Stránka 20 z 29 PrvníPrvní ... 101819202122 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 286 až 300 z 423

Téma: Enigma na relook 400-200

  1. #286
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.01.2007
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Can somebody please tell me how to install cccam?
    ------------------
    Sorry. Solved.
    Naposledy upravil raul2 : 01.01.2007 v 08:14

  2. #287
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.10.2006
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Problemek s prepinanim zvuku /audio stopy/ na Enigme 30.12 sf 200s. Vi nekdo jak na to? WebxTV sice audio prepne, ale s webem na enigme mam spatne zkusenosti. Kdyz jede webtv a na pristroji se prepne, tak se celej ipb sekne...

  3. #288
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal smejd
    Problemek s prepinanim zvuku /audio stopy/ na Enigme 30.12 sf 200s. Vi nekdo jak na to? WebxTV sice audio prepne, ale s webem na enigme mam spatne zkusenosti. Kdyz jede webtv a na pristroji se prepne, tak se celej ipb sekne...
    mute - 1x audio 2x mute

  4. #289
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.10.2006
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal JirkaS
    mute - 1x audio 2x mute
    Dobra prace. Dekuji
    Zkousel jsi prepnout pres dalkove kdyz jede webxtv ?

  5. #290
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.10.2006
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0

    Exclamation Fatal Error

    Citace Původně odeslal smejd
    Dobra prace. Dekuji
    Zkousel jsi prepnout pres dalkove kdyz jede webxtv ?
    FATAL ERROR
    ebase.cpp:161 ASERTION
    new_notifiers.find(fd)=new_notifiers.end()
    FAILED!

    To je presny popis hlasky na ipboxu ze skla. Prosim zkus na to kouknout. Dela to pri zapnute webxTV /tedy pri koukani pres www z ipb/ a pouziti dalkoveho ovladace /prepnuti programu/.
    Diky

    Jinak to jede opravdu paradne. Squela prace !

  6. #291
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.10.2006
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal smejd
    FATAL ERROR
    ebase.cpp:161 ASERTION
    new_notifiers.find(fd)=new_notifiers.end()
    FAILED!

    To je presny popis hlasky na ipboxu ze skla. Prosim zkus na to kouknout. Dela to pri zapnute webxTV /tedy pri koukani pres www z ipb/ a pouziti dalkoveho ovladace /prepnuti programu/.
    Diky

    Jinak to jede opravdu paradne. Squela prace !
    Pres NGRAB je to v pohode...

  7. #292
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.08.2006
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Koukal jsem,že se objevil mgcamd 1.17. Bude i verze pro Enigmu?Myslím,že tam se užívá koncovka .ipk. Taky se mi o5 od včera trochu opožďuje zvuk za obrazem. Dělalo to kdysi a pak z ničeho nic se to srovnalo. O možnosti nahratí TV pořadu na HHD vím, ale ten zatím nemám. Jinak Enigma je skvělá!!!

  8. #293
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Bigmen
    Koukal jsem,že se objevil mgcamd 1.17. Bude i verze pro Enigmu?Myslím,že tam se užívá koncovka .ipk. Taky se mi o5 od včera trochu opožďuje zvuk za obrazem. Dělalo to kdysi a pak z ničeho nic se to srovnalo. O možnosti nahratí TV pořadu na HHD vím, ale ten zatím nemám. Jinak Enigma je skvělá!!!
    Ahoj, mam IP400 SF109 a prekopiroval jsem mgcamd.ppc do box var/bin , prejmenoval na mgcamd , dal attributy 775. Pak jsem prekopiroval soubor mg_cfg do var/keys a nastavil :
    # box type
    # 00 autodetect, change only if you think wrong type detected.
    # 01 dbox2
    # 02 dreambox
    # 03 triple-dragon
    # 04 relook
    # 05 openbox
    B: { 02 }
    Mgcmad 1.17 funguje zatim dobre - EMU, sharing ... Urcite uz brzy bude i v ipk balicku pres AllinOnePanel

  9. #294
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.08.2006
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    díky za odpověď.Ale budu si muset počkat,až to bude v AllinOnePanelu.Sice bych ho překopírovat dokázal,ale nejsem tak daleko,abych uměl měnit atributy.Jsem samouk a kdyby nebylo jednoho ochotnýho člověka,který tu a tam na ICQ či SKYPE poradí,neuměl bych věci jen teoreticky, ale prakticky nic.Ale to je moje minus
    Naposledy upravil Bigmen : 01.01.2007 v 17:34

  10. #295
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ahoj, zaregistroval jsem zajimavou vec k IP200. Asi o tom vite, ale prece jen

    Po nabootovaní systém po niekoľkých sekundách spustí AllInOne Deamond. Ďalším krokom by malo byť doinštalovanie potrebného software z internetu. Keď som sa o to pokúšal - žlté tlačítko (aj vo verzii z 29.12, aj z 30.12.), systém software stiahol do /tmp a potom zahlásil, že nemôže nájsť IPKG utilitu. Toto bol môj najväčší problém a nevedel som sa pohnúť.
    Potom som si takmer náhodou všimol, že ak žlté tlačítko stlačím tesne po reštarte systému (predtým, ako systém spustí deamond AllinOne), tak to funguje. Bez problémov som stiahol Mgcamd a NewCS Emu, settings, slovenčinu ...(spomínaný manuál). Pre znalcov je to možno banálna vec, ale nevedel som o tom.

    Slavo

  11. #296
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.11.2006
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    2 vld75: pisal som o tom vyssie. Potom ako vyhodil tu hlasku neslo ftp ani telnet, ale zaujimave bolo ze settings sa nainstaloval, ale mgcamd a newcs nie, tie boli v tmp. Nakoniec sa mi ich podarilo nainstalovat z toho tmp, ale asi az na 5 pokus. Zatial to ide bez problemov

  12. #297
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Rat
    2 vld75: pisal som o tom vyssie. Potom ako vyhodil tu hlasku neslo ftp ani telnet, ale zaujimave bolo ze settings sa nainstaloval, ale mgcamd a newcs nie, tie boli v tmp. Nakoniec sa mi ich podarilo nainstalovat z toho tmp, ale asi az na 5 pokus. Zatial to ide bez problemov
    Bude asi jedine vychodisko - puvodni enigmu a spustet emu ve start scriptu. Na prepinani emu a ipk addon asi zapomente. Ma to proste malo pameti.

  13. #298
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Chtel bych se zeptat, jestli funguji CI moduly na IP400 SF109 14.10. Zkousim CW modul s CL kartou - nejde a nejde .

  14. #299
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.12.2006
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Vitam v novem roce. Tak jsem flashnul na HL 2.12 ctecka fungovala balik Rodina bezel ale cim dal casteji byl PANIC.
    Enigma je mi sympatictejsi a nekonci PANICem. Tak jsem flashnul SF 109 ze 14.10, pridal addony mgcamd1.16, camd3-8.80s, cardserver6.09 newcs1.20 a keys1229 a options mgcamd, cam3d, newcamd, srvcamd3 a allinone. Spustil ruzne kombinace client+server a placeny balik nebezi ani po prehrati puvodnich souboru na doporuceni Boba. Lze nekde logovat praci emu a pristup na kartu? Muze byt problem v hardware? Nemel bych zkusit starsi verze?
    Diky za odpovedi.

  15. #300
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal draber
    Vitam v novem roce. Tak jsem flashnul na HL 2.12 ctecka fungovala balik Rodina bezel ale cim dal casteji byl PANIC.
    Enigma je mi sympatictejsi a nekonci PANICem. Tak jsem flashnul SF 109 ze 14.10, pridal addony mgcamd1.16, camd3-8.80s, cardserver6.09 newcs1.20 a keys1229 a options mgcamd, cam3d, newcamd, srvcamd3 a allinone. Spustil ruzne kombinace client+server a placeny balik nebezi ani po prehrati puvodnich souboru na doporuceni Boba. Lze nekde logovat praci emu a pristup na kartu? Muze byt problem v hardware? Nemel bych zkusit starsi verze?
    Diky za odpovedi.
    Ahoj, zrovna dnes jsem resil stejny problem. Nevim jestli neni tvuj. Nakonec byly spatne attributy u souboru ve var/bin. Odinstaluj si emulatory z AllinOnePanel . Naistaluj pouze allinone, mgcamd, newcs, CCcam a keys. Pak z prilozeneho souboru prehraj vse tak jak je naznaceno v cestach do boxu.
    V adresari var/bin prekontroluj attributy, aby byly 775. Nastav v AllinOne Panelu Client - Mgcmad a Cardserv - Newcs a dej aktivovat zlutym.
    Jinak kotrolovat muzes manualnim spustenim pres Telnet. Dobry je napriklad program DCC 2.90, ktery se nastavi a muzes zde i editovat soubory.
    Přiložené soubory Přiložené soubory

Stránka 20 z 29 PrvníPrvní ... 101819202122 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. @ the softcamdevelopers: Update To The new CaPMT interface
    Založil hemertje v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 03.01.2006, 07:45

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •