Stránka 6 z 12 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 76 až 90 z 173

Téma: SF Team img for DM7020

  1. #76
    Registrovaný uživatel
    Založen
    04.08.2005
    Bydliště
    vidím na Sněžník
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    po předělání na SF img mi přestala běhat diakritika v EPG - nevíte čím to je? jinak čeština v menu je OK... pouze to EPG

  2. #77
    Registrovaný uživatel
    Založen
    04.08.2005
    Bydliště
    vidím na Sněžník
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    nahrání nového SF IMG

    Zdravím,
    mám v DB7020 SF img z 25. 12.2005 a chtěl jsem si tam nahrát ten nejnovější z 4. 1.2006 ale nějak to nejde
    Dělám to přes webové rozhraní a nahrávám to tam po síti. Přesně tímto způsobem mi šel nahrát i ten předchozí bez problémů ovšem tento poslední ne. Upload proběhne - vypnu a zapnu DB a když zvolím Info stále mi to píše že tam je ten IMG z konce roku 2005. Kontroloval jsem postup i dle návodu na oficiální stránce DB a vše bych měl dělat správně. Nevíte tedy čím by to mohlo být?
    DB 7025 - gemini img

  3. #78
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.08.2004
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Měl jsem stejný problém. Použij kabel a program DreamUP. Pokud neproběhne korektně, tak opakuj přenos. Určitě se na podruhé podaří. Potom musíš na dreamu resetovat stisknutím všech tří tlačítek současně a při novém zapnutí držet horní tlačíto až do doby kdy se na displeji rožne FLASH ERASE. Teprve potom ti naskočí nový img.

  4. #79
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.01.2006
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal kralova
    Měl jsem stejný problém. Použij kabel a program DreamUP. Pokud neproběhne korektně, tak opakuj přenos. Určitě se na podruhé podaří. Potom musíš na dreamu resetovat stisknutím všech tří tlačítek současně a při novém zapnutí držet horní tlačíto až do doby kdy se na displeji rožne FLASH ERASE. Teprve potom ti naskočí nový img.
    Nechce se mi zakládat nový thred a tak jenom jede někomu C....ro na 7020 pod jakým emu ,všude píšou ,že pod Camd3833, ale back picture má někdo radu?

  5. #80
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Dreamscot
    Nechce se mi zakládat nový thred a tak jenom jede někomu C....ro na 7020 pod jakým emu ,všude píšou ,že pod Camd3833, ale back picture má někdo radu?
    Ano, skutečně to chodí velmi dobře.
    Cerebro 384cz. Chodí PW 19E i Kabel digital na 23E.
    Camd38xx, v něm zapnout "slot" Phoenix, připojit Phoenix programátor - čtečku - kabelem na sériový port Dreamu, oscilátor programátoru přepnout na 6MHz. (Přepnuto na "PHOENIX" a osc. na 6MHz ! Nesmí být přepnuto do polohy "mouse")
    Restartovat emulátor - u SF image modrým tl. do All in One a potom zeleným

    Poznámka:
    Napájení Phoenixu je možné provést z výstupu 12V na DM7020, je potřeba ale výstup 12V u příslušného LNB nastavení v menu Dreamu také zapnout. Ušetří se tím jinak potřebný napájecí zdroj pro Phoenix.
    bob

  6. #81
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.01.2006
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Ano, skutečně to chodí velmi dobře.
    Cerebro 384cz. Chodí PW 19E i Kabel digital na 23E.
    Camd38xx, v něm zapnout "slot" Phoenix, připojit Phoenix programátor - čtečku - kabelem na sériový port Dreamu, oscilátor programátoru přepnout na 6MHz. (Přepnuto na "PHOENIX" a osc. na 6MHz ! Nesmí být přepnuto do polohy "mouse")
    Restartovat emulátor - u SF image modrým tl. do All in One a potom zeleným

    Poznámka:
    Napájení Phoenixu je možné provést z výstupu 12V na DM7020, je potřeba ale výstup 12V u příslušného LNB nastavení v menu Dreamu také zapnout. Ušetří se tím jinak potřebný napájecí zdroj pro Phoenix.
    Diky Bobe za radu jdu zkoušet.

  7. #82
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.01.2006
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Bobe Phonixe nemám ,nešlo by to přes Dynamite program...?A ve čtečkách to nejde?

  8. #83
    Registrovaný uživatel
    Založen
    16.01.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Prosím o radu .SF je super ,ale potřeboval bych nainstalovat do 7000 Camd3.768
    (penta CL+SL) Camd nainstaluji v pohodě (tar.bz2) ale pak ho nevidím
    (modrý tlačítko) a tak ho nemohu spustit .
    Díky

  9. #84
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.08.2004
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Seš strašně pozpátku. Nahoť si SF ze 4.1. nebo novější a stáhneš všechno včetně Camd3.833 přímo v img. Pojede ti vše.

  10. #85
    Registrovaný uživatel
    Založen
    16.01.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Díky, ale zase tak pozadu nejsem s 833 a 11.1. mi chodí vše - teda kromě
    penty Sl a CL (nebo stačí jiný konfig?) a instalce tar.bz2 nebo do
    souborů je např. na Geminy 2.6 bez problémů.

  11. #86
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Dreamscot
    Bobe Phonixe nemám ,nešlo by to přes Dynamite program...?A ve čtečkách to nejde?
    Ve čtečkách to nejde. Musíš na serial. Zajímalo by mě to také, jestli to Dynamite "skousne". Sám jej ale nemám. Musíš to zkoušet...

    Jinak ten Phoenix není nijak dramaticky drahý. Podívej se na http://www.sat2000.cz/
    bob

  12. #87
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.01.2006
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Nakonec jsem to měl zkoušel i ve vypůjčeném Phonixu,ale byl to nějaký nový typ -hledal jsem vše možně,a zapojoval různě jumpry, ale stále to nejelo.Podotýkám programoval jsem to přes Dyn.p.Nevím myslím si ,že už jsem vyzkoušel vše asi dělám něco špatně c.....o nejde .

  13. #88
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Dreamscot
    Nakonec jsem to měl zkoušel i ve vypůjčeném Phonixu,ale byl to nějaký nový typ -hledal jsem vše možně,a zapojoval různě jumpry, ale stále to nejelo.Podotýkám programoval jsem to přes Dyn.p.Nevím myslím si ,že už jsem vyzkoušel vše asi dělám něco špatně c.....o nejde .
    pero Cere*** musíš zapnout - povolit Phoenix v configu camd3. V SF img to jde pomocí menu v emu Camd38xx.

    Phoenix je naswitchován na polohu jamperu "phoenix" a na kmitočet "6MHz".
    Musí mít dobré napájení !
    Propojit kabelem - obyčejný "prodlužovák" 9 pin k modemu, cca 50 - 70Kč.
    Restartovat camd3 a jede to...
    bob

  14. #89
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.01.2006
    Bydliště
    Slovakia - Skalica (near CZ)
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Zdravim Vás. Som začiatočník, mám DM7000 a potreboval by som poradiť. Mám tu na Vás nachystané 3 otázky:
    1. Po dlhej dobe som sa rozhodol dať nový firmware. Použil som "sf_img_7000_20060104_1745.img" a do /tmp som dal tieto AddOn-y: "camd3-8.33_version_powerpc.ipk" "mgcamd-1.00_version_powerpc.ipk" "newcamd-6.04_version_powerpc.ipk" "radegast-3final_version_powerpc.ipk" "scam-2.5_fix_1230_powerpc.ipk". Na ovladači som stlačil modré tlačítko, potom ipk - feed temp - označil som tie AddOn-y a dal som install. AddOn-y sa asi nainštalovali, lebo flash pamäť je na 70% plná. Stanice ktoré niesu free my to však nedokáže dekódovať. Čo ešte potrebujem k tomu aby to dekódovalo aj iné stanice? Kde to stiahnuť? Ako to nainštalovať?

    2. Mám problém s nahrávaním. Keď nahrám nejaký film, alebo iné video na hdd, po reštartovaní (alebo vypnutí a zapnutí) ho nemôžem nikde v menu nájsť. Prehrať si to môžem iba cez PC ktoré pripojím k DM. Neviete čím to je? Začalo to blbnúť po nainštalovaní nového "sf_img_7000_20060104_1745.img".

    3. Poradte my prosím ako dám do svojho DM7000 fonty s našimi znakmi a kde ich na nete stiahnem.

    Dík za prípadné odpovede.

  15. #90
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal HAL
    Zdravim Vás. Som začiatočník, mám DM7000 a potreboval by som poradiť. Mám tu na Vás nachystané 3 otázky:
    1. Po dlhej dobe som sa rozhodol dať nový firmware. Použil som "sf_img_7000_20060104_1745.img" a do /tmp som dal tieto AddOn-y: "camd3-8.33_version_powerpc.ipk" "mgcamd-1.00_version_powerpc.ipk" "newcamd-6.04_version_powerpc.ipk" "radegast-3final_version_powerpc.ipk" "scam-2.5_fix_1230_powerpc.ipk". Na ovladači som stlačil modré tlačítko, potom ipk - feed temp - označil som tie AddOn-y a dal som install. AddOn-y sa asi nainštalovali, lebo flash pamäť je na 70% plná. Stanice ktoré niesu free my to však nedokáže dekódovať. Čo ešte potrebujem k tomu aby to dekódovalo aj iné stanice? Kde to stiahnuť? Ako to nainštalovať?

    2. Mám problém s nahrávaním. Keď nahrám nejaký film, alebo iné video na hdd, po reštartovaní (alebo vypnutí a zapnutí) ho nemôžem nikde v menu nájsť. Prehrať si to môžem iba cez PC ktoré pripojím k DM. Neviete čím to je? Začalo to blbnúť po nainštalovaní nového "sf_img_7000_20060104_1745.img".

    3. Poradte my prosím ako dám do svojho DM7000 fonty s našimi znakmi a kde ich na nete stiahnem.

    Dík za prípadné odpovede.
    Stahuj vše Dreamem připojeným na Net. K addonům emu jsou potřeba ještě keys. Musíš si také emulátor vybrat v horní řádce panelu - modré tl. - první řádek - šipky L-R
    a spustit zeleným tl. - vyčkat cca 20 sec a hraješ - u některých emu jsou časy kratší.

    Slovenštinu najdeš v "locales" a instaluješ jako addon.

    Poslední SF image jsou z 11.1.2006.
    Doporučuji Ti udělat vše znovu. Z netu to máš po instalaci image za 10 minut nainstalované "z gauče" pomocí DO za 15 minut.
    bob

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 158
    Poslední příspěvek: 06.02.2005, 23:05
  2. SF Team IMG V108.1_3108 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 111
    Poslední příspěvek: 25.12.2004, 18:05
  3. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.07.2004, 21:22
  4. when new SF Team image?
    Založil robinhood1970 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 4
    Poslední příspěvek: 23.06.2004, 12:00
  5. SF Team IMG V3.3
    Založil asin86 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 24.05.2004, 18:23

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •