Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 19 z 19

Téma: Mazani z pameti

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.03.2006
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Hej a co pls ta moje otazka s var?

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.12.2004
    Bydliště
    Brussel -Belgium
    Příspěvky
    28
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Stefi
    Hej a co pls ta moje otazka s var?

    samozrejme ze sa da mazat aj vo /var.

    mozes si vymazat veci ktore nepouzivas , pluginy ..etc

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.03.2006
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    jo, ja chtel vedet, jestli mozu premaznut cele var, s tim ze tam pak nahodim znovu img

  4. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2006
    Příspěvky
    27
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0

    Question Blbne mi přetáčení a pausa u nahrávek sat. rádijí na DM7020s

    Citace Původně odeslal primus1701


    p.s.
    pasivne chladenie mam spravene aj ja sice len procaku (ten sa prehrieva to je pravda),ale pamete su zbytocne chladit tie tolko tepla nevizaruju. a HDD mam tiez chladeny pass.
    a co sa tika tunningu , ja som skor uvazoval namontovat DVDR ale v sf zatial nieje podpora dvd playera.
    a casom zistis ze skusat furt za kazdim nejaky novy img je blbost. ja som zostal u sf a vzdy prekvapi niecim novym.
    ak som ta urazil tak prepac
    2 primus1701 - neurazil jsem se , ale byla to hloupá řeč . Radši mi mněls napsat na co je v nastavení dreamu u toho HDD ta volba 32 bit dobrá a taky na co je ten DMA mode. Do ted' to nevím. A taky by mně zajímalo zda-li nejde nějak zabránit roztáčení HDD při vypínání boxu. Nebo i při zapínání. Zdá se mi to zbytečné.

    Jinak po měsíci co mám dream jsem si sehnal i oposku 1.05 a naládoval ji pro příjem CZ+SK (jen aby to vydrželo a neudělali změnu )

    Po krátkém mém testování jsem ale přišel na pár nedostatků, a chtěl jsem se zeptat jestli Vám to dělá taky nebo jestli je chyba u mně.

    Když nahraju na HDD nějaké rádio ze satelitu a pustím ho, začne normálně hrát. Když dám pauzu žlutým tl., tak se hned nezastaví a hraje ještě dobrých 5-6 sekund než se dá do pauzy. Opětovné puštění je rychlé. Pak to ještě dělá problém při poslechu při přetáčení toho rádia. Po zmáčknutí modrého tl. na přetáčení vpřed se objeví čas který je pořád na nule a sem tam se trošku posune vpřed. Po zmáčknutí přetáčení to vlastně normálně hraje dál jakobych nepřetáčel. Když stáhnu nahrávku rádia do PC, tak tam jde prehrát i přetáčet normálně. U nahrávek TV pořadů to nedělá. Ovládání i přetáčení funguje rychle jak má.

    Blbne vám v dreamu to přetáčení a pauza u radio nahrávek taky? Zdá se mi totiž že mi to dřív nedělalo. Nevím to ale na 100%. A ještě by mně zajimal takový detail, poslal jsem si do dreamu .VOB soubory z DVD a jdou mi na dreamu bez zvuku. Dělá mi to i u některých mpegů. Neni na to nějaký plugin který toto řeší? Napsal jsem toho hodně, ale snad se někdo najde kdo mi alespoň na něco odpoví.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •