titulky ?

    2. TC ( jeho funkce FTP ) do DB se dostanu v pohodě a mohu posílat data do TMP a a přepsat Softcam.key , ale ve složce např. / adresáři/ VAR/BIN nelze nic přepsat ani změnit ATR ( hláška - nelze měnit vzdálené soubory )

    Celý systém se chová zvláštně , teď jsem zjistil že Ngrab nelze spustit , nereaguje , ale záznam na HDD naštěstí jde.

    No skus popřemýšlet co s tím, pokud by ti nevadilo můžu ti zavolat ( mám dost volných minut) pokud mě pošleš na email / treacle zav. seznam.cz /č. mob.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Internet AddOn Update pro SF TEAM IMG
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 25.03.2004, 10:51

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •