Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Téma: Pomoc

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.12.2003
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Pomoc

    Nahrál jsem si do DB7000 update pro image SF. Tohle dělám pravidelně a vždy vše fungovalo a nemůžu si tento systém vynachválit. Teď se ale updatoval tako newcamg 10a na newcamd 10b. A najednou nejen že nejede easy TV, ale hlavně mi nejede originál UPC karta. Z emu jede s kartou pouze evocamd, ale tam neumím nastavit sdílení pro můj druhý DB7000.
    Možete mi někdo poslat instalovatelnou verzi newcamd10a nebo poradit, kde ji najít.

    domxxx@email.cz
    Díky

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2006
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Domxxx
    Nahrál jsem si do DB7000 update pro image SF. Tohle dělám pravidelně a vždy vše fungovalo a nemůžu si tento systém vynachválit. Teď se ale updatoval tako newcamg 10a na newcamd 10b. A najednou nejen že nejede easy TV, ale hlavně mi nejede originál UPC karta. Z emu jede s kartou pouze evocamd, ale tam neumím nastavit sdílení pro můj druhý DB7000.
    Možete mi někdo poslat instalovatelnou verzi newcamd10a nebo poradit, kde ji najít.

    domxxx@email.cz
    Díky
    pocuj a to ti isiel newcamd 10a easy TV?

    inak by sa malo dat stiahnut Newcamd 10a zo stranky SF support page, len musis zistit kde to tam maju a nazov...

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2006
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.11.2004
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Domxxx
    Nahrál jsem si do DB7000 update pro image SF. Tohle dělám pravidelně a vždy vše fungovalo a nemůžu si tento systém vynachválit. Teď se ale updatoval tako newcamg 10a na newcamd 10b. A najednou nejen že nejede easy TV, ale hlavně mi nejede originál UPC karta. Z emu jede s kartou pouze evocamd, ale tam neumím nastavit sdílení pro můj druhý DB7000.
    Možete mi někdo poslat instalovatelnou verzi newcamd10a nebo poradit, kde ji najít.

    domxxx@email.cz
    Díky
    No já si ho do SF nahrál taky (ani ne tak kvůli easy-tv, ale proto, že mám rád vše aktuální ) a výsledek je stejný.
    Newcamd 6.10b hlásí při spuštění, že nemůže najít /var/tuxbox/config/newcamd.conf a tudíž používá defaultní nastavení a to i přesto, že tam ten konfigurační soubor je.
    Já jsem to zatím "vyřešil" tak, že poučívám mgcamd, který paradoxně využívá ten newcamd.conf, který nemůže newcamd 6.10b najít.
    dm7020s + Seagate 16OGB + USB Kingston 512MB + CF Kingston 512MB + SF Team - final / Gemini 2.80 + SG2100
    -------
    Plzeň

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.01.2006
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Barbar
    No já si ho do SF nahrál taky (ani ne tak kvůli easy-tv, ale proto, že mám rád vše aktuální ) a výsledek je stejný.
    Newcamd 6.10b hlásí při spuštění, že nemůže najít /var/tuxbox/config/newcamd.conf a tudíž používá defaultní nastavení a to i přesto, že tam ten konfigurační soubor je.
    Já jsem to zatím "vyřešil" tak, že poučívám mgcamd, který paradoxně využívá ten newcamd.conf, který nemůže newcamd 6.10b najít.
    a tebe tam easy tv ide?

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.11.2004
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal hrochy
    a tebe tam easy tv ide?
    Ne, šlo spíše o to, že je někde chyba - co se týče čtení konfiguračního souboru newcamd-em (alespoˇn v SF image)
    dm7020s + Seagate 16OGB + USB Kingston 512MB + CF Kingston 512MB + SF Team - final / Gemini 2.80 + SG2100
    -------
    Plzeň

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Pomoc s nastaveni anteny
    Založil pigster v sekci fóra Humax - Kaon - Nokia - Strong - Hyundai - a další ...
    Odpověďmi: 6
    Poslední příspěvek: 01.05.2011, 18:22
  2. CzechLink - prosim o pomoc
    Založil BORIK v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 5
    Poslední příspěvek: 07.04.2006, 13:00
  3. Zaplatim za pomoc
    Založil gavota24 v sekci fóra CI & CAM moduly
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 26.03.2006, 12:43
  4. pomoc pri CL ver. 3
    Založil jetixx v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 19.02.2005, 19:57
  5. Pls Pomoc - Dm5620s
    Založil marketa81 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 29.10.2004, 01:13

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •