Stránka 21 z 29 PrvníPrvní ... 111920212223 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 301 až 315 z 423

Téma: Enigma na relook 400-200

  1. #301
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.12.2006
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    vld75 jsi machr. Diky nyni uz funguje. Ted si budu chvili vychutnavat fungujici kanaly a pozdeji se pustim do prozkoumavani prace s HDD, vyuziti webxtv a pripadne dalsi vychytavky tehle masinky.

  2. #302
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Jen jsem ti poslal, co mam v boxu - i tam by odbornik nasel neco k vylepseni v konfiguraci.
    PS: Jen dodam,ze i kdyz je naistalovan newcs 1.20, tak po rucnim prekopirovani souboru je tam newcs 1.19. Ten mam overeny a funguje dobre. U newcs 1.20 jsem na jinym foru zjistil, ze by mohl byt problem se spravnou konfiguraci (takze ho zatim nepouzivam). Zaroven je tam opraveny magcamd 1.16 od JirkyS .

  3. #303
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal JirkaS
    Bude asi jedine vychodisko - puvodni enigmu a spustet emu ve start scriptu. Na prepinani emu a ipk addon asi zapomente. Ma to proste malo pameti.
    Image na Ip200 zmizely ze support page SF Team. To ne dobra zprava. Nelamte jeste hul nad IP200. Zatim vsichni, co znam si image SF pochvaluji.

    Na IP400 taky neni vse dotazene do konce, ale hodne lidi ji pouziva prestoze nebude mit asi nikdy druhy tuner. Nemuzu rozjet sambu, CI sloty, mam ted trable s nahravanim, ale stejne je dost veci, ktere jeste nevyuzivam a postupne k nim dochazim a mam nachystany k reseni .

  4. #304
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.12.2006
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nevite nekdo jak zprovoznit na IPBoxu 400S s SF Teamem newcamd? Vsechno se nainstaluje, ale nejak to nefunguje... Na dreamboxu vse ok

  5. #305
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.11.2006
    Příspěvky
    17
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    newcamd

    Citace Původně odeslal procomp
    Nevite nekdo jak zprovoznit na IPBoxu 400S s SF Teamem newcamd? Vsechno se nainstaluje, ale nejak to nefunguje... Na dreamboxu vse ok
    Sorry, ale čo tak konkrétne napísat čo ti v Ipboxe nefunguje? v podstate ani newcamd nepotrebuješ postači ti Mgcamd a cccam.
    DM7OOOS - SFTeam, IPBox 400- SFTeam.

  6. #306
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.12.2006
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    nefunguje presne to ze se mi to nespoji s newcs serverem...

  7. #307
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal procomp
    nefunguje presne to ze se mi to nespoji s newcs serverem...
    Newcamd pracuje se serverem, který se jmenuje "cardserver 6xx" a s "betad", což je jen nástroj pro vnitřní komunikaci se čtečkami pro Newcamd na systémy, které nejdou v cardserveru. Pracuje na UDP.

    Pro NewCS 1,xx je ideálním klientem Mgcamd a je také výhodnější jej použít.
    K provozu potřebuješ jen newcamd.conf, kde jsou definována vnitřní i vnější
    připojení na servery pracující s protokolem newcamd. (tedy i vnitřní newcs)

    Moje doporučení k provozu je:
    Mgcamd 1,16 nebo vyšší verze jako "klient"
    NewCS 1.XX (dostupná verze ) jako server.

    K provozu nakonfigurovat Mgcamd, aby četl protokol Newcamd.
    Nakonfigurovat usery v newcs dle CW- IP - porty -name - passwd - ... v newcamd.conf a hraješ.

    Jestli si ale chceš vyvinout sám něco "lepšího", dej vědět. Jistě to i ostatní rádi použijí.
    Zatím budem používat jen tohle...
    S tím jsem schopen Ti i poradit.
    bob

  8. #308
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.12.2006
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Nahravanie

    Citace Původně odeslal vld75
    S nahravanim mam taky problem. Napr. z UPC nahraji film skoro vsude. Nedari se mi nahrat nic z Eurosportu. Po chvilce mi napise: Nahravani selhalo .... chyba zapisu..... - nebo tak nejak.
    Jednu dobu uz to celkem slo, ted to nemuzu dat dohromady.
    Nahraval som predtym 3-krat a stale mi nahralo v poriadku. Nahraval som rozna programy zo SL a CL. Stale som mal zapnuty CCcam. Dnes som dal nahravat a po asi 40min mi skoncilo. Proste, nenanhralo mi to cele. Mal som ale MGcamd. Nie je nahodou v tom problem. Skusim este to vyskusat, ale az niekedy v najblizsich dnoch.

  9. #309
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Diky, vyzkousim. Ono vubec ten CCcam funguje nejak divne. Treba verze 1.3.1 a 1.4.0 mi nacte jen jednu kartu:
    8:56:50.129 CCcam: DM56xx/500 detected
    18:56:50.130 CCcam: create 1 cam device(s)
    18:56:50.472 CCcam: cryptoworks card found
    a mam
    card reader /dev/sci0 Czech link 0d03 23,5 Astra
    card reader /dev/sci1 Slovak link 0d03 23,5 Astra

    Vzdy najde jen sci0

    Starsi verze 1.3.0 najde dve karty. Co se mi zda jako problem, tak s zadny CCcam mi nefunguje jako server. Pro ostatni ano, lokalne ne. Takze to spojuji pres newcs a radky N. Nebo pouzivam kombinaci Mgcamd s newcs. Prece jen bych chtel mit i funkcni CCcam, zda se mi celkem OK a to i v jinych vecech.

    PS: Jinak pri nahravani na HDD mi jde skoro vse. Podivne a navic po ukonceni nahravani mi neukazuje EPG. Kontrola disku je OK.
    Naposledy upravil vld75 : 07.01.2007 v 19:15

  10. #310
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.12.2006
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Newcamd pracuje se serverem, který se jmenuje "cardserver 6xx" a s "betad", což je jen nástroj pro vnitřní komunikaci se čtečkami pro Newcamd na systémy, které nejdou v cardserveru. Pracuje na UDP.

    Pro NewCS 1,xx je ideálním klientem Mgcamd a je také výhodnější jej použít.
    K provozu potřebuješ jen newcamd.conf, kde jsou definována vnitřní i vnější
    připojení na servery pracující s protokolem newcamd. (tedy i vnitřní newcs)

    Moje doporučení k provozu je:
    Mgcamd 1,16 nebo vyšší verze jako "klient"
    NewCS 1.XX (dostupná verze ) jako server.

    K provozu nakonfigurovat Mgcamd, aby četl protokol Newcamd.
    Nakonfigurovat usery v newcs dle CW- IP - porty -name - passwd - ... v newcamd.conf a hraješ.

    Jestli si ale chceš vyvinout sám něco "lepšího", dej vědět. Jistě to i ostatní rádi použijí.
    Zatím budem používat jen tohle...
    S tím jsem schopen Ti i poradit.
    zkousel jsem si zprovoznit ctecku phoenix na seriovy port ve win pomoci NewCS 1.RC13 ale pokazde mi to pise

    [ Config ] Value in <ipk> for device 0 (Phoenix Interface) is INVALID, skipping...
    [ Config ] Value in <ucpk> for device 0 (Phoenix Interface) is INVALID, skipping...
    [ Config ] Pincode for device 0 (Phoenix Interface): 0000
    [ Config ] /COM1 ECM priority: round
    [ Config ] Option <spider> not present for User: xxx, defaulting to NO
    [ EMM Cache ] Initialising Cache with 20 entries
    [ ECM Cache ] Initialising dynamic Cache
    [ Loader ] Reader type 2 on node /COM1
    [ Phoenix ] Opening
    device /COM1
    [ Phoenix ] Setting parity to ODD on node /COM1
    [ Phoenix ] Setting 1 Stop bit on node /COM1
    [ Phoenix ] Setting baud to 9600

    [ Loader ] Reset failed ...

    nevis kde muze byt problem? jinak pri snaze pripojeni uzivatele je to "server not ready"

  11. #311
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.10.2006
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0

    Sleep HDD

    Zdravím.Prosím neví někdo jak uspat disk?Když v image HL2.11 zatrhnu sleep tak nejméně 15 min a stejne po přepnutí kanálu nebo někdy sém od sebe se znova spustí.Prostě když nechci nahrávat ani přehrávat nic z HDD by mohly data jet z flasch paměti.?Když tento disk odpojím mašina jede normálně i emu. dík J.S.

  12. #312
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.01.2007
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Enigma a ovládač

    Ahojte. Mám pár otázok:
    1. na dialkovom ovládači po stlačení OK nenabehne zoznam, ale infobar a niekedy nič (infobar sa neobjaví ani pri prepínaní programov), zoznam môžem vyvolať len tlačítkom TV/RAD. Ostatné tlačítka sú v poriadku.
    2. ako je to s TIME SHIFT? Je možné jeden program nahrávať a súčasne iný pozerať? Dá sa naprogramovať časové nahrávanie? Bude vbudúcnosti podpora 2 tunerov?
    3. ovládanie nahrávania cez farebné tlačítka je dosť náročné, lepšie by bolo, keby fungovali tlačítka pre nahrávanie a prehrávanie. Prečo pri nahrávaní programu to nie je aj na displeji?
    Asi dávam ťažké otázky (som len prostý užívateľ), ale po skúsenostiach s Funteamom, Rudboxom, Blueboxom a HL sa mi Enigma pozdáva najviac (karty fungujú, žiadne PANIC, sieť aj update super...), len ovládanie nahrávania, na ktoré som bol zvyknutý, mi chýba. Je super nahrávať to, čo nemôžem práve pozerať, lebo manželka pozerá iné, alebo je to neskoro.
    Prosím, ak mi vie niekto poradiť ďakujem.

  13. #313
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Maggie_S
    Ahojte. Mám pár otázok:
    1. na dialkovom ovládači po stlačení OK nenabehne zoznam, ale infobar a niekedy nič (infobar sa neobjaví ani pri prepínaní programov), zoznam môžem vyvolať len tlačítkom TV/RAD. Ostatné tlačítka sú v poriadku.
    2. ako je to s TIME SHIFT? Je možné jeden program nahrávať a súčasne iný pozerať? Dá sa naprogramovať časové nahrávanie? Bude vbudúcnosti podpora 2 tunerov?
    3. ovládanie nahrávania cez farebné tlačítka je dosť náročné, lepšie by bolo, keby fungovali tlačítka pre nahrávanie a prehrávanie. Prečo pri nahrávaní programu to nie je aj na displeji?
    Asi dávam ťažké otázky (som len prostý užívateľ), ale po skúsenostiach s Funteamom, Rudboxom, Blueboxom a HL sa mi Enigma pozdáva najviac (karty fungujú, žiadne PANIC, sieť aj update super...), len ovládanie nahrávania, na ktoré som bol zvyknutý, mi chýba. Je super nahrávať to, čo nemôžem práve pozerať, lebo manželka pozerá iné, alebo je to neskoro.
    Prosím, ak mi vie niekto poradiť ďakujem.
    Pokud máš IPBox 400-S, pomoc najdeš tady:

    http://www.satforum.cz/showthread.php?t=3069
    bob

  14. #314
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.01.2007
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Enigma a ovládač

    Áno, mám 400-ku, Tvoj manuál Bob, mám dávno preštudovaný (výborná pomôcka pre začiatočníkov), ale problém s tlačítkom OK pretrváva. Všetky ostatné tlačidlá fungujú podľa manuálu, len OK nie. Časové programovanie nahrávania som už objavil, stále ale nemôžem nahrávať a pozerať iný program. Nedá sa to vyriešiť multibootom a iným IMG? Ak to nejde, nemá význam inštalovať multiboot.
    Vďaka za odpoveď, Bob.

  15. #315
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Maggie_S
    Áno, mám 400-ku, Tvoj manuál Bob, mám dávno preštudovaný (výborná pomôcka pre začiatočníkov), ale problém s tlačítkom OK pretrváva. Všetky ostatné tlačidlá fungujú podľa manuálu, len OK nie. Časové programovanie nahrávania som už objavil, stále ale nemôžem nahrávať a pozerať iný program. Nedá sa to vyriešiť multibootom a iným IMG? Ak to nejde, nemá význam inštalovať multiboot.
    Vďaka za odpoveď, Bob.
    Na to OK pro zobrazení kanálů nastav režim ovladače na NEUTRINO.

    Postup:

    Menu
    - Nastavení
    - Expertní nastavení
    - Dálkový ovladač
    - Jít do políčka "Remotecontrol style"
    - v rolovátku na "Classic (Neutrino) - OK
    - Uložit ZELENÝM.
    bob

Stránka 21 z 29 PrvníPrvní ... 111920212223 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. @ the softcamdevelopers: Update To The new CaPMT interface
    Založil hemertje v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 03.01.2006, 07:45

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •