Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Téma: Flash 7020

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.11.2004
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Flash 7020

    Nejako sa mi nedari naflashovat 7020 pomocou DreamUp7020. Nech robim co robim. Pripojenie po zapnuti prebehne, ale ked vyberiem prislusnu napln chvilu caka a potom vyhodi chybovu hlasku. Vie mi niekto fundovane odpovedat ci netreba robit nejaky ukon pred flashovanim alebo proste poradit ako na to. Stiahol som postup s WEB rozhranim ale to mi nefunguje. Asi robim niekde chybu.

    Diiik.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal amigac
    Nejako sa mi nedari naflashovat 7020 pomocou DreamUp7020. Nech robim co robim. Pripojenie po zapnuti prebehne, ale ked vyberiem prislusnu napln chvilu caka a potom vyhodi chybovu hlasku. Vie mi niekto fundovane odpovedat ci netreba robit nejaky ukon pred flashovanim alebo proste poradit ako na to. Stiahol som postup s WEB rozhranim ale to mi nefunguje. Asi robim niekde chybu.

    Diiik.
    Amigo,

    - DreamUP 7020 je jiný než pro 7000. Máš opravdu jistotu, že máš ten správný program ?
    - Pokud máš XP, musíš nastavit kompatibilitu s NT, Win2000...
    (postav se na ten soubor dreamup.exe, stiskni PRAVÉ tlačítko myši, jdi do Vlastnosti a tam to nastav)
    - Po spuštění programu DreamUP 7020 v PC teprve zapni vypínačem na zadním panelu síťové napájení. Jen tak je šance na spojení po COM portu. Ten COM bys měl mít také správně nastaven. (COM 1, 2...)
    - Flashování trvá dost dlouho, na začátku se zdánlivě nic neděje, trvá to asi 10 minut. Teprve potom se na bargrafu "progres" začne objevovat počátek plnění. Buď trpělivý. Firmware 7020 má 18 MB a více. Musíš to nechat proběhnout až do konce !

    Vloženo dodatečně,
    od doby následujícího příspěvku uplynulo hodně vody... Toto byly první poznatky s flashováním Com portem:

    DreamUP-7020,
    pomocí kterého je možné provést instalaci po sériovém portu obdobně jako u všech Dreamů. Vadou na kráse je, že image mají třikrát větší délku a dlouho to trvá. Po nakopírování proběhne "checksum" a potom se dlouho v okně DreamUP nic neděje, až tak po 12 minutách a více se objeví pod bargrafem
    maličký nápis "job" a pomaloučku se začne naplňovat bargraf průběhu flashování.
    Oddechl jsem si, když se po dalších cca 5 minutách objevilo okno s nápisem u úspěšné instalaci.

    Konec citace.

    Flashování po WEB rozhraní,
    je podstatně rychlejší. Připojuješ se Dreamem k zařízení DHCP, které je schopno přidělit IP adresu.
    V routeru si proto musíš nastvit na LAN straně povolit DHCP a rozpětí adres, které bude přidělovat.
    IP adresu, kterou Ti po startu a přidržení dolního tlačítka zobrazí LCD displej dole, napíšeš do Internet exploreru v PC, enter, jméno, heslo, - potom se už řídíš instrukcemi z otevřeného web loaderu Dreama...
    Celý proces je podstatně kratší - cca 3 minuty.
    Naposledy upravil bob : 17.07.2005 v 15:29
    bob

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. emu for 7020?
    Založil danxo v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 26.04.2005, 10:47
  2. error masseg from kernal @ 7020 ?
    Založil sport v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 25.04.2005, 15:55
  3. all_in_one ipk for sf 7020
    Založil hazem2 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 07.04.2005, 02:58
  4. Usb Flash Bar 128
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 6
    Poslední příspěvek: 10.08.2004, 14:26
  5. Flash Wizard 2.0 Full Image Backup and Restore
    Založil musicbob v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 7
    Poslední příspěvek: 22.06.2004, 10:37

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •