Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Téma: Zablokovani pristupu

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.09.2005
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Angry Zablokovani pristupu

    Zdravicko,

    mam DM500 nekolik hodin.. nahral jsem si FS Team image.. posledni verzi.. prijimac funguje normalne az na spatnou komunikaci.. Nemuzu se do DB dostat pres FTP ani jiny program. Spoji se, ale vzdy se ihned odpoji.. jako by bylo spatne jmeno a heslo.. Muzete nekodo prosim poradit co si mam pocit?

    Diky moc..¨

    Juraz

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.09.2005
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Nemáš zapnutý FW třeba na pozadí WinXP + SP2 nebo jiný FW?

    ==============================
    DB7020S + SG2100 + Alu100

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.09.2005
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nee, firewall mam vypnuty.. kdyz dam v Dream box Editu pripojit, tak se spoji ale hned roypoji..

    Connecting to 192.168.10.8.
    Connected.
    Disconnecting.
    Disconnected.
    Could not connect to Dreambox. Check IP Address, network settings and status of Dreambox.

    A pokud zkusim dat test IP connection tak probehne.. kdyz dam otestovat jmeno a heslo, tak to neprojde.. :-(

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal juraz
    Nee, firewall mam vypnuty.. kdyz dam v Dream box Editu pripojit, tak se spoji ale hned roypoji..

    Connecting to 192.168.10.8.
    Connected.
    Disconnecting.
    Disconnected.
    Could not connect to Dreambox. Check IP Address, network settings and status of Dreambox.

    A pokud zkusim dat test IP connection tak probehne.. kdyz dam otestovat jmeno a heslo, tak to neprojde.. :-(

    Jurazi,

    podívej se sem do sekce DM7000, kde je popsán panel "ALL in one" - blue panel, a na jeho obsluhu. FTP a telnet musíš povolit, jinak to nepůjde...

    odkaz na příspěvek s návodem:
    http://satforum.cz/showpost.php?p=10039&postcount=58
    bob

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.09.2005
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DIky,

    povolil jsem a jdu zkoumat dal.. opet mam lepsi naladu.. :-)

    j.

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.03.2005
    Příspěvky
    108
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    presne tak.... pokud si nahral nejnovesji image tak tam je standartne zakazany ftp a telnet... musis to povolit... a to je ... modry tlacitko------ extra------deamon---- a tam si to vsechno zatrhni.... taky jsem to hledal a musel jsem se zeptat....

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal kony
    presne tak.... pokud si nahral nejnovesji image tak tam je standartne zakazany ftp a telnet... musis to povolit... a to je ... modry tlacitko------ extra------deamon---- a tam si to vsechno zatrhni.... taky jsem to hledal a musel jsem se zeptat....
    A nebo si nainstaluj putty( s SSH). pres port 22 root dreambox a jsi tam taky.
    Udelal jsem to jen kvuli tomu ze par - a neni jich malo ma dream vystaveny rovnou do inetu bez jakekoli ochrany. Pak je samozrejme jednoduche do takoveho dreama se nabourat a cely ho vymazat a nebo se pres nej dostat dale do site. Proto je to default zablokovane aby si kazdy uvedomil co dela kdyz to povoluje a fakt to nepodcenujte zvlast ti co tam maji choulostive udaje.

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.03.2005
    Příspěvky
    108
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal JirkaS
    A nebo si nainstaluj putty( s SSH). pres port 22 root dreambox a jsi tam taky.
    Udelal jsem to jen kvuli tomu ze par - a neni jich malo ma dream vystaveny rovnou do inetu bez jakekoli ochrany. Pak je samozrejme jednoduche do takoveho dreama se nabourat a cely ho vymazat a nebo se pres nej dostat dale do site. Proto je to default zablokovane aby si kazdy uvedomil co dela kdyz to povoluje a fakt to nepodcenujte zvlast ti co tam maji choulostive udaje.
    a nebo aspon zmenit heslo... at tam neni to defaultni.....

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal kony
    a nebo aspon zmenit heslo... at tam neni to defaultni.....
    Jasne to je zaklad ale telnet a ftp (jinak ma nazev stupidftp) je prulezne i pres jmeno a heslo

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •