Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Téma: Po změně pozice a LNB je náhle „Dekodování nemožné“

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.10.2005
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    CzechLink - Po změně pozice a LNB je náhle „Dekodování nemožné“

    Dobrý den,

    Dnes jsem se pokusil prozkoumat moznosti prijmu satelitniho signalu a programu paketu Czechlink na chalupe :-). Pouzil jsem k tomu muj domaci prijimac s CI modulem Cryptoworks s aktivovanou kartou CzechLinku a jinou paraboolu (ovsem stejny typ a vyrobce). Presto ze jsem uspesne zameril prislusnou druzici a bez problemu sledoval stare zname nekodovane kanaly EuroBirdu 1, pri pokusu o dekodovani kanalu paketu CzechLink prijimac zarputile hlasil „Kodovany kanal - Dekodování nemožné“. Pokusil jsem se vysunou a znovu vlozit modul cryptoworks, ale bez uspechu. Pritom o nekolik o nekolik hodin predtim prave tentoprijimac (do jehoz nastaveni ani zapojeni CW+CzechLink jsem pri prevozu nijak nezasahoval) jen pomoci jineho satelitu a asi o 15 kilometru dal dekodoval z te same druzice tyto programy bez problemu. Signal byl na obou mistech vice nez dostatecny. Bohuzel co je horsi, je skutecnost, ze pro navratu a zapojeni prijimace k stare parabole nebylo mozne uz zprovoznit dekodovani czechlinku ani zde.

    Mohlo dojít k poškození modulu Cryptoworks? Je možné že by byl až tolik náchylný?

    Nebo snad mohlo dojít k nějakému zablokování CzechLink+Cryptoworks jen v dusleku zmeny pozice odkud je realizovan prijem satelitniho signalu, či změny použité paraboly a LNB ? Pokud ano, z jakého důvodu k tomu došlo, a je možné to nějak napravit?

    Děkuji za odpověď.
    Naposledy upravil Ge0rge : 01.10.2005 v 18:22 Důvod: + dulezite klicove slovo do titulku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •