Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 23

Téma: NewCamd

  1. #1
    cfphoenix
    Host

    NewCamd

    Could somebody please advise how we can tweak the NewCamd to decode FreeX and DreamX?

    The NewCamd team says that it can be done.

    But I could not find how?

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Newcamd v20a - Pol**t au

    Update file.
    Info in readme.
    Přiložené soubory Přiložené soubory
    bob

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.08.2004
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Update file.
    Info in readme.
    Čau Bobe, nahrál jsem dle instrukcí, ale trochu se mi začal sekat Dreambox. Prostě při přechodu na NewCamd přestane dekódovat a nepomůže ani návrat třeba na Radegast. Zdá se mi, že nedotahuje klíče. Nefunguje pak ani dekódování Czech Link. Nevíš čím to? Mám tam SF 108.2 0509.

  4. #4
    Neregistrovaný
    Host
    Citace Původně odeslal Gampik
    Čau Bobe, nahrál jsem dle instrukcí, ale trochu se mi začal sekat Dreambox. Prostě při přechodu na NewCamd přestane dekódovat a nepomůže ani návrat třeba na Radegast. Zdá se mi, že nedotahuje klíče. Nefunguje pak ani dekódování Czech Link. Nevíš čím to? Mám tam SF 108.2 0509.

    Me to jede normalne, rucne jsem to pres TCMD a FTP prepsal do DB a neni problem

    zkus mozna jeste reinstall scce

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Gampíku, jsi moc stručný, to je těžko radit...

    Citace Původně odeslal Gampik
    Čau Bobe, nahrál jsem dle instrukcí, ale trochu se mi začal sekat Dreambox. Prostě při přechodu na NewCamd přestane dekódovat a nepomůže ani návrat třeba na Radegast. Zdá se mi, že nedotahuje klíče. Nefunguje pak ani dekódování Czech Link. Nevíš čím to? Mám tam SF 108.2 0509.
    Pokud jde o Newcamd 20a, měl jsi přepsat staré soubory novými a musíš zkontrolovat, zda u těch nových souborů jsou atributy 755. Pokud ne, tak je musíš na těch 755 přepsat. V SF 108,2 to jede jako dráha... Mám jej v inter flashi a nejsou problémy.
    Ten cardspider tam dávat nemusíš. Klidně jej vymaž. To pro případ, kdybys měl nějak přeplněnou paměť, pomohlo by to.

    Co všechno máš vlastně na tom image SF 108,2 nainstalované ? Možná jsi tam toho dal moc...

    Základní emulátory jsou v addonu emu.tar.bz2 z Robikovy stránky a k nim patří další addon keys.tar.bz2
    Pokud jsi tam dal něco jiného, může Ti to způsobovat problémy.
    bob

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.08.2004
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Taky, když jsem se ho tam snažil nakopírovat tak to nešlo. Pak se to povedlo, ale řekl bych, že mi to ukazovalo, že je tam pořád ta stará verze. Až přijdu dom tak to znovu vyzkouším.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.10.2002
    Příspěvky
    193
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Gampik
    Taky, když jsem se ho tam snažil nakopírovat tak to nešlo. Pak se to povedlo, ale řekl bych, že mi to ukazovalo, že je tam pořád ta stará verze. Až přijdu dom tak to znovu vyzkouším.
    no asi budes muset edititovat jeste emulist, to ze ukazuje starou verzi jeste neznamena, ze tam nemas novou

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.08.2004
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Pokud jde o Newcamd 20a, měl jsi přepsat staré soubory novými a musíš zkontrolovat, zda u těch nových souborů jsou atributy 755. Pokud ne, tak je musíš na těch 755 přepsat. V SF 108,2 to jede jako dráha... Mám jej v inter flashi a nejsou problémy.
    Ten cardspider tam dávat nemusíš. Klidně jej vymaž. To pro případ, kdybys měl nějak přeplněnou paměť, pomohlo by to.

    Co všechno máš vlastně na tom image SF 108,2 nainstalované ? Možná jsi tam toho dal moc...

    Základní emulátory jsou v addonu emu.tar.bz2 z Robikovy stránky a k nim patří další addon keys.tar.bz2
    Pokud jsi tam dal něco jiného, může Ti to způsobovat problémy.
    Mám tam nahrané pouze ty EMU a KEYS od Robika. Zkusil jsem to znovu. Bohužel mi nejde přepsat ty staré soubory - píše, že selhal přenos. Takže jsem je nejprve vymazal a pak nahrál nové, změnil jsem atributy. Zatím to funguje, ale píše to, že je tam stále NewCamd 5.19.

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Gampíku,

    jestli Ti jde Au na Polsat, je to tam.

    Pokud Ti vadí ten název Newcamd v5,19, můžeš si jej přepsat.(nemusíš)

    Běž do souboru "emulist.xml" v Dreamu, otevři jej v editaci TCMD a tu číslici 19 u newcamu změň na 20. Ulož, zavři a povol soubor z editoru přepsat zpět.

    Najdeš jej zde: /var/tuxbox/config/emulist.xml

    Ještě drobná poznámka.
    Pokud chceš přepisovat emulátory, nesmí být spuštěné. Jinak nejdou přepsat. Proto je potřeba raději jít na emu "common interface" - to pro příště.
    bob

  10. #10
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.08.2004
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    jestli Ti jde Au na Polsat, je to tam.

    Pokud Ti vadí ten název Newcamd v5,19, můžeš si jej přepsat.(nemusíš)

    Běž do souboru "emulist.xml" v Dreamu, otevři jej v editaci TCMD a tu číslici 19 u newcamu změň na 20. Ulož, zavři a povol soubor z editoru přepsat zpět.

    Najdeš jej zde: /var/tuxbox/config/emulist.xml

    Ještě drobná poznámka.
    Pokud chceš přepisovat emulátory, nesmí být spuštěné. Jinak nejdou přepsat. Proto je potřeba raději jít na emu "common interface" - to pro příště.
    OK. Díky. Už jsem to přepsal. Vše jsem nahrál a teď testuju.

    Asi jsem hold zabržděnej. Nemůžu najít Au na Polsat.
    Naposledy upravil Gampik : 28.09.2004 v 01:08

  11. #11
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Gampik
    OK. Díky. Už jsem to přepsal. Vše jsem nahrál a teď testuju.

    Asi jsem hold zabržděnej. Nemůžu najít Au na Polsat.
    Gampíku,

    postav se třeba na kanál Animal planet v paketu Polsat, přepni si na newcand v.5,20 ulož zeleným a potom přepni na další kanál v Polsat paketu a počkej dvě minuty, ono se to otevře... Klíče se načtou automaticky. Proto je tam to Au v popisu.
    bob

  12. #12
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.08.2004
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Gampíku,

    postav se třeba na kanál Animal planet v paketu Polsat, přepni si na newcand v.5,20 ulož zeleným a potom přepni na další kanál v Polsat paketu a počkej dvě minuty, ono se to otevře... Klíče se načtou automaticky. Proto je tam to Au v popisu.
    Tak to funguje. Já jenom nemohl pochopit co je to to Au. Díky za rady a soráč za tu zabržděnost.

  13. #13
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.03.2004
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Mnaga

    Lidi, coto znamena změnit atribut na 755? Jsem z toho.....Jak se to vubec děla? Prosim popište.Dik

  14. #14
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Atributy...

    Citace Původně odeslal mnaga
    Lidi, coto znamena změnit atribut na 755? Jsem z toho.....Jak se to vubec děla? Prosim popište.Dik
    Pomocí atributů se v systému Unix a Linux určují vlastnosti souborů podobně jako u Windows - vlastnosti - jen pro čtení, systémový, archivovat...

    Některé soubory v linuxu jsou vlastně programy, jako např. emulátory a tyto programy se musí nechat spustit. Proto je nutné souboru stanovit takovou vlastnost. To se dělá právě pomocí atributů.
    Pokud nakopíruješ (přeneseš) soubor ze systému Win do DB a nebyl tam už dříve stejnojmenný soubor, přenese se s atributy 644.
    Abys jej mohl spouštět, je potřeba nastavit atributy na 755.

    Nejjednodušším způsobem lze měnit atributy pomocí Totalcommanderu, kdy se kurzorem postavíš na ten soubor, jehož atributy chceš měnit, jdeš do horního rámečku "soubory" klineš a jdeš na řádek změna atributů a v dalším okénku v něm nastavíš těch 755 (čtení, zápis, vykonání) pro majitele a ostatní okolí souboru může soubor jen číst nebo vykonat (spustit)

    Pokud v adresáři máš více souborů, jejichž atributy mají být stejné, stačí je označit pravým tlačítkem myši, otevřít "Změna atributů" a napsat číslo stanovovaných vlastností všem označeným souborům.

    Další možností je stanovení atributů pomocí Telnetu naadresováním příkazu
    chmod 755 souboru.
    příklad:
    chmod 755 newcamd (enter)
    bob

  15. #15
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.03.2004
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Mnaga

    Dekuji Bobe. Jdu si to vyskoušet. Dik

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Newcamd a Linux DVB
    Založil Gimli v sekci fóra DVB karty do PC
    Odpověďmi: 6
    Poslední příspěvek: 23.01.2005, 01:37
  2. Newcamd a Linux DVB
    Založil Gimli v sekci fóra DVB karty do PC
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 11.01.2005, 12:50
  3. Newcamd V5.15
    Založil Jackal v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 20.08.2004, 21:09
  4. Newcamd v 5.10 - for SF image 108
    Založil adas v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 13.07.2004, 15:33
  5. Newcamd v 5,9 - for SF image 108
    Založil bob v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 09.07.2004, 21:57

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •