Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Téma: pomoc s klucmi

  1. #1
    maklerm
    Host

    pomoc s klucmi

    Ahojte... som zaziatocnik a nejako sa neviem vyrovnat s obnovou klucou vedel by mi niekto poradit.. co kam nakopirovat a ako co upravit aby som mohlo sledovat KIOSKY, Tecqily atd. Softcam som si stiahol ale nejako mi to nefunguje ... ak viete tak mi prosim poradte.. Vopred dik...

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Klíče ?

    Citace Původně odeslal maklerm
    Ahojte... som zaziatocnik a nejako sa neviem vyrovnat s obnovou klucou vedel by mi niekto poradit.. co kam nakopirovat a ako co upravit aby som mohlo sledovat KIOSKY, Tecqily atd. Softcam som si stiahol ale nejako mi to nefunguje ... ak viete tak mi prosim poradte.. Vopred dik...
    Maklerm,

    je vidět, že začínáš a nemáš mnoho vstřebaných informací. Zmíněné programy už volně nejdou dlouho, protože provideři změnili kódovací systémy na zatím neprolomené vyšší verze.
    Jediná cesta, jak se k těmto programům dostat je přes oficiální kartu - to stojí dost peněz a nebývá to u nás dobře dostupné.

    Pokud Ti postačí jen to "dostupné", podívej se třeba na www.rdi-sat.com a prostuduj si, co Tě zajímá.
    bob

  3. #3
    maklerm
    Host
    No to som nevedel ze to uz nejde. A viete mi niekto povedat co sa da odkodovat cez softcam... ??

    Aj tak by ste mi mohli niekto napisat ako co a kde mam nahodit aby mi islo to co ide pomocou softcam...

    Potreboval by som navod... dreambook som prestudoval aale asi som nechapavy...

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.05.2005
    Příspěvky
    71
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal maklerm
    No to som nevedel ze to uz nejde. A viete mi niekto povedat co sa da odkodovat cez softcam... ??

    Aj tak by ste mi mohli niekto napisat ako co a kde mam nahodit aby mi islo to co ide pomocou softcam...

    Potreboval by som navod... dreambook som prestudoval aale asi som nechapavy...
    ....alebo lenivý
    Zako
    --------------------------------------------
    DM 500S ALPS - Pli,Gemini,SF, Mgcamd,Newcs
    IpBox200/250 - SF/Fanacy
    SS2- AltDvb,S2emu,WinCsc,
    SG-2100

  5. #5
    miroslav77
    Host

    prosba o radu

    Cauky Bobe,
    mám k Tobě prosbu. Mám Dreambox 500S a v něm img SF Teamu někdy z prosince 2005. Tento Dream mám propojen kabelem přímo k ADSL modemu s routerem VIGOR 2500. (Doporučil mi ho známý). Když jsem zadal v Dreamu v Nastavení komunikace automatické získání adresy DHCP vše proběhlo O.K. a vyplnili se mi všechny položky (jak IP adresy tak nameserver a brána). Problémem ovšem je, když chci z internetu cokoliv do dreamu dostat (k**s, addony, img atd.). Prostě nechce komunikovat. Stále vypisuje hlášku "url not found". Nevíš čím by to mohlo být?

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal miroslav77
    Cauky Bobe,
    mám k Tobě prosbu. Mám Dreambox 500S a v něm img SF Teamu někdy z prosince 2005. Tento Dream mám propojen kabelem přímo k ADSL modemu s routerem VIGOR 2500. (Doporučil mi ho známý). Když jsem zadal v Dreamu v Nastavení komunikace automatické získání adresy DHCP vše proběhlo O.K. a vyplnili se mi všechny položky (jak IP adresy tak nameserver a brána). Problémem ovšem je, když chci z internetu cokoliv do dreamu dostat (k**s, addony, img atd.). Prostě nechce komunikovat. Stále vypisuje hlášku "url not found". Nevíš čím by to mohlo být?
    Mirku,
    je možné, že pro update addonů není v image správný = plný soubor.

    Na suportu
    http://sfteam.anfy.cz
    jsou nyní nejnovější image z 11.1.2006. Nemám DM500, ale vyzkoušel jsem image pro DM7000 a chodí v něm naprosto všechno.
    Zkus nainstalovat ten nový image pro DM500, myslím, že Ti to vyřeší Tvůj problém.
    bob

  7. #7
    miroslav77
    Host

    proč jedou jen některé taquilly?

    Cau Bobe,
    mockrát ti děkuju za tvou předchozí radu. Už to šlape jak má.
    Sorry, že otravuju, ale mám ještě jeden problém. Nejdou mi v emu camd3 s updatovanými k..s některé taquilly. Hlásí mi to "služba nenalezena". To samé je i s multivisiony. Je problém v signálu nebo v emu nebo kde?
    Dík předem za radu.

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.08.2005
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ak u vas snezilo, zober metlu a vycisti tanier , pripadne mas iny problem s jeho nastavenim ...

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2006
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    To miroslav77

    Zdravim, vies mi poradit ci ti funguje nahravanie a pozeranie ineho programu naraz na Dreamboxe 500? Bob mi radil, ze by sa to malo dat, ked oba programy su z jedneho transponderu. Ale nevedel mi to potvrdit na 100% kedze nema dream500. Kedze ty ho mas doma, vies mi to potvrdit?

    Dakujem za odpoved

  10. #10
    miroslav77
    Host

    metla :)

    Dík za radu s tou metlou,
    je fakt, že počasí není nic moc, ale to nebylo ani dřív.Mám motor a používám fci gotox. Souřadnice mám nastaveny správně. Tak mě napadlo, nejspíš to bude tím, že mám 60cm parabolu od U*C. ???

    S nahráváním do PC nemám žádné zkušenosti. Mám DVD rekordér. Takže bohužel neporadím.

  11. #11
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2006
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal miroslav77
    Dík za radu s tou metlou,
    je fakt, že počasí není nic moc, ale to nebylo ani dřív.Mám motor a používám fci gotox. Souřadnice mám nastaveny správně. Tak mě napadlo, nejspíš to bude tím, že mám 60cm parabolu od U*C. ???

    S nahráváním do PC nemám žádné zkušenosti. Mám DVD rekordér. Takže bohužel neporadím.
    A skusal si nahravat na DVD rekorder a zaroven pozerat? ono by to malo byt to iste.

  12. #12
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.04.2004
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ma tu niekto nformaciu o taquilach a digital+? nejak mi to prestalo ist aj na newcamd 604 aj na camde....

  13. #13
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.12.2004
    Bydliště
    Brussel -Belgium
    Příspěvky
    28
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal qman
    ma tu niekto nformaciu o taquilach a digital+? nejak mi to prestalo ist aj na newcamd 604 aj na camde....
    u mna D+ bez problemov posledny sf pre 7020 a camd_3 v3.8.33

    p.s. mas tam polsedne kluce?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Pomoc s nastaveni anteny
    Založil pigster v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 6
    Poslední příspěvek: 01.05.2011, 18:22
  2. pomoc pri CL ver. 3
    Založil jetixx v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 19.02.2005, 19:57
  3. Pls Pomoc - Dm5620s
    Založil marketa81 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 29.10.2004, 01:13
  4. zaciatocnik hlada pomoc
    Založil xaser v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 10.04.2004, 22:17
  5. Pomoc!
    Založil Patrik1974 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 02.04.2004, 13:28

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •