Stránka 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 46 až 60 z 78

Téma: Dreambox - aktuální klíče ??

  1. #46
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele TOS
    Založen
    18.07.2005
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    K DM500-S jsem dostal kartu FIRECRYPT vy nekdo co pod tim chodi a na jake druzici.
    DB 7020s ,Nabilo 0.8 ,Mcamd 2.14,Feed 0.3db,Op 120,Hdd 120.SG-2100

  2. #47
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal TOS
    K DM500-S jsem dostal kartu FIRECRYPT vy nekdo co pod tim chodi a na jake druzici.
    Tos,

    potřebuješ newcamd 6,0 nebo vyšší, v nastavení slotu musíš zapnout "beta" a potom to jde. Zaškrtni si také EMM G, S, U.

    V hydře asi budeš muset napsat configy ručně...
    bob

  3. #48
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.08.2005
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal TOS
    K DM500-S jsem dostal kartu FIRECRYPT vy nekdo co pod tim chodi a na jake druzici.
    Ja na to chytam Xplus a InXTC na Astre 28,2 (myslim, ze by to malo ist aj na Hotbirde), mam SF, newcamd,evocamd,scam, ale ide mi to len cez scam, zrejme je ale treba v konfig. newcamd zaskrtnut G,S,U.

  4. #49
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele TOS
    Založen
    18.07.2005
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal dusino
    Ja na to chytam Xplus a InXTC na Astre 28,2 (myslim, ze by to malo ist aj na Hotbirde), mam SF, newcamd,evocamd,scam, ale ide mi to len cez scam, zrejme je ale treba v konfig. newcamd zaskrtnut G,S,U.
    Rád by jsem to zaškrtl,ale nevím jak to v Gemini 220 z 28.8 udělat? V Hydře to jde přes ok, ale tu nevím.
    DB 7020s ,Nabilo 0.8 ,Mcamd 2.14,Feed 0.3db,Op 120,Hdd 120.SG-2100

  5. #50
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.05.2005
    Příspěvky
    71
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal TOS
    Rád by jsem to zaškrtl,ale nevím jak to v Gemini 220 z 28.8 udělat? V Hydře to jde přes ok, ale tu nevím.
    Môj typ: použi camd3, poslednú verziu a k tomu camd3 config mix a nemusíš sa trápiť zo žiadnym zaškrtávaním a okrem toho ak si stiahneš aktuálne keys pre camd3 tak ti pôjde všetko čo momentálne ide soft. odkódovať.

  6. #51
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Key update

    Zdařilý update jsem našel zde:

    http://dvb-upload.com/index.php?acti...load&pid=29702

    Díky Oleg !
    bob

  7. #52
    alex
    Host
    Našel by se někdo, kdo by mi poradil jak nainstalovat NewCamd aby se mi otevřely ostatní kanály na UPC, nebo popřípadě jinou cestu ?????
    Děkuji za každou odpověď.

  8. #53
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.10.2002
    Příspěvky
    193
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal alex
    Našel by se někdo, kdo by mi poradil jak nainstalovat NewCamd aby se mi otevřely ostatní kanály na UPC, nebo popřípadě jinou cestu ?????
    Děkuji za každou odpověď.
    zaskrtnutim "special" v nastaveni ctecky v "setup newcamd"

    ale nejspis to dlouho fungovat uz nebude

  9. #54
    alex
    Host
    Citace Původně odeslal jabs
    zaskrtnutim "special" v nastaveni ctecky v "setup newcamd"

    ale nejspis to dlouho fungovat uz nebude
    Nojo, ale problém je v tom, že já ten SETUP NEWCAMD nemůžu nikde najít. Nainstaloval jsem image SF team 2.3.9, pak jsme nahrál do DB newcamd 6.01, nainstaloval, ale dál se mi nic nedaří. Přes modré tlačítko nereaguje. Tady jsme právě v koncích, nevím kde hladat nastavení.
    Asi ne, ale přemýšlím o placení komplet a sdílení.

    Díky moc

  10. #55
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele TOS
    Založen
    18.07.2005
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Zako
    Môj typ: použi camd3, poslednú verziu a k tomu camd3 config mix a nemusíš sa trápiť zo žiadnym zaškrtávaním a okrem toho ak si stiahneš aktuálne keys pre camd3 tak ti pôjde všetko čo momentálne ide soft. odkódovať.
    Vyzkoušel jsem tvůj typ, ale pod ním seto nerozjelo ,tak jsem skusil Scam2,4 a pod ním to vesele jede .Takže Všem co do budoucna budou chtět rozjet kartu na ,které je napsán Firecrypt access card 9 pro Inxtv a XplusTv jede pod Scam 2.4. Díky za Vaše rady.
    DB 7020s ,Nabilo 0.8 ,Mcamd 2.14,Feed 0.3db,Op 120,Hdd 120.SG-2100

  11. #56
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.08.2005
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Ide to aj pod newcamd

    Citace Původně odeslal TOS
    Vyzkoušel jsem tvůj typ, ale pod ním seto nerozjelo ,tak jsem skusil Scam2,4 a pod ním to vesele jede .Takže Všem co do budoucna budou chtět rozjet kartu na ,které je napsán Firecrypt access card 9 pro Inxtv a XplusTv jede pod Scam 2.4. Díky za Vaše rady.
    Ja som to vcera skusil podla rady vyssie od Boba nastavenim slotu na beta v Newcamd (ked som mal este SF) a funguje to, takze sa ho rad zbavim, lebo nic ine mi pod nim neslo...vdaka.
    Potom som vyskusal img CVS+Camd3 a tam to s camd3 islo vratane karty bez akychkolvek nastaveni (asi sa tam ani ziadne z DO robit nedaju).

  12. #57
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.08.2005
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal alex
    Nojo, ale problém je v tom, že já ten SETUP NEWCAMD nemůžu nikde najít. Nainstaloval jsem image SF team 2.3.9, pak jsme nahrál do DB newcamd 6.01, nainstaloval, ale dál se mi nic nedaří. Přes modré tlačítko nereaguje. Tady jsme právě v koncích, nevím kde hladat nastavení.
    Asi ne, ale přemýšlím o placení komplet a sdílení.

    Díky moc
    Nejako Ti nikto neradi, ja asi nie som ten pravy, ale mal som uz img v takomto stave, SF+newcamd+este iny emu, ale nemohol som nic vybrat. Pomohlo iba pripojit nullmodem kabel, spustit dreamup,flash erase, nova instalacia img (len cez nullmodem kabel, radsej si tych 10-15 minut pockaj), potom restart, instalacia newcamd, restart, nejake kluce a potom to uz islo ... asi nejaka nekorektna instalacia img, ak to robis vsetko spravne ...

  13. #58
    alex
    Host
    Citace Původně odeslal dusino
    Nejako Ti nikto neradi, ja asi nie som ten pravy, ale mal som uz img v takomto stave, SF+newcamd+este iny emu, ale nemohol som nic vybrat. Pomohlo iba pripojit nullmodem kabel, spustit dreamup,flash erase, nova instalacia img (len cez nullmodem kabel, radsej si tych 10-15 minut pockaj), potom restart, instalacia newcamd, restart, nejake kluce a potom to uz islo ... asi nejaka nekorektna instalacia img, ak to robis vsetko spravne ...
    To jsme taky vyzkoušel a stejný výsledek. Nevím, jestli se tady newcamd neinstaluje nějak speciál. Jestli předtím není ještě něco potřeba. V Gemini to jede, ale je mi nějak milejší SF.

  14. #59
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal alex
    To jsme taky vyzkoušel a stejný výsledek. Nevím, jestli se tady newcamd neinstaluje nějak speciál. Jestli předtím není ještě něco potřeba. V Gemini to jede, ale je mi nějak milejší SF.
    Alexi,

    podívej se na stránku http://sfteam.anfy.cz
    najdeš tam jak image SF pro všechny verze Dreamu, tak i potřebné správné addony. Když budeš instalovat addony Dreamem přímo z Netu, instalace Ti nebude trvat ani 10 minut...
    (Pro DM7000 budeš muset ale nejdříve vyměnit po instalaci posledního image soubor official-feed. Ten tam najdeš také)
    bob

  15. #60
    alex
    Host
    Citace Původně odeslal bob
    Alexi,

    podívej se na stránku http://sfteam.anfy.cz
    najdeš tam jak image SF pro všechny verze Dreamu, tak i potřebné správné addony. Když budeš instalovat addony Dreamem přímo z Netu, instalace Ti nebude trvat ani 10 minut...
    (Pro DM7000 budeš muset ale nejdříve vyměnit po instalaci posledního image soubor official-feed. Ten tam najdeš také)
    To jsme dělal, ale když jsem na 7020 nainstaloval z uvvedeného odkazu SF image, tak po stidku modrého tlačítka vydím prázdné okno. Nevíš čím by to mohlo být ??? To je právě ten zádrhel. Když pak nainstaluji newcamd nedostanu se do settingu a to je zlé. Nevíš proč ??? není třeba chyba v imagi ??? Na 7000 se to neděje, jen na 7020. Díky

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jak nastavit dreambox..???
    Založil tunklt v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 25
    Poslední příspěvek: 23.04.2006, 19:50
  2. Dreambox
    Založil gonar v sekci fóra Fórum - Info - Faq
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 27.10.2004, 11:20
  3. Dreambox login failed
    Založil peter05 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 10.08.2004, 21:26
  4. Dotaz Dreambox a UPC
    Založil 1620 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 02.05.2004, 20:54
  5. C*n*x for Dreambox
    Založil bob v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 7
    Poslední příspěvek: 23.04.2004, 20:41

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •