Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Téma: The Gemini Project 2.50 IMAGE 7020

  1. #1
    Lucky
    Host

    The Gemini Project 2.50 IMAGE 7020

    Ahoj lidičky, mám takový dotaz ohledně image The Gemini Project 2.50 IMAGE 7020. Jde mi o to že jsem ho nainstaloval, vše šlape jak má, ale přišel jsem na to, že když dám dreama do standby režimu tak se disk vypne, ale hned záhy nastartuje. Takže při vyplém dreamu pořád jede disk. Víte někdo jak na to? Zkoušel jsem i v nastavení dát jiný čas pro unsutí, ale nepomáhá to.
    Předem děkuji za nějakou radu díky.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.06.2005
    Příspěvky
    86
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Nemas nahodou presunutu VAR na HDD ?

    Niekde som tusim cital nieco o ukladani EPG na HDD - skus najst ci sa s tymto neda nieco nastavit.

  3. #3
    Lucky
    Host
    Citace Původně odeslal BLUEANT
    Nemas nahodou presunutu VAR na HDD ?

    Niekde som tusim cital nieco o ukladani EPG na HDD - skus najst ci sa s tymto neda nieco nastavit.
    Podívám se až budu doma, ale na hdd žádný adresář var není, jsem začátečník tak toho moc neznám, pravda je ta že image mam instalovaný na hdd a druhy image the doppi experiment nebo jak se to píše mám ve flash.

    Lucky

  4. #4
    Lucky
    Host
    Tak jsem zkoušel vše možné, ale na nic jsem nepřišel... poradíte někdo prosím..... díky

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Lucky
    Podívám se až budu doma, ale na hdd žádný adresář var není, jsem začátečník tak toho moc neznám, pravda je ta že image mam instalovaný na hdd a druhy image the doppi experiment nebo jak se to píše mám ve flash.

    Lucky
    Nediv se. Máš instalaci na hdd. Musíš počkat na nastavený "timeout" pro hdd a on se potom sám vypne.

    Pokud nainstaluješ image na USB, nebudeš mít tento problém.

    Další řešení je nevypínat do Standby, ale vypnout úplně pomocí vypínacího menu "vypnout".
    bob

  6. #6
    Lucky
    Host
    Konečně rozumná odpověď, ale nastavení usnutí disku nefungovalo, stejně pořád běžel. Mno, ale rozodl jsem se k ráznému kroku a začal od nuly. Nainstaloval jsem image na flash dreamu místo původního a z disku jsem to vyhodil a vše funguje jak má. Paráda. Dream jsem pořídil minulý týden, takže opravdu to bylo pro mě těžké rozhodnutí... ale konečně jsem docílil co jsem chtěl.

    I tak všem velmi děkuji. Lucky

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.01.2004
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Pokud rád zkoušíš a testuješ doporučuju ti pořídit si USB Stick. Na ten si natáhnes Image kolik chceš a i máš dostatek místa pro různé Addony.
    Při startování Dreamu si vybereš, který Image se ma nastartovat. Další výhoda je, že maš ve Flashi originál Image a kdyby byly nějaké problémy vytáhneš USB Stick a můžeš Dream reklamovat.
    To znamená, že do Dreamu do Flashe přijde original Image a na Stick pak DreamFlash a potom už je možno instalovat různé Image.

    Pozdrav ....
    Bazo
    Bazo

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s instalací Newcamd do 7020 image na dream 7000
    Založil Homer v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 6
    Poslední příspěvek: 08.11.2005, 22:30
  2. Galileo Project 3 For 7020
    Založil geppo v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 23.07.2005, 15:08
  3. SF Team IMG V100 1903 First Release for DM7020
    Založil sath*ck v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 16
    Poslední příspěvek: 24.03.2005, 20:53
  4. SF-107,4 NRE image
    Založil bob v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 20
    Poslední příspěvek: 18.06.2004, 17:08

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •