Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Téma: czech link

  1. #1
    lksete
    Host

    czech link

    Moc se omlouvam vsem ze zakladam novy thread ale nenasel jsem zde na foru odpoved pro svuj problem ,mozna jsem i spatne hledal pak se tedy jeste jednou vsem omlouvam.K veci ,mam dream 7000 image sf_img_7000_20051128_2011 a newcamd v 6.04 dale cardsever v 6.04 , v modulu cryptoworks kartu czech link a nejde.sat ma kvalitni signal ale dream hlasi sluzba nenalezena .Nevim nastaveni cardservru co tam kde mam nebo nemam zaskrtnout.Moc dekuji za kazdou radu apopis prosim jak pro blbce to jsem ja ,jeste jednou dekuji.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.08.2002
    Příspěvky
    34
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal lksete
    Moc se omlouvam vsem ze zakladam novy thread ale nenasel jsem zde na foru odpoved pro svuj problem ,mozna jsem i spatne hledal pak se tedy jeste jednou vsem omlouvam.K veci ,mam dream 7000 image sf_img_7000_20051128_2011 a newcamd v 6.04 dale cardsever v 6.04 , v modulu cryptoworks kartu czech link a nejde.sat ma kvalitni signal ale dream hlasi sluzba nenalezena .Nevim nastaveni cardservru co tam kde mam nebo nemam zaskrtnout.Moc dekuji za kazdou radu apopis prosim jak pro blbce to jsem ja ,jeste jednou dekuji.
    Pokud ti to píše služba nenalezena, tak máš špatně naladěné programy v paketu CzechLink a ne špatně nastavený newcamd, jde ti aspoň ČT24, ta vysíla v paketu volně. Z jakého satelitu přijímaš CzechLink, protože se před nedávnou dobou stěhovali z 28,2 na 23,5 (Astra3A).

  3. #3
    lksete
    Host
    Citace Původně odeslal dared
    Pokud ti to píše služba nenalezena, tak máš špatně naladěné programy v paketu CzechLink a ne špatně nastavený newcamd, jde ti aspoň ČT24, ta vysíla v paketu volně. Z jakého satelitu přijímaš CzechLink, protože se před nedávnou dobou stěhovali z 28,2 na 23,5 (Astra3A).

    aha tak to je ono dajsem to podle nastaveni na astra 28,5 czech link a seting mam posledni likra 9.1. 2006 ale proc to tedy v info ukazuje kvalitni signal bez chyb 83procent .Zkusil jsem to nastavit na 23.5 čt 24 ale tam jsem bez signalu tak nevim

  4. #4
    lksete
    Host
    Citace Původně odeslal lksete
    aha tak to je ono dajsem to podle nastaveni na astra 28,5 czech link a seting mam posledni likra 9.1. 2006 ale proc to tedy v info ukazuje kvalitni signal bez chyb 83procent .Zkusil jsem to nastavit na 23.5 čt 24 ale tam jsem bez signalu tak nevim
    Dekuji uz to slape na 23.5 astra musel jsem to tam dat rucne to nastaveni druzice a uz to vali moc dekuji

  5. #5
    sules
    Host
    Czechlink prestal vysielat z ASTRA2 28.2e (Eurobird). Vysiela uz len na druzici Astra3A 23.5e na frekv.:12525;27500;V;3/4. Mozno to bude tvoj broblem...

  6. #6
    Bybas
    Host
    Hoj ja tam davam RADEGAST ale ted je stahovani EMU z DB blokli a manualne mi to nejde nemas aktualni adresu na stahovani EMU z Dreamboxu? Ja mam tuhle - je to souborek "official-feed.conf" a tam je ulozena pro DB adresa kde je uktualni moznost stahovani primo z DB tak jestli mas aktualni souborek official-feed.conf tak mi ho posli dik ICQ: 239-153-057 - Na to se mi kdyztak ozvy dikes Byba

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Czech link
    Založil treker v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 11.07.2005, 01:06
  2. SlovakLink a Czech link
    Založil redyhits v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 15.05.2005, 22:13
  3. czech link
    Založil hornad v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 12.05.2005, 20:25
  4. DMB a Czech link
    Založil Carlos v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 01.11.2004, 17:54
  5. 6010 a czech link
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 10.10.2004, 09:57

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •