Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: Neveřejná IP na CDMA jak zdílet?

  1. #1
    Maik
    Host

    Neveřejná IP na CDMA jak zdílet?

    Prosím chytřejší hlavičky,nenapadá vás možnost jak zdílet do doby než Eurotel začne uvolňovat veřejné IP?Co takhle registrací doménové statické adresy třeba na no-ip.com,lze to nějak použít?Ptám se v této oblasti IP jak laik tak mně nekamenujte pokud to možné není a já bych vám ukrojil tímto dotazem i tak jistě drahocený čas.Děkuji všem za jakoukoliv pomoc či reakci.

  2. #2
    hombre_
    Host
    Citace Původně odeslal Maik
    Prosím chytřejší hlavičky,nenapadá vás možnost jak zdílet do doby než Eurotel začne uvolňovat veřejné IP?Co takhle registrací doménové statické adresy třeba na no-ip.com,lze to nějak použít?Ptám se v této oblasti IP jak laik tak mně nekamenujte pokud to možné není a já bych vám ukrojil tímto dotazem i tak jistě drahocený čas.Děkuji všem za jakoukoliv pomoc či reakci.
    Eurotel urcite zadne IP uvolnovat nebude tim si bud jisty .Uz je vidim jak by uzivatelum povolili vyuzivat IPtelefony a sami prichazeli o zisky!!Takze na miste bude do budoucna jiny tunel jak.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.11.2004
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Maik
    Prosím chytřejší hlavičky,nenapadá vás možnost jak zdílet do doby než Eurotel začne uvolňovat veřejné IP?Co takhle registrací doménové statické adresy třeba na no-ip.com,lze to nějak použít?Ptám se v této oblasti IP jak laik tak mně nekamenujte pokud to možné není a já bych vám ukrojil tímto dotazem i tak jistě drahocený čas.Děkuji všem za jakoukoliv pomoc či reakci.
    Vzdycky je nejake reseni Registrace na no-ip.com sama o sobe nic neresi. Zalezi na tom, s kym chces sdilet a jaky je stav site. Ma alespon nekdo verejnou IP adresu? Pak se da vybudovat jednoduse VPN. Pokud ne a vsichni jsou za NATem, tak uz to neni tak trivialni, ale i to se da propojit...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •