Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Téma: DM500-s SF image 0904 v menu chybi USE MOTOR INPUT POWER

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.05.2005
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    DM500-s SF image 0904 v menu chybi USE MOTOR INPUT POWER

    (Mam to nove, prosim o shovivavost:-)

    Proc mi v menu nastaveni motoru chybi radek s USE MOTOR INPUT POWER?
    Mam nastaveno many satelites vi DISECqC.

    Predpokladam ze to muze byt duvod proc me ten motor prilis neposloucha.
    (porad pise at pockam az se natoci a nic se nedeje, jinak manulane funguje a parkrat se rozjel i po akci z dm)

    Po uplne prvnim startu noveho pristroje tam ta polozka byla, po te jiz ne, po nahrani jineho image (gemini, ani sff) se nezmenilo.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.05.2005
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Jeste doplneni,
    motor uz funguje na hotbird 13e a astra19.2e, a celkem spolehlive mezi nima pendluje, ale ve chvili kdy ho poslu treba na thor-1w, nebo eurobird tak dream stale hlasi at pockam az se otoci, ackoli uz dojel, zhasne zelene svetlo na motoru, a prestane reagovat - nepomuze restart. Proste dm nenajde signal (asi to jeste neni nastaveno uplne ok) a motor prestane poslouchat, resp. dm nejspis prestane motor ridit.

    Jedina lecba je ho poslat zpatky na astru/hotbird, kdy sice neposlechne, ale po naslednem restartu z menu, nebo telnetem, vetsinou poslechne a naladi.

    Je to bezne chovani?

    Je v SF imagi standadne setting astry19?

    Jak se provadi flash erase u 500-s - je to volba na defaultni nastaveni v advanced menu?

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.03.2004
    Bydliště
    Bardejov SK
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Mám presne ten istý problém s DM500S už sa s tým pokúšam robiť všetko možné meniť aj rôzné img ale nič nepomáha a javí sa mi to ako by bola vadná séria tých 500-viek mal som už v ruke 4kusy ktoré robili presne toto astra a hotbird ok ale keď som to poslal inde tak sa uz nevie vrátiť nepomôže ani reštart len odpojenie od siete a spätné pripojenie.Tiež by som poprosil či by niekto vedel poradiť čo s tým.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal lacoc
    Mám presne ten istý problém s DM500S už sa s tým pokúšam robiť všetko možné meniť aj rôzné img ale nič nepomáha a javí sa mi to ako by bola vadná séria tých 500-viek mal som už v ruke 4kusy ktoré robili presne toto astra a hotbird ok ale keď som to poslal inde tak sa uz nevie vrátiť nepomôže ani reštart len odpojenie od siete a spätné pripojenie.Tiež by som poprosil či by niekto vedel poradiť čo s tým.
    Cau

    Zkuste si sahnout na zrdoj - horkej coz. Dejde tam silnejsi zdroj pak to jede akorat je to na vase triko kdyz to dream neprezije. Ma totiz na disec. motor poddimenzovanej zdroj.

    Jirka

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.03.2004
    Bydliště
    Bardejov SK
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    No neviem či to bude tým zdrojom mám tu teraz dve 500-vky a s tým istým zdrojom jedna ide a druhá ani za svet.

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.05.2005
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tak jsem zkusil napajet to z PC zdroje a musim potvrdit ze to potom funguje jak jsem cekal - motor toci, uvidime zda to vyhori - je tu uz nekdo s takovou zkusenosti?

    Nemate nekdo odkaz na pekny maly zdroj co umi 1.5A na 12V?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. SF Team IMG V100 1903 First Release for DM7020
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 16
    Poslední příspěvek: 24.03.2005, 20:53

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •