Stránka 11 z 11 PrvníPrvní ... 91011
Zobrazují se odpovědi 151 až 162 z 162

Téma: SF Team img for DM7000

  1. #151
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Jenyk Zobrazit příspěvek
    Ahoj, po instalaci SF image se nedostanu FTP do Dreamboxu 7000 - IP adresa sedí, ping chodí, FTP port 21, root/dreambox. Tušíte co přehlížím? Zkouším to pomocí DreamBoxEdit (na portu 80 DB najde, FTP na 21 už ne), DreamBox Control Center se telnetem spojí, hned ale rozpojí a ohlásí "Error 10057 in function Send Socket is not connected". Díky za každou dobrou radu.
    Jeníku,

    zkus se připojit Totalcommanderem a napiš, jestli se Ti to podařilo.

    Zapiš:
    IP dreamu
    jmémo root
    heslo dreambox
    zaškrtnout "použít pasivní režim přenosu jako WWW prohlížeč"

    Nikdy s tím problémy nebyly.

    V DreamboxEdit jsou stejné údaje, píší se v "options".
    Zaškrtni "pasivní režim přenosu"
    Napiš také, jakou verzi DreamboxEdit máš instalovanou.
    V Dreambox Edit 2,02 musíš mít nastavenu Enigmu 1 - nesmí tam být nastavena 2 !
    Naposledy upravil bob : 27.01.2008 v 18:03
    bob

  2. #152
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.01.2008
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Smile

    Tak nakonec pomohl až soft poslední záchrany - DreamUp přes null modem a vyčištění od podlahy. Už to chodí.

    A ještě doplním velké díky za tenhle image. Konečně něco pro nás, dreamboxové amatéry.
    Naposledy upravil Jenyk : 19.01.2008 v 14:26

  3. #153
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.01.2008
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    aky kabel potrebujem na spojenie pc s dm7000

  4. #154
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Potřebné kabely pro práci s Dreamboxem

    Citace Původně odeslal dida20 Zobrazit příspěvek
    aky kabel potrebujem na spojenie pc s dm7000
    Potřebuješ překřížený kabel UTP opatřený na obou stranách konektory RJ45 - na přímé propojení Ethernet zásuvky Dreama a na druhé straně zásuvky Ethernet karty PC.

    Pokud máš Dream připojený do routeru a PC také, kabel nemusí být překřížený.
    Pokud použiješ při zapojení do routeru překřížený kabel, nemusí se mu to líbit...
    Většina routerů si ale nechá líbit jak kabel s přímým zapojením, tak i s překříženým. Chce to zkusit...

    Další kabel, který potřebuješ je na propojení Dreama a PC po sériovém portu.
    Je to t.zv. Nulmodem kabel s překříženým zapojením, který má na obou koncích devítipinové zásuvky.
    Tento kabel se používá pro instalaci firmwaru do Dreama, když z jakýchkoilv příčin selže instalace po FTP portu.
    Protože jsi začátečník, je to NUTNOST jej mít ! Určitě se bez něj neobejdeš.
    bob

  5. #155
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.01.2008
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Mam dotaz k odbornikum:
    Jak zalohovat v DM7000 SFimage cele funkcni nastaveni.
    Lze to ?

  6. #156
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.07.2005
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Ahoj,můžete mě prosím někdo poradit s přístupem na DM z WWW,už si fakt nevím rady,ať zapnu nebo vypnu Firewall,nebo dodám vyjímku,prostě přes prohlížeč WWW se nedostanu na DM a to samé přes puttytel-net,do DM se dostanu pouze přes FTP totalcmd,ale zase ne na 100%,při kopírování souborů se zastaví,tento problém mám od výměny PC za Notebook DELL s operákem W-Vista.
    Děkuji

  7. #157
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal 6610i Zobrazit příspěvek
    Ahoj,můžete mě prosím někdo poradit s přístupem na DM z WWW,už si fakt nevím rady,ať zapnu nebo vypnu Firewall,nebo dodám vyjímku,prostě přes prohlížeč WWW se nedostanu na DM a to samé přes puttytel-net,do DM se dostanu pouze přes FTP totalcmd,ale zase ne na 100%,při kopírování souborů se zastaví,tento problém mám od výměny PC za Notebook DELL s operákem W-Vista.
    Děkuji
    Nenapsal jsi, jaký image máš nainstalovaný.
    Jestli Ti ale spojení FTP, Telnet i Web chodí s jiným počítačem, není to rozhodující. ZKUS SI TO !

    Když to bude chodit, je naprosto zřejmé, že problém je v konfiguraci Tvého notebooku. Sám používám notebook Dell 610 ale operační systém Win XP pro.
    Nejsou s ním žádné problémy.

    Cesta jak pomocí Tvého notebooku dosáhnout kompatibility, je pokusit se jí nastavit na spouštěcích souborech exe, programů které používáš.
    Postav se na soubor, klikni pravým tl. myši, jdi na "vlastnosti", "kompatibilita" a nastav kompatibilitu s Windows NT.

    Další cesta je nainstalovat na další oddíl Tvého harddisku Win XP.
    Pokud nemáš harddisk rozdělený a nechceš dělat celou novou instalaci,
    můžeš použít program pro virtuální PC - WM WARE.
    Instalaci najdeš na netu...
    Do nainstalovaného WM WARE nainstaluješ operační systém WinXP a další...
    bob

  8. #158
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.07.2005
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob Zobrazit příspěvek
    Nenapsal jsi, jaký image máš nainstalovaný.
    Jestli Ti ale spojení FTP, Telnet i Web chodí s jiným počítačem, není to rozhodující. ZKUS SI TO !

    Když to bude chodit, je naprosto zřejmé, že problém je v konfiguraci Tvého notebooku. Sám používám notebook Dell 610 ale operační systém Win XP pro.
    Nejsou s ním žádné problémy.

    Cesta jak pomocí Tvého notebooku dosáhnout kompatibility, je pokusit se jí nastavit na spouštěcích souborech exe, programů které používáš.
    Postav se na soubor, klikni pravým tl. myši, jdi na "vlastnosti", "kompatibilita" a nastav kompatibilitu s Windows NT.

    Další cesta je nainstalovat na další oddíl Tvého harddisku Win XP.
    Pokud nemáš harddisk rozdělený a nechceš dělat celou novou instalaci,
    můžeš použít program pro virtuální PC - WM WARE.
    Instalaci najdeš na netu...
    Do nainstalovaného WM WARE nainstaluješ operační systém WinXP a další...
    Ahoj,tak flash mám sf_img_500_20070224_2008
    na jiném PC funguje vše
    jde jen o tento notebook DELL Inspiron 1525
    prostě,když spustím dcc,tak vidím pc-dm ale ne router a to je ten problém,tím pádem právě nejde ani http//10.0.0.3 kde zadám jméno root a heslo dreambox,to jde,ale nic nenaběhne
    Naposledy upravil 6610i : 27.07.2008 v 15:47

  9. #159
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.05.2004
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ahojky, prosim o radu jelikoz sam uz nevim co dal. Mam DB7000s a z niceho nic nemuze "najit" satelit. Stale ukazuje spatny signal(pouze Astra 19.2 ) a velkou chybovost packetu, na druhe druzici je vse OK. Pri novem vyhledavani transponderu(opet pouze Astra 19.2 na disecq A) to dela to same.(tj temer bez signalu) Na parabole mam monoblok a tudiz u druhy sat. prijimac, diky kteremu vim, ze konvertor je OK a ze ani kabel neni nijak porusen.
    Zkuosel jsem na DM preinstalovat image, ale nezabralo to. Pouzivam sf_img_7000_20060412_0108.img. Nenapada nekoho co s tim?
    Dekuji za jakoukoliv radu.

  10. #160
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal dusanbr Zobrazit příspěvek
    Takže,když mám DM 7000S,tak kartu Skylink můžu vyhodit?Díky za odpověď.
    Čerstvý držitel karty Skylink.
    Ještě počkej.
    DVB-T není totéž co DVB-S.
    T = Terrestrální (pozemní) S = Satelitní

    DM 7000 S má už ve svém názvu (S), že jde o satelitní přijímač.
    Karta Skylink je dobrá volba.
    V přijímači jsou dvě čtečky a dva sloty pro CA moduly. To je skvělé vybavení.
    Ve kterékoliv čtečce karta pracuje.
    Potřebuješ parabolu s konvertorem nasměrovanou na Astru 3 na pozici 23,5° E (východně), v přijímači mít nainstalovaný firmware s nějakým cardserverem a jeho klientem.

    Podle toho, jak se ptáš, je zřejmé, že o tom nevíš nic. Jestli si chceš tyto softwarové komponenty nainstalovat sám, musíš se s tím seznámit a naučit se to.
    1. Přečti si Návod k obsluze.
    2. Jdi na SF Team Support Page
    - v sekci Návody si stáhni Dreambook a prostuduj si jej
    - v sekci tools najdeš programy k práci s Dreamboxem
    Inu, prohlédni si to, počti si, pochop to, potom krok po kroku prováděj ty úkony, o kterých jsi přesvědčen, že víš co děláš.

    Když si nebudeš jistý, zeptej se. Nejdřív ale musíš vědět, co chceš dělat.

    Kdyby to pro Tebe bylo moc složité, nevadí. Jsou odborníci, kteří to umí, obrať se na někoho ve Tvém okolí, který Ti udělá instalaci Dreamboxu. Bude to něco stát, ale hrát budeš určitě dřív.

    Odpověď napiš sem do sekce DREAMBOX 7000.
    bob

  11. #161
    Registrovaný uživatel
    Založen
    07.07.2011
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Prosím moc někoho kdo má strpení a hlavně mě dovede poradit. Jsem uplnej ale scela novej uživatel dreamboxu. Koupil jsem ho od kamaráda a to bez jakýkoliv pomoci a vysvětlení jak se nahrávaj klíče od kad jak mám zapnout kde hledat , prostě nic mě nevysvětlil. Dream neumím ani ovládat takže bych prosil kdyby mě někdo trpělívej nějak navedl. Nerozumím skratkám a proto lidově.....delweiss1@seznam.cz jo abych nezapoměl koupil jsem dreambox 7000-s bez karet kamarát tvrdil že se nějaký spusobem dají kanáli které jsou zakodované odblokovat Jak ???????

  12. #162
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal edlweiss1 Zobrazit příspěvek
    Prosím moc někoho kdo má strpení a hlavně mě dovede poradit. Jsem uplnej ale scela novej uživatel dreamboxu. Koupil jsem ho od kamaráda a to bez jakýkoliv pomoci a vysvětlení jak se nahrávaj klíče od kad jak mám zapnout kde hledat , prostě nic mě nevysvětlil. Dream neumím ani ovládat takže bych prosil kdyby mě někdo trpělívej nějak navedl. Nerozumím skratkám a proto lidově.....delweiss1@seznam.cz jo abych nezapoměl koupil jsem dreambox 7000-s bez karet kamarát tvrdil že se nějaký spusobem dají kanáli které jsou zakodované odblokovat Jak ???????
    Začal jsi dobře, ptáš se...
    Dreambox 7000 je už starší stroj. Bylo o něm napsáno sned nejvíce příspěvků, návodů a existuje pro něj nespočet doplňků v podobě pluginů.
    V příspěvku nad Tvým je moje doporučení, které plně využij.
    Nejdříve si stáhni Návod k obsluze, pokračuj pročtením Dreambooku a potom si postupně můžeš začít hrát, abys mohl "hrát".
    Nepočítej s tím, že Ti někdo všechno dá na stříbrném podnosu.

    Co se týká neoficiálního příjmu satelitních programů, jde to vždy jen na určitou omezenou dobu a jen něco a vždy je potřeba speciální software pro ten který účel. Je to pro "hračičky" a vyžaduje to průběžné úpravy, které chtějí trpělivost.

    Stabilní příjem programů jde pouze s použitím abonentních dekódovacích karet. To je směr, kterým se musíš dát.
    - Potřebuješ kartu.
    - Potřebuješ mít v přijímači nainstalovaný software, který bude tu kartu umět použít.
    Další věci považuj jen jako dočasná vylepšení...

    Nedělej si iluze, že budeš přijímat zájmové programy satelitní televize zadarmo. (Ano, některé, na chvíli - žádná jistota trvalého příjmu. A to ještě musíš načerpat nějaké znalosti, jak na to, a trvale aktualizovat...)

    Dreambox je pěkná hračka, která může sloužit i na sledování televize.

    Tak začni číst ten příspěvek nahoře
    a začni si hrát.
    bob

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 158
    Poslední příspěvek: 07.02.2005, 00:05
  2. SF Team IMG V108.1_3108 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 111
    Poslední příspěvek: 25.12.2004, 19:05
  3. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.07.2004, 22:22
  4. when new SF Team image?
    Založil robinhood1970 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 4
    Poslední příspěvek: 23.06.2004, 13:00
  5. SF Team IMG V3.3
    Založil asin86 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 24.05.2004, 19:23

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •