Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: Nejlepsi druzice

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.10.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Nejlepsi druzice

    Zdravim vsechny, predevsim BOBa.
    Potreboval bych poradit, ktere druzice se hodi pro Dreambox.
    Dival jsem se podle SETTINGu a asi nejvice uzivane(bez motoru) jsou 3 druzice a to HOTBIRD, ASTRA1 a ASTRA3.
    Vsiml jsem si, ze se da stahnout SETTING i pro 4 satelity, kde je navic ASTRA2, ale bude vubec k necemu, pokud clovek nema originalni kartu a chtel by 4 druzice, ktere jdou dekodovat pomoci klicu/emu?
    HOTBIRD, ASTRA1 a 3 jdou dekodovat a chtel bych se zeptat teda i na 4., ktery lze take dekodovat. ASTRA2 to asi nebude kde jsou skoro jen SKY a ty urcite nejdou.
    Diky moc.
    Moc mi to pomuze jestli instalovat 3 LNB ci 4.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    31.05.2005
    Příspěvky
    25
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal temp
    Zdravim vsechny, predevsim BOBa.
    Potreboval bych poradit, ktere druzice se hodi pro Dreambox.
    Dival jsem se podle SETTINGu a asi nejvice uzivane(bez motoru) jsou 3 druzice a to HOTBIRD, ASTRA1 a ASTRA3.
    Vsiml jsem si, ze se da stahnout SETTING i pro 4 satelity, kde je navic ASTRA2, ale bude vubec k necemu, pokud clovek nema originalni kartu a chtel by 4 druzice, ktere jdou dekodovat pomoci klicu/emu?
    HOTBIRD, ASTRA1 a 3 jdou dekodovat a chtel bych se zeptat teda i na 4., ktery lze take dekodovat. ASTRA2 to asi nebude kde jsou skoro jen SKY a ty urcite nejdou.
    Diky moc.
    Moc mi to pomuze jestli instalovat 3 LNB ci 4.
    Ad/ Settingy: Když si stáhneš do PC rotor-setting , tak si z něj hravě
    programem DreamBoxEdit vybereš ty 4 družice , které se Ti budou hodit.
    Práce s editací tak na 5 min.
    Ad Motor/ Předpokládám ,že nemáš motor, ale držák na 4 konvertory. Ono to cenově pomalu vyjde na stejno ,4 LNB nebo motor. Tedy pokud snad nechceš jeden konvertor ručně přehazovat do prázdných objímek.
    Ad satelity/ Pokud nejsi omezen a máš výhled od 28E do 30W , tak nejspíš budeš omezen tím, že "šilhat" na jiný satelit a mít slušný příjem nejde do nekonečna. Nejspíš na západě skončíš u 5.0E , 1.0W , max. 4.0W.
    Z těch posledně jmenovaných si vyber , ale spíš přemýšlej o koupi motoru. Satelit bez motoru , to je jako ženská , která Ti neuvaří. I u nové DM500 s tunerem ALPS lze
    pomyslet na motor /mám 2 známé , jeden to jede rovnou
    z DM500 a už více jak rok bez problému , druhý napájí motor separátně./
    Naposledy upravil Alpy : 11.10.2006 v 13:52

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.10.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Dik za info.
    Bohuzel motor nemuzu mit. 1 Satelit a 4 LNB mam svedene do switche, aby bylo mozne zapojit na 1 sat nekolik dreamboxu. Motor by to neumoznil protoze jiny dream by pretacel parabolu jinemu dreamu.
    Spis me jde o to, co pridat k jiz nastavenym HOTBIRD,ASTRA1 a ASTRA3.
    A jde o to aby to na 1 SAT slo, takze asi tezko Zapadni smer ci vychodni krajni,ktere asi jedna parabola nezameri.
    Navic to nejdulezitejsi je, aby bylo mozne neco na te druzici sledovat a to je podminka. To znamena FTA a i kodovane, ktere jdou ale i bez karty rozjet(coz asi ASTRA2 nebude protoze je tu skoro jen SKY paket a ten bych rekl nejde dekodovat bez karty)
    Diky moc za rady.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    29.07.2006
    Bydliště
    ipbox
    Příspěvky
    142
    Post Thanks / Like
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ahoj ja mam sice motor, ale stejne nejvic pouzivam 19,2 23,5 a 13,5 - tak jak jsi to napsal. Muzes se podivat na : http://www.parabolexperten.se/VPSList.htm
    tady je seznam, co lze odkodovat a pod cim to bezi. Trochu to trva nez to najede. Nejaky prehledy programu FTA a kodovanych jsou na ************ .
    Zaklad jsou ty 3 satelity a na ostatni zajedu jen obcas. Druha otazka jsou penize.

    Tak to forum se mi vyhvezdickovalo, ale zadej do seznamu parabola a najdes ho.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •