Stránka 7 z 11 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 91 až 105 z 162

Téma: SF Team img for DM7000

  1. #91
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.04.2004
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    mam poslednu verziu sf a dal dal som tam newcamd6.05, zial idu mi len fta stanice, nejde mi ani slovak ani czech link. Z netu nemozem nic stiahnut, vypise mi to can't resolve server... Moze mi niekto poslat funkcny subor newcamd.conf s povolenim na obe citacky, pipadne komplet newcamd6.05.tar.bz2? diky moc

  2. #92
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.04.2004
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    tak uz mi to ide, vyriesil to alternativny dns server;-))

  3. #93
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.01.2006
    Bydliště
    Slovakia - Skalica (near CZ)
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    1. Aha takže tie cadm3 a pod sú emulárote a ktomu musím mať aj key-e, aby my to dekódovalo stanice. Možete my sem hodiť nejaký link na stiahnutie tých key-ou? Keď ich (key-e) stiahnem tak ich cez FTP hodím do ktorého adresára dreamboxu - VAR? TMP? A nainštalujem ich spôsobom akým som inštaloval predchodzie AddOn-y (manualne pridanie...)?

    2. Nenachádzam nikde čo som si nahrál. Ani v - menu - soubory. Dostanem sa ktomu iba cez FTP pomocou PC.

    3. Mám tam češtinu, to je v pohode, ale písma typu č, á, š, ť to nezobrazuje správne.

    Ja viem, mal by som si najprv preštudovať dreambook, ale momentálne nemám vela času. Preto by som bol vďačný za vašu pomoc. Dík za ochotu.

  4. #94
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.08.2002
    Příspěvky
    34
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal HAL
    1. Aha takže tie cadm3 a pod sú emulárote a ktomu musím mať aj key-e, aby my to dekódovalo stanice. Možete my sem hodiť nejaký link na stiahnutie tých key-ou? Keď ich (key-e) stiahnem tak ich cez FTP hodím do ktorého adresára dreamboxu - VAR? TMP? A nainštalujem ich spôsobom akým som inštaloval predchodzie AddOn-y (manualne pridanie...)?

    2. Nenachádzam nikde čo som si nahrál. Ani v - menu - soubory. Dostanem sa ktomu iba cez FTP pomocou PC.

    3. Mám tam češtinu, to je v pohode, ale písma typu č, á, š, ť to nezobrazuje správne.

    Ja viem, mal by som si najprv preštudovať dreambook, ale momentálne nemám vela času. Preto by som bol vďačný za vašu pomoc. Dík za ochotu.
    1. klíče najdeš všude na netu, nakopíruješ do var - keys, newcamd vyžaduje klíče ve var - tuxbox - scce, není potřeba instalovat
    jeden link kde najdeš klíče: http://www.dvb-upload.com/

    2. divné - tak zkus se přepnout do modu video a šipkama nahoru - dolu, jestli se ti neobjeví seznam nahraných pořadů

    3. asi myslíš EPG

  5. #95
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.03.2005
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal jozef xx
    Vsade aj na zahranicnych forach hladam, co znamenaju chybove hlasenia v newcs..

    Recv error 1.04 Connection reset by peer
    Login state connection closed, fd 40

    no nikde o tom nic nie je pisane. Vie sa niekto k tomu vyjadrit?
    Tiez by ma zaujimalo ako je to so spiderom. Staci v newcs pri klientovi, ktory ma kartu rovnaku ako je v servri povololit yes a spider funguje, alebo treba este nieco? Dik
    Takze tak ako sa dalo predpokladat, ani tu nenajdem niekoho, kto by na tieto otazky poznal presnu odpoved

  6. #96
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.05.2005
    Příspěvky
    71
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal jozef xx
    Takze tak ako sa dalo predpokladat, ani tu nenajdem niekoho, kto by na tieto otazky poznal presnu odpoved
    Svoje otazky by si mal smerovat na forum kde sa touto problematikou zaoberaju.

    http://forum.atisat.hu/viewforum.php...5c3f1305626e83
    Zako
    --------------------------------------------
    DM 500S ALPS - Pli,Gemini,SF, Mgcamd,Newcs
    IpBox200/250 - SF/Fanacy
    SS2- AltDvb,S2emu,WinCsc,
    SG-2100

  7. #97
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.03.2005
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Zako
    Svoje otazky by si mal smerovat na forum kde sa touto problematikou zaoberaju.

    http://forum.atisat.hu/viewforum.php...5c3f1305626e83
    Ok, dik

  8. #98
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.01.2006
    Bydliště
    Slovakia - Skalica (near CZ)
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    DMB a NET

    Som začiatočník. Do mojho DM7000 som dal cez FTP cadm3, ten som nainštaloval, vyselektoval, a aplikoval. Potom som tam dal nejaké klúče z http://www.dvb-upload.com/ . Dekódovalo to nejaké TV, hlavne španielské, ale bolo by fajn keby to odkódovalo viac staníc. Tak som moj PC napojil na net pomocou mobilu a jeho GPRS služby a v nastavení pripojenia v PC som zaškrkol - povoliť zdielanie pripojenia z ostatnými PC v sieti. Potom som dal v DMB aktualizace software z netu, ale v ponuke neboli žiadne súbore na výber. Asi mám zle nastavené zdielanie netu. Ako sa to robí? Alebo my hodťe nejaký link na klúče ktoré dekódujú viac TV programov. Dík.

  9. #99
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.07.2005
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Angry pruser !

    ahoj, potrebuju nutne pomoct ! po instalaci noveho SF img klasicky metodou root.cramfs doslo k vymazani flashe, zapsani noveho software do flashe a pak se mi dream sam restartoval a zhasnul ... ted nereaguje na nic, na zadny ovladaci tlacitko ani na ovladaci ani na boxu samotnem, dokonce pri zapnuti nejde ani erase flash pri stisknute horni sipce, a co je nejhorsi, nemuzu nastavit komunikaci a tedy neco prehrat ... prosim poradte , jsem bezradnej, tipuju ze to pujde mozna nejak nabootovat z ext. USB flashky, ale vubec nevim co a jak, nikdy jsem se s necim podobnym nesetkal ... diky moc za rychlou odpoved

  10. #100
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.11.2002
    Bydliště
    Nitra
    Příspěvky
    37
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nič sa neboj, občas sa to prihodí. Potrebuješ seriový kábel RS232 (9F-9F), a program DreamUP . Pripoj k PC dreambox (vypnutý), spusti DreamUP - nakonfiguruj port na ktorom si pripojený a zapni dream. Keď sa ti dream pripojí, zvol img ktorý chceš nahrať a spusti inštaláciu. Trvá to o hodne dlhšie ako inštalácia root.cramfs , ale trpezlivosť ruže prináša .

  11. #101
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.07.2005
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    dekuji ...

    dekuji, jdu shanet RS232ku kabel ... jen se pak zase asi ozvu ohledne konfigurace portu, nikdy nevim, ktery COM z tech 20 co mam na vyber v rolovacim okne mam pouzit

  12. #102
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.11.2002
    Bydliště
    Nitra
    Příspěvky
    37
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    20 com portov ? To myslíš vážne ?

    Kábel kúpíš v každom PC obchode alebo tu (nul modem kabel) http://www.easy-shop.cz/olmi/scripts...sti.php?IDZ=33

  13. #103
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.07.2005
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Cool

    Citace Původně odeslal fisher
    20 com portov ? To myslíš vážne ?

    Kábel kúpíš v každom PC obchode alebo tu (nul modem kabel) http://www.easy-shop.cz/olmi/scripts...sti.php?IDZ=33

    no skoro i myslim, nainstaloval jsem si dream up na comp dle tve rady a zkusebne bez kabelu spustil, jak to vlastne vypada a nahore v rolovacim okne me vazne vyjelo COM1 az COM16 ... jak a proc my jich vyjelo tolik se me neptej ... asi to budu muset zkouset metodou omylu a pokusu potom, ale jak si pamatuju, s COM portama jsem nikdy nebyl kamarad ... diky jinak za link i za rady, bez dreamu jsem nestastnej

  14. #104
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.02.2006
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0

    Neda sa stiahnut image

    Nedaju sa mi stiahnut img subory zo SATfora, preco?
    Vypise: Chyba, Požadovaný dokument nebyl nalezen...

  15. #105
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Pweter
    Nedaju sa mi stiahnut img subory zo SATfora, preco?
    Vypise: Chyba, Požadovaný dokument nebyl nalezen...
    Asi tam je někde chyba. Image SF najdeš i na sfteam.anfy.cz
    bob

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 158
    Poslední příspěvek: 06.02.2005, 23:05
  2. SF Team IMG V108.1_3108 Final Release
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 111
    Poslední příspěvek: 25.12.2004, 18:05
  3. SF Team IMG V108_2406 Final Release
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 05.07.2004, 21:22
  4. when new SF Team image?
    Založil robinhood1970 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 4
    Poslední příspěvek: 23.06.2004, 12:00
  5. SF Team IMG V3.3
    Založil asin86 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 8
    Poslední příspěvek: 24.05.2004, 18:23

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •