Stránka 13 z 29 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 181 až 195 z 423

Téma: Enigma na relook 400-200

  1. #181
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Me se taky nedarilo naformatovat na ext3, ale aspon slo ext2. V posledni verzi z 13.10. jde vsechno dobre. Pote co jsem udelal factory reset se vsechno naraz spravilo. Nevim jestli to ma souvislost, ale mam i cestinu v epg na UPC .
    Takze mozna vyzkousej znovu nahrat pres FlashTools image z 13.10. vse nastavit aktualizovat na 14.10. z internetu. Po formatovani jsem musel vytvorit adresar movie a pak uz vse jelo OK, presne jak pise Bob.
    Mozna existuje i jina cesta nez zacit od zacatku, ale ja ji neznam.
    Velice dobra prace SFteam. Jen se mi zatim nepodaril rozjet Camd3, naposledy Camd3p - ta nemcina je hrozna vubec nevim co po me chce

  2. #182
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal lout
    ja mam jinej proble me nejde disk zformatovat mam original 80Gb kdyz dam format tak me to napise ze mam vyuzito jen 0.489GB (-14minut) volnych at dam ext2 nebo ext3 uz si nevim rady
    Postup jako nahoře, harddisk musí být přepnut na "Master"

    SF image 14.10.2006 - po instalaci musí být Factory reset.

    Když Ti to nejde, nepřipojuj hdd před formátem:

    Menu - nastavení - expert nastavení -
    ZAŠKRTNI "Nepřipojovat HDD"
    Hard reboot (vypínačem vzadu)

    Po nastartování formát podle postupu, který jsem napsal.

    Po naformátování ZRUŠIT zaškrtnuté nepřipojování HDD,
    restart...

    (Kontrola, adresář movie, když nepůjde, restart a po něm jej vytvořit...)
    bob

  3. #183
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.10.2006
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Postup jako nahoře, harddisk musí být přepnut na "Master"

    SF image 14.10.2006 - po instalaci musí být Factory reset.

    Když Ti to nejde, nepřipojuj hdd před formátem:

    Menu - nastavení - expert nastavení -
    ZAŠKRTNI "Nepřipojovat HDD"
    Hard reboot (vypínačem vzadu)

    Po nastartování formát podle postupu, který jsem napsal.

    Po naformátování ZRUŠIT zaškrtnuté nepřipojování HDD,
    restart...

    (Kontrola, adresář movie, když nepůjde, restart a po něm jej vytvořit...)


    Pres web odmounti part1 a pak format jde

  4. #184
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.01.2005
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Mam IP BOX 400S. Ako sa da presunut var adresar na HDD. Pouzivam SF zo dna 14.10.2006

  5. #185
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.01.2006
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Zdravim. Nainstaloval som cez USB image z 13.10. a nasledne som cez web nahral image zo 14.10. Vyskytol sa však drobny, ale pomerne neprijemny, problem a sice, ze mi nejde stiahnut All-in-One Panel. Skusal som ist cez zlte tlacitko, nasledne package management system, avsak v ponuke na stiahnutie v PMS nie je sa mi neobjavuje ponuka addon - option, a to ani po stlaceni zeleneho tlacitka. Neviete mi, prosim poradit, ci niekde robim chybu? Pripadne, ci je mozne nainstalovat All - in - One panel aj inak, ako cez Package Management system?

    P.S. SF Enigmu použivam, skoro od kedy bol zverejneny prvy image a funguje uplne skvele. Fantasticka praca SF team

  6. #186
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal sui.iuris
    Zdravim. Nainstaloval som cez USB image z 13.10. a nasledne som cez web nahral image zo 14.10. Vyskytol sa však drobny, ale pomerne neprijemny, problem a sice, ze mi nejde stiahnut All-in-One Panel. Skusal som ist cez zlte tlacitko, nasledne package management system, avsak v ponuke na stiahnutie v PMS nie je sa mi neobjavuje ponuka addon - option, a to ani po stlaceni zeleneho tlacitka. Neviete mi, prosim poradit, ci niekde robim chybu? Pripadne, ci je mozne nainstalovat All - in - One panel aj inak, ako cez Package Management system?

    P.S. SF Enigmu použivam, skoro od kedy bol zverejneny prvy image a funguje uplne skvele. Fantasticka praca SF team
    Panel "all in one" je na další stránce v okně Addons-options.
    Zkus sjet kurzorem dolů...
    a je to tam !
    bob

  7. #187
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.01.2006
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Panel "all in one" je na další stránce v okně Addons-options.
    Zkus sjet kurzorem dolů...
    a je to tam !
    Myslim, ze problem je v tom, ze sa mi neupdatovala (zelene tlacitko) ponuka Package Management System. Log, ktory sa objavuje na obrazovke (modre info) vypisuje "feed "official" not updated".

  8. #188
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal sui.iuris
    Myslim, ze problem je v tom, ze sa mi neupdatovala (zelene tlacitko) ponuka Package Management System. Log, ktory sa objavuje na obrazovke (modre info) vypisuje "feed "official" not updated".

    Nic jsem tam nepřidával, je tam všechno.
    Že Ty jsi po instalaci nedal "flash erase" = Factory reset.
    Pokud to uděláš a budeš mít také správně nastavené IP adresy připojení na NET, musí to jít.
    bob

  9. #189
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.01.2006
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Nic jsem tam nepřidával, je tam všechno.
    Že Ty jsi po instalaci nedal "flash erase" = Factory reset.
    Pokud to uděláš a budeš mít také správně nastavené IP adresy připojení na NET, musí to jít.
    Skusil som ten factory reset, pre istotu tri krat po sebe, ale nepomohlo. Box sa spraval, po factory resete pomerne zvlastne, napriklad zachovany setting ako aj ostatne nastavenia, snad s vynimkou casu. Vysledok bol vsak taky, ze ta ponuka sa mi aj tak neupdatovala. Nemohlo to byt tym, ze som mal /var presnuty na HDD a nedal som formatovat aj HDD? (ak je to hlupost, prosim o zhovievavost, som len mierne pokrocily amater).

    Skusil som teda cez webupdate stiahnut starsiu verziu zo 16/09, ta sa bez problemov stiahla a nainstalovala. Po nainstalovani som urobil factory reset. All-in-one bez problemov fungoval. Bol som vsak prekvapeny, ze ostal zachovany setting a rovnako bez problemov fungovali vsetky softy, ktore tam boli nainstalovane.

    Fakt neviem, kde som mohol robit chybu.

    P.S. Bobe, vďaka za pomoc.

  10. #190
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal sui.iuris
    Skusil som ten factory reset, pre istotu tri krat po sebe, ale nepomohlo. Box sa spraval, po factory resete pomerne zvlastne, napriklad zachovany setting ako aj ostatne nastavenia, snad s vynimkou casu. Vysledok bol vsak taky, ze ta ponuka sa mi aj tak neupdatovala. Nemohlo to byt tym, ze som mal /var presnuty na HDD a nedal som formatovat aj HDD? (ak je to hlupost, prosim o zhovievavost, som len mierne pokrocily amater).

    Skusil som teda cez webupdate stiahnut starsiu verziu zo 16/09, ta sa bez problemov stiahla a nainstalovala. Po nainstalovani som urobil factory reset. All-in-one bez problemov fungoval. Bol som vsak prekvapeny, ze ostal zachovany setting a rovnako bez problemov fungovali vsetky softy, ktore tam boli nainstalovane.

    Fakt neviem, kde som mohol robit chybu.

    P.S. Bobe, vďaka za pomoc.

    Factory reset vymaze a naistaluje znovu cely /var ale jen ten ktery mas v pameti ne ten co mas na HDD.
    Jinak presun /var na hdd neni to presne oznaceni protoze se je na hdd vytvori novy var ale ten puvodni je i v pameti.

  11. #191
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.01.2005
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal sui.iuris
    Skusil som ten factory reset, pre istotu tri krat po sebe, ale nepomohlo. Box sa spraval, po factory resete pomerne zvlastne, napriklad zachovany setting ako aj ostatne nastavenia, snad s vynimkou casu. Vysledok bol vsak taky, ze ta ponuka sa mi aj tak neupdatovala. Nemohlo to byt tym, ze som mal /var presnuty na HDD a nedal som formatovat aj HDD? (ak je to hlupost, prosim o zhovievavost, som len mierne pokrocily amater).

    Skusil som teda cez webupdate stiahnut starsiu verziu zo 16/09, ta sa bez problemov stiahla a nainstalovala. Po nainstalovani som urobil factory reset. All-in-one bez problemov fungoval. Bol som vsak prekvapeny, ze ostal zachovany setting a rovnako bez problemov fungovali vsetky softy, ktore tam boli nainstalovane.

    Fakt neviem, kde som mohol robit chybu.

    P.S. Bobe, vďaka za pomoc.
    A ako si presmeroval var na hdd ?

  12. #192
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ahoj,
    myslim, ze Bob uz to psal. Nejlepsi varianta je si nainstaovat SF jeste jeden do multibootu. Pak budes mit cely prostor HDD na experimenty s emulatorama, skinama apod.
    Je nejaky specialni dovud, proc chces presmerovat jen var na HDD?

  13. #193
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.01.2005
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal vld75
    Ahoj,
    myslim, ze Bob uz to psal. Nejlepsi varianta je si nainstaovat SF jeste jeden do multibootu. Pak budes mit cely prostor HDD na experimenty s emulatorama, skinama apod.
    Je nejaky specialni dovud, proc chces presmerovat jen var na HDD?
    Vo vlash mam malo miesta. Ked nainstalujem druhy SF cez multibot na hdd, tak ten SF na hdd nenabehne. Jedine co ide, je SF na flash.

  14. #194
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal mirecz
    Vo vlash mam malo miesta. Ked nainstalujem druhy SF cez multibot na hdd, tak ten SF na hdd nenabehne. Jedine co ide, je SF na flash.
    Mas pravdu, ted jsem to zkousel instalovat pres web i dreamflash - image z 13.10. a nepodarilo se mi. Jeste vyzkousim starsi verze a dream. Ted jsem byl spokojenej s imagi ve flashi, ze uz jsem to dal ani nerozjizdel.
    Nemohli by jste to jeste vyzkouset Bob&JirkaS. Dik

    PS: Tusim, ze usb_all_noboot neslo nidky. Musela to byt image bez hlavicky.
    Naposledy upravil vld75 : 12.11.2006 v 21:07

  15. #195
    Registrovaný uživatel
    Založen
    12.11.2006
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Zdravim, mam IPBOX 200S a nevim jak tam nahrat SF image Enigma, Jsem z toho celeho zmateny. PLS poradite mi s tim ? Diky.

Stránka 13 z 29 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. @ the softcamdevelopers: Update To The new CaPMT interface
    Založil hemertje v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 03.01.2006, 07:45

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •