Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: HELP: spustiť crond aby pingoval na dynDns?

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    16.01.2006
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    HELP: spustiť crond aby pingoval na dynDns?

    Hello guys,

    neviem si pomôcť, ale dyndns v SF-all in one panelu mi neaktualizuje (nepinguje) na dyndns. Zrejme nieje spustený Crond, ktorý by to mal spúšťať.
    V allinone/extra/demonSetup by mala byť položka "Activated crond daemon", ktorú by som mal zaktivovať, aby každých 15 min. pingoval na DynDns, ktorý nastavený mám!
    No a ja tam tu položku "Activated crond daemon" nemám.

    Vie mi niekto pomôcť? Ako dosiahnem, aby db pingoval na dynDns?

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.08.2005
    Příspěvky
    53
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Nejsem ted u DB, ale pokud si dobre pamatuju tak Menu/expertni nastaveni/ a tady najdi spustit crond. Je tam zaskrtnuto nespostit crond

    Citace Původně odeslal hrochy
    Hello guys,

    neviem si pomôcť, ale dyndns v SF-all in one panelu mi neaktualizuje (nepinguje) na dyndns. Zrejme nieje spustený Crond, ktorý by to mal spúšťať.
    V allinone/extra/demonSetup by mala byť položka "Activated crond daemon", ktorú by som mal zaktivovať, aby každých 15 min. pingoval na DynDns, ktorý nastavený mám!
    No a ja tam tu položku "Activated crond daemon" nemám.

    Vie mi niekto pomôcť? Ako dosiahnem, aby db pingoval na dynDns?

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    16.01.2006
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal garion
    Nejsem ted u DB, ale pokud si dobre pamatuju tak Menu/expertni nastaveni/ a tady najdi spustit crond. Je tam zaskrtnuto nespostit crond
    No to tam je... akorat je tam napisané "disable crond start", čo znamená, že ak chcem aby to štartovalo, tak to nesmie byť zaškrtnuté. A to nemám. Napriek tomu ten crond zrejme nejde pretože nepinguje.

    Toto som sa dozvedel, že by to (v all in one panelu / extra) malo byť:"Activated crond daemon - ZAŠKRTNOUT (OK) (časovač aktivace IP adresy DynDNS, pokud je u služby DynDNS záznam IP... nastaven na 15 minut)"

    Taktiež mi nik nevie povedať ako nastaviť čas v DynDNS, nakoľko pri službe DynDNS takéto časové nastavenie nieje.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •