Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 31 až 45 z 45

Téma: Db 7020

  1. #31
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.12.2004
    Bydliště
    Brussel -Belgium
    Příspěvky
    28
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    factory reset

    len dodam ze factory reset funguje aj u 7020 tak ako u 7000 akorat to nieje trojhmat ale treba podrzat tlacitko so sipkov hore ked nabehne boot logo a potom sa na lcd display objavy factory reset.

    p.s.

    Clovece hmmm co este chces aby ti to prisiel niekto nainstalovat domov ???
    Ved Ti to tu bob uz hadam vsetko napisal.nechapem stoji ti niekto na kably?
    Chapem ked niekto nieje kamarat s technikov,ale v tom pripade si nemal dat peniaze na dreambox ale obycajny satelit s CW a mal by si pokoj.Moj nazor

  2. #32
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2006
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Thumbs up

    Citace Původně odeslal primus1701
    len dodam ze factory reset funguje aj u 7020 tak ako u 7000 akorat to nieje trojhmat ale treba podrzat tlacitko so sipkov hore ked nabehne boot logo a potom sa na lcd display objavy factory reset.

    p.s.

    Clovece hmmm co este chces aby ti to prisiel niekto nainstalovat domov ???
    Ved Ti to tu bob uz hadam vsetko napisal.nechapem stoji ti niekto na kably?
    Chapem ked niekto nieje kamarat s technikov,ale v tom pripade si nemal dat peniaze na dreambox ale obycajny satelit s CW a mal by si pokoj.Moj nazor
    2 primus1701- To víš že by to bylo nejlepší kdyby někdo prišel a nastavil mi to . Na kably mi nikdo nestojí , teprve jsem si ho dělal. V obchodě vůbec nevěděli co to je za kabel (popsal jsem jim ho dobře), ale pak mi řekli že už jim ho dodavatel nevozí že se nepoužívá. Musel jsem si ho zbastlit sám. - Někdo neni kamarád s technikou - no když je něco nové a neznám to, je těžké se učit něco sám. Kdybych měl lepší připojení (už se na něm bude pracovat), tak bych měl daleko míň problémů. S SS2 kterou mám i s SG2100 2 roky si rozumím za to velmi dobře. Vše jsem si dělal sám i se stožárem pro par.+motor +nastavení. Byla to nejlepší invetice z celého PC. Dreama jsem koupil proto, protože časem na něm může být zase něco nového a hlavně ty možnosti a podpora. Naučím se to, za pár dní to ale nejde. Telefon jsem koupil taky s operačním systémem a už ho znám jako svoje boty. Naučil jsem se s ním pracovat sám včetně cr.c..vání atd.... (hodin a hodin času)

    2 - bob- Vím žes mi psals jak ten image dat přes ty tři možnosti, ale četl jsem že to jde i přes ten flashwizard. Tak jsem si nebyl jistý. Nerad bych to pokazil. Udělal jsem to dnes jak mi poradils přes RS232 a funguje to!!!
    Nový image SF je tam! Nevadí mi když to trvá o něco delší dobu. Ted' se budu muset učit další. Mám postahované nějaké programi, a tak musím odzkoušet který na co je. Byl bych ale rád kdybys mi napsal které používáš prográmky pro DM a na co slouží. Ale nenutím tě . Napsals toho už dost, to je fakt . Ted' potřebuju zjistit jak se co do něj instaluje a odinstalovává (nemám představu jestli kopírovéním přes totalcmd nebo jak) a taky chcu už zprovoznit hlavně to EMU. Nevím ale které. a kam ho dat. Budu muset moc dlouho hledat a číst - kvuli mému pomalému připojení . Každopádně ti patří velký dík za info které se zhodí nejen mně, ale dalším nováčkům kteří s DM 7020 začínají jako já. Zatím čaoo...

    (Časem chcu rozjet i czechlink na orig. kartu nebo opos 1.05.)

  3. #33
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.12.2004
    Bydliště
    Brussel -Belgium
    Příspěvky
    28
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    v podstate ti stacia dva programy na dream
    a: DreamBox Control Center 2.6 (sluzi na komunikaciu medzi PC a dreamom cez siet. resp mozes mazat a pridavat veci v dreame cez ftp ale pokial tomu moc nerozumies radsej by som nemazal. )
    breamBoxEdit1.90.00 ( upravis si seting dreamu na pc a potom ho supnes naspet do dreamu)
    samo ze na to potrebujes mat spojazdnenu siet.

    pokial mas siet a pripojenie na inet (je jedno ake) stiahny cez allin one panel emu stacia ti camd3 (dekoduje tq a iny srot)a scam (CZ a SK link opos 1.5bez potreby upravit seting emu (koli citackam).
    kekse sa daju tiez sosut priamo cez ten all in one panel.
    pre sherovanie je najlepsi asi Gbox

  4. #34
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2006
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal primus1701
    v podstate ti stacia dva programy na dream
    a: DreamBox Control Center 2.6 (sluzi na komunikaciu medzi PC a dreamom cez siet. resp mozes mazat a pridavat veci v dreame cez ftp ale pokial tomu moc nerozumies radsej by som nemazal. )
    breamBoxEdit1.90.00 ( upravis si seting dreamu na pc a potom ho supnes naspet do dreamu)
    samo ze na to potrebujes mat spojazdnenu siet.

    pokial mas siet a pripojenie na inet (je jedno ake) stiahny cez allin one panel emu stacia ti camd3 (dekoduje tq a iny srot)a scam (CZ a SK link opos 1.5bez potreby upravit seting emu (koli citackam).
    kekse sa daju tiez sosut priamo cez ten all in one panel.
    pre sherovanie je najlepsi asi Gbox
    2 primus1701 - stáhl jsem si camd_v3_838aa keys a nakopíroval jsem to přes totalcmd do složky : var/ bin, etc a keys. Pak jsem si stáhl klíče Dreambox Keys 040306 a ty jsem nakopíroval se složky keys do keys a scce dreamu. Po restartu mi to ale nic nedekoduje. Nevíte kde je chyba? Nemá se tam ještě něco přidat?

  5. #35
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2006
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Pořád nic. Asi mi tam chybí cardserver. Nevím který tam dát (nainstalovat) a jak. Poradíte jak to zprovoznit?

  6. #36
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.12.2004
    Bydliště
    Brussel -Belgium
    Příspěvky
    28
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal hmmm
    Pořád nic. Asi mi tam chybí cardserver. Nevím který tam dát (nainstalovat) a jak. Poradíte jak to zprovoznit?
    cece preco to tahas extra a davas cez ftp do dreamu ked to mozes sosnut cez allinone panel vsecko naraz a nemas s tim robotu
    !!!

  7. #37
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2006
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal primus1701
    cece preco to tahas extra a davas cez ftp do dreamu ked to mozes sosnut cez allinone panel vsecko naraz a nemas s tim robotu
    !!!
    Už jsem psal, mám na net připojení přes mobilní telefon, připojení mám pomalé , a nějak nemůžu přinutit ten DM aby šel na net. Nevím jak to GPRS a co hlavně nastavit aby to fungovalo (zdílení). Údajně to funguje, nevím ale jak na to. Časem možná na to příjdu, pokud nebudu mít už jiné přip. Něco jsem udělal jak je posané v Dreambooku, ale nejde to. Nevím ty IP. Tak to tam chcu dát manuálně. Chtěl bych rozchodit základní programi co mi jdou na SS2. T.J. - TPS,Taq.,ORF atd. Budu zkoušet dál, brzo dám ale asi pauzu, stávil jsem nad tím celý víkend a výsledek žádný. Vadí mi že ve všech návodech to není napsáno česky. A když někde hodím dotaz, tak dost lidí používá spíše Geminy. Už jsem ho taky zkoušel, jede mi v něm rychleji sít'ovka - jako s tím original image 4,2M/s. S Sf to jede jen 3M/s. Dal jsem ale SF zpátky. Když překopírovávám něco z DM na HDD do PC, jdu stejně od toho pryč, takže rychlost přenosu mě tak netrápí. Ted' jsem si tam nainstaloval settings a funguje. Potřebuju vědet s kterým emu (kde se dá stáhnout) toho poběží co nejvíc a jak to zprovoznit. A ještě mi to píše než naskočí nějaký kanál "Daemont start, please wait several secodnd. Nevím co to znamená. Nainstaloval jsem si ted' newcamd v.6.06 - to mám v horním onkě (Client select) a pod ním mám Cardserver v.6.06. Nevím ale jestli je třeba to ještě nějak nastavit nebo co dál. Dal jsem apply ALL a nic. Klíče jsem nahrál do var/keys a nějaky 4 soubory tpscrypt, rsakeylist, keylist, constantcw do var/scce. Nevím jestli je to všechno nebo co dál? Zkoušel jsem TPS a ostatní a nejde mi nic. Porad'te prosím, nevím jestli jsem tam dal to správné a na správná místa. A jestli mi tam něco náhodou nechybí. Pls....

  8. #38
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2006
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Smile

    Tak po víkendové práci se mi konečně podařilo zprovoznit to zdílení připojení přes GPRS. Dream mi už dokáže stáhnout vše. Podařilo se mi i rozjet kodované stanice. Mám ale pár dalších problémů. Stáhl jsem si tam dreamem a nainstaloval Camd3 v.3_8.38 - ve vrchním okně a pod tím mám cardserver v.6.06. Jde na to v pohodě D+,TPS, ale nejde mi na to ORF a dobře taky Taquila. Někdy naskočí a někdy ne. A když naběhne, tak se mi po chvíli zasekne. Napíše mi to Daemont start, please wait several second a pak Daemont was started. Co to znamená? Obraz jednou problikne, jde několik vteřin a zatuhne. Něky ale vůbec nenaskočí. Když dají reklamu volně, tak to jde normalně. Jinak ostatní programi jdou ok, nic netuhne. Bobe pomc, porad' mi co s tím.... Jaké emu kombinace použít atd. Na co je tam ten cardserver? S jakými emu pracuje ? AHOJ.

  9. #39
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Psal jsem Ti doporučení, čteš to ?

    Modrým tl. - panel All in one

    první řádka - (šipkami L-R) Emu: Camd3838
    druhá řádka - (šipkami L-R) Cardserver: Žádný
    Nastartovat zeleným tl., počkat...

    V default nastavení addonů ipk SF teamu jsou nastavené i obě čtečky.
    Jde to na první zapnutí.


    Emu: Mgcamd v1,07
    cardserver: Žádný
    Nastartovat zeleným, počkat...
    (pro čtečky, když tam budeš mít karty, buď použít cardserver Newcs1,14RC7
    nebo Cadserver 6,06)

    Můžeš si nainstalovat i další emu, místa je tam dost. Kolik procent je obsazeno vidíš na bargrafu v panelu dole - to jsem Ti také psal...
    Neměl bys mít obsazeno víc jak 85%. To by byl Dream už nestabilní.

    Zkoumej taky trochu sám... Čti si a potom to vyzkoušej, ať víš, jak se to chová.

    HLAVNÍ zásada:
    Pokud jsi si do Dreamu natáhnul nějaký balast - nestandardní soubory, můžeš mít potíže. Ty soubory, co jsi tam dal sám přes FTP vymaž.
    Vymaž addony emu, co Ti nechodí a znovu instaluj jen addony ipk od SF teamu, které si stáhneš Dreamem. To chodí.
    bob

  10. #40
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2006
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    2 bob - už mi chodí vše co má jít! SF team je supr. Mají to vymakaný dobře. Hlavně ty updaty s netu (stažení keys,pluginů,her atd. přímo do DM) Byl jsem z toho překvapený. Jinak jsem všechno v dreamu vymazal co tam bylo a začal jsem SF img znovu+factory reset. Pak jsem přes net stáhl přímo dreamem IPK setings, Cardserver v.6.06, camd38.38+ keys a víc nic. Flash mi ukazuje 72%. Jediné co mi zatím nejde je update image s netu. Nechce se mi přidělit DHCP po stisknutí spodního tl. a nasledném puštění DM jak je to psáno. To mě ale nevadí. Mám pomalé připojení a update IMG přes web by u mě nebyl rychlejší než přes seriový kabel. Hlavně že prohlížení a stahování ostatních věcí funguje.
    Budu laborovat a zkoušet dál různé možnosti - kombinace EMU, nastavení, zálohy, atd...jako jsem to dělal a dělám u SS2.

    Díky ti za všechny rady. Uložil jsem si vše pro případ pozdější potřeby. Kdyby byl problém, ozvu se. Si bobe machr. Zatím čau.

  11. #41
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.10.2002
    Příspěvky
    193
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal hmmm
    2 bob - už mi chodí vše co má jít! SF team je supr. Mají to vymakaný dobře. Hlavně ty updaty s netu (stažení keys,pluginů,her atd. přímo do DM) Byl jsem z toho překvapený. Jinak jsem všechno v dreamu vymazal co tam bylo a začal jsem SF img znovu+factory reset. Pak jsem přes net stáhl přímo dreamem IPK setings, Cardserver v.6.06, camd38.38+ keys a víc nic. Flash mi ukazuje 72%. Jediné co mi zatím nejde je update image s netu. Nechce se mi přidělit DHCP po stisknutí spodního tl. a nasledném puštění DM jak je to psáno. To mě ale nevadí. Mám pomalé připojení a update IMG přes web by u mě nebyl rychlejší než přes seriový kabel. Hlavně že prohlížení a stahování ostatních věcí funguje.
    Budu laborovat a zkoušet dál různé možnosti - kombinace EMU, nastavení, zálohy, atd...jako jsem to dělal a dělám u SS2.

    Díky ti za všechny rady. Uložil jsem si vše pro případ pozdější potřeby. Kdyby byl problém, ozvu se. Si bobe machr. Zatím čau.
    update img primo z internetu prozatim neni mozny, neni to tvoje chyba

  12. #42
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.07.2005
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    update v dreamu

    Citace Původně odeslal jabs
    update img primo z internetu prozatim neni mozny, neni to tvoje chyba
    jak je to s updatem kexs via net primo z dreamu, vite nekdo ? vsechno zvladnu via all-in-one, ale ty kli*e porad ne a musim je vzdycky kdyz se kousnou multivi*ion tahat pres ftp rucne ... je to umysl a nebo jsem jeste neco neobjevil ??? dekuji za odpoved ....

  13. #43
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal gloom
    jak je to s updatem kexs via net primo z dreamu, vite nekdo ? vsechno zvladnu via all-in-one, ale ty kli*e porad ne a musim je vzdycky kdyz se kousnou multivi*ion tahat pres ftp rucne ... je to umysl a nebo jsem jeste neco neobjevil ??? dekuji za odpoved ....
    Modré - All in one
    -kurzorem najet na tlačítko "download"
    -vybrat jednu z adres Alternativ1, 2... OK
    -potvrdit
    -počkat

    Restartovat emu, teprve potom pracuje s nově staženým souborem.
    (Dnes je tam novinka - Pol**t... Pracuje to v radegastu 4b47, mgcam1,08 a evocam2,04)
    bob

  14. #44
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.07.2005
    Příspěvky
    14
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Modré - All in one
    -kurzorem najet na tlačítko "download"
    -vybrat jednu z adres Alternativ1, 2... OK
    -potvrdit
    -počkat

    Restartovat emu, teprve potom pracuje s nově staženým souborem.
    (Dnes je tam novinka - Pol**t... Pracuje to v radegastu 4b47, mgcam1,08 a evocam2,04)

    diky moc za odpoved, no ja mam v tlacitku download defaultne nastaveny jen nejaky XXX, zadna alternativ tam neni ... a pod XXX se pravdepodobne skryva nejaka neexistujici adresa ... muzu to nekde natvrdo prepsat ? a jaka je akt. adresa ted kde jsou soubory v pozadovanym formatu ? ... dekuji jeste jednou za odpoved ;o)

  15. #45
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2006
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal gloom
    diky moc za odpoved, no ja mam v tlacitku download defaultne nastaveny jen nejaky XXX, zadna alternativ tam neni ... a pod XXX se pravdepodobne skryva nejaka neexistujici adresa ... muzu to nekde natvrdo prepsat ? a jaka je akt. adresa ted kde jsou soubory v pozadovanym formatu ? ... dekuji jeste jednou za odpoved ;o)
    Já jsem měl taky pod downloadem adresy pro update ke.s jen xxx a adresa tam nebyla. Psalo to chybu když jsem dal aktualizovat. Jak jsem si ale stáhl dreamem ke.s od SF teamu a nainstaloval, tak se ty adresy přepsaly s xxx na pár jiných linků a už to funguje. Takže si můsíš nainstalovat keys IPK od SF teamu a pak ti to půjde. Kdyby ti keys nešlo nainstalovat a nepřepsalo ti to adresy s xxx na jiné linky, podívej se do nastavení než instaluješ a dej to tam znovu. (tak jsem to dělal ja a max. spokojenost )

    2 bob - Pol**t... - díky za info a tu kombinaci emu! Čau.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. DB 7020 + newcamd 6.04
    Založil Marabu v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 21.11.2005, 20:13
  2. Problém s instalací Newcamd do 7020 image na dream 7000
    Založil Homer v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 6
    Poslední příspěvek: 08.11.2005, 22:30
  3. emu for 7020?
    Založil danxo v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 26.04.2005, 10:47
  4. koupim dreambox 7000 nebo 7020
    Založil monthyz v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 07.04.2005, 13:58
  5. all_in_one ipk for sf 7020
    Založil hazem2 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 07.04.2005, 02:58

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •