Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: Nováčik

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.06.2005
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Question Nováčik

    Ahoj všetci,
    som v tomto úplný začiatočník (satelit sa ešte len chystám kúpiť) takže majte strpenie ak vám niektoré otázky budú pripadať infantilné. Uvažujem o DB 7020S a chcem si ujasniť niektoré možnosti.
    Prístroj má aj LNB out, je teda možné pripojiť ďalší dig. prijímač(e) a nepoužiť twin alebo quad LNB?
    Prístroj má zabudovaný štandardný anténny vstup a výstup s UHF modulátorom. Je možné nahrávať na nainštalovaný HDD aj z tohoto vstupu?
    Na niektorom fóre som sa dočítal, že počas nahrávania je možné sledovať iný program z toho istého transpondéru. Je to pravda, alebo je možný iba time shift.
    Predpokladám, že krížený UTP je treba použiť len pri priamom prepojení s PC, pri použití so switch-om treba bežné zapojenie, je to tak?
    Chcem použiť toroidnú parabolu a 4 LNB - je to dobrá voľba alebo je v tom háčik? Ide mi hlavne o slovenské a české programy.
    Kde uvedené kúpim najlacnejšie?

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2005
    Příspěvky
    86
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    LNB OUT ma - ale na druhom prijimaci ti pojde len stvrtina pasma - coz je logicke lebo konvertor sa prepina na H alebo V polarizaciu a takisto na horne a dolne pasmo.

    Nahravat ide iba z TUNERA.

    Sledovat 2 z toho isteho transponderu - je technicky mozne - pokial to soft ma .

    So switchom priame - ale vacsina novych uz ma detekciu takze do neho mozes zapojit obidva typy.

    Neviem ci je torodial dobra volba - mne sa zda draha
    Na normalnu 80-100cm parabolu chytis "silhanim" bez problemov najpouzivanejsie druzice astru1 19.2E + hotbird 13E + eurobird 28.5E pripadne aj sirius .

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.06.2005
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Vďaka za info, čo znamená "silhanim"?

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2005
    Příspěvky
    86
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ze mas na jednej klasickej parabole viac konvertorov vedla seba - nezachytavas druzice napriamo

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •