Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Téma: Prosim o radu, jak rozchodit CzechLink

  1. #1
    ivoski
    Host

    Prosim o radu, jak rozchodit CzechLink

    doposud jsem mel posledni ruDream image, ale to postupne prestalo fungovat, updaty uz nefunguji a nikde nemohu nalezt jak dal. zkousel jsem Gemini3.1 ale bez uspechu. Nevim jaky pouzit cam.
    diky
    ivoski

    DM7000S

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal ivoski
    doposud jsem mel posledni ruDream image, ale to postupne prestalo fungovat, updaty uz nefunguji a nikde nemohu nalezt jak dal. zkousel jsem Gemini3.1 ale bez uspechu. Nevim jaky pouzit cam.
    diky
    ivoski

    DM7000S

    Použij SF image pro DM7000 final. Z netu si potom Dreamem postahuj emu - stačí Ti mgcamd1,14 - a Camd388x a k tomu ještě keys. Jde to spolehlivě, na první zapnutí a díky Jabsovi je i dobrá podpora addony i settigy Likra ve formátu ipk.

    Podívej se sem: http://sfteam.anfy.cz
    bob

  3. #3
    ivoski
    Host

    Dekuji Bobe

    Diky za info :-)

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2004
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bob
    Použij SF image pro DM7000 final. Z netu si potom Dreamem postahuj emu - stačí Ti mgcamd1,14 - a Camd388x a k tomu ještě keys. Jde to spolehlivě, na první zapnutí a díky Jabsovi je i dobrá podpora addony i settigy Likra ve formátu ipk.

    Podívej se sem: http://sfteam.anfy.cz
    Tak jsem po delší době aktualizoval FW ve svém DM7000, ale pak jsem se nestačil divit....byl jsem zvyklý, že po flash erase vždy stáhnu emu (newcamd) buď jako nějaký archiv, který rozbalím přes FTP nebo přes menu dreamu a adresář tmp. Ale...koukám, že v té poslední SF image je všechno jinak a sehnat někde emu se mi už nepodařilo, takže mám kartu CL, ale nepodívám se na naše programy :-( Poradí někdo nějaký link, kde stáhnu kompletní funkční emu? Odkazy pro stažení z menu Dreamu nejsou funkční.... Díky moc. PS: pokud jsem jen špatně hledal, nakopněte prosím...

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.10.2002
    Příspěvky
    193
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal san
    Tak jsem po delší době aktualizoval FW ve svém DM7000, ale pak jsem se nestačil divit....byl jsem zvyklý, že po flash erase vždy stáhnu emu (newcamd) buď jako nějaký archiv, který rozbalím přes FTP nebo přes menu dreamu a adresář tmp. Ale...koukám, že v té poslední SF image je všechno jinak a sehnat někde emu se mi už nepodařilo, takže mám kartu CL, ale nepodívám se na naše programy :-( Poradí někdo nějaký link, kde stáhnu kompletní funkční emu? Odkazy pro stažení z menu Dreamu nejsou funkční.... Díky moc. PS: pokud jsem jen špatně hledal, nakopněte prosím...
    stahnes si je primo z dreamu, pripoj si dreama k netu a v blue (AIO) panelu si v polozce ipkg (cerveny) stahni co potrebujes

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2004
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal jabs
    stahnes si je primo z dreamu, pripoj si dreama k netu a v blue (AIO) panelu si v polozce ipkg (cerveny) stahni co potrebujes
    Díky, jsem asi lama, měl jsem chybu v nastavení sítě(maska), proto nefungovalo update v menu stahování addons...už to fičí jak má :-)
    BTW: chybí mi ještě samba, nevíte někdo kde stáhnout? Anebo jsem slepý?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. CzechLink - prosim o pomoc
    Založil BORIK v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 5
    Poslední příspěvek: 07.04.2006, 13:00
  2. Prosim o radu
    Založil lukyperry v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 05.12.2004, 15:47
  3. Prosim o radu Dreambox7k.
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 4
    Poslední příspěvek: 01.12.2004, 01:30

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •