Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Téma: Dotaz začátečníka

  1. #1
    /Mirdas/ Avatar uživatele /Mirdas/
    Založen
    18.07.2006
    Bydliště
    Taková malá prdel v Chomutova
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Dotaz začátečníka

    Mám DB 7000S-modry,a po nahráni img.SF mi nejde zformátovat HDD.Mám img uložené na USB a už jsem zkoušel HDD i znovu přimountovat přes DCC a pořad nic. Dream mi sice hard najde,lze i nahrávat ale formát proste nejde.Díky vám všem chytřejším za váš čas...
    Pomáhej, a bude ti pomoženo...

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal /Mirdas/
    Mám DB 7000S-modry,a po nahráni img.SF mi nejde zformátovat HDD.Mám img uložené na USB a už jsem zkoušel HDD i znovu přimountovat přes DCC a pořad nic. Dream mi sice hard najde,lze i nahrávat ale formát proste nejde.Díky vám všem chytřejším za váš čas...
    Mirdasi,

    pokud něco chceš, musíš uvést více údajů.

    1. Jaký image máš jako základní v inter flash ?
    2. Nevidíš hdd v něm, nebo když spustíš dreama z USB ?
    3. Když Ti to nejde z USB, z jakého image ?

    Formát by Ti měl jít udělat ze základního image:

    Nastavení - Nastavení systému - Nastavení harddisku - na prosvíceném řádku kliknout OK - jít na tlačítko Formát - spustit formát, potvrdit a nechat proběhnout do konce...

    Děláš to tak ?
    bob

  3. #3
    /Mirdas/ Avatar uživatele /Mirdas/
    Založen
    18.07.2006
    Bydliště
    Taková malá prdel v Chomutova
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Díky za pomoc,ale už jsem to rozchodil,chyba byla opět mezi klávesnicí a monitorem,Ale díky za radu
    Pomáhej, a bude ti pomoženo...

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.07.2006
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Natáčení a settingy.

    Dobrý den.
    Mám Dreambox 5620 a chceme koupit natáčecí motor pro parabolu - je potřeba použít settingy?

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0

    Doporučení...

    Zakup sobě motor Digipower SG 2100 a udělej přesnou instalaci, použij setting DB-rotor Likra, nastav v přijímači GOTOX (své zemské souřadnice) a pokud budeš mít parabolu cca 100cm a dobrý konvertor, budeš spokojen.
    bob

  6. #6
    trip
    Host
    pls. zvladnu spojeni, kopirovani, editaci, zmenu atributu,ale bod.4 v ke*s readme.txt , znejici jako add necessary nagra key "N 0801 06 xx..." to SoftCam.Key zatim ne.poradi nekdo? pls ? nevim v ktere casti softcamu mam uvedene prepsat a cim.Pouze tusim, ze asi u oznaceni prislusneho kanalu, ale bohuzel nic,. zkusil jsem to narvat kam se da, alefurt nic. nasel jsem softcam, otevru jej v TM, ale co kde a jak prepsat, nebo doplnit tedy bohuzel nevim.pls.
    samozrejme bych velmi rad rozchodil T*S nebo Multi ale stale s tim laboruji. a nevim vubec nic i kdyz stale jen ctu a ctu.

  7. #7
    trip
    Host
    jeste jsem zapomnel , dm 7000s, ten zluty, HDD Mx 120 GB, USB 1G, GP 2,6 a 2,8 ,

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    21.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal trip
    pls. zvladnu spojeni, kopirovani, editaci, zmenu atributu,ale bod.4 v ke*s readme.txt , znejici jako add necessary nagra key "N 0801 06 xx..." to SoftCam.Key zatim ne.poradi nekdo? pls ? nevim v ktere casti softcamu mam uvedene prepsat a cim.Pouze tusim, ze asi u oznaceni prislusneho kanalu, ale bohuzel nic,. zkusil jsem to narvat kam se da, alefurt nic. nasel jsem softcam, otevru jej v TM, ale co kde a jak prepsat, nebo doplnit tedy bohuzel nevim.pls.
    samozrejme bych velmi rad rozchodil T*S nebo Multi ale stale s tim laboruji. a nevim vubec nic i kdyz stale jen ctu a ctu.

    Tripe,

    Pokud si stáhneš SoftCam.Key přímo do Dreamu, máš po starostech. Využij adresu Alternativ2, ta je funkční.
    Soubor se nakopíruje automaticky do adresáře /var/keys/SoftCam.Key. Tam si jej prohlédni a bude Ti mnoho věcí jasnějších.
    V SF image se také automaticky přepíše Keylist.txt pro emu evocamd.
    TPS mění AES klíč snad každých 20 minut. Pokud je v Softcamu platný klíč AES, jde to. I když je tam nyní asi 1500 klíčů AES, jde to chvíli a potom to vysadí. Musel bys přepisovat a doplňovat nový AES vždy po změně a to Tě brzy omrzí...
    Existují i internetové adresy pro rychlý update AES při změně. Ty jsou ale tak přetížené, že to v podstatě více nejde, než jde.
    bob

  9. #9
    trip
    Host
    bobe, dekuji !

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. zacatecnik, dotaz DM7000
    Založil tomikdream v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 02.01.2006, 11:54
  2. Dotaz
    Založil Zacatecnik v sekci fóra DIABLO - DRAGON CAM - T-REX - MATRIX CAM - MAGIC
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 20.01.2005, 11:46
  3. Dotaz: "Sluzba nemuze byt dekodovana"
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 03.01.2005, 11:15
  4. Dotaz Dreambox a UPC
    Založil 1620 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 02.05.2004, 20:54
  5. Netpilot, sdílení a jeho použití - dotaz
    Založil IRENE v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 12
    Poslední příspěvek: 01.05.2004, 19:32

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •