Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 22 z 22

Téma: UPC - Jak změnit maďarské EPG na české?

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.10.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal jbravo
    Chlapi - bomba. Tohle mi fakt chybelo a nemohl jsem to nikde najit. Jenom nechapu, proc je treba zmenit jazyk menu, aby fungovalo EPG v cestine. Lepsi by bylo mit moznost vybrat si epg, ktere chci.
    Tak tohle řeší ten první soubor tady "CZlocale_tar_bz2_.zip" menu je v ENG a EPG v CZE :-). Jinak stačí to složky CS zkopírovat jiný soubor enigma2.mo s jiným jazykem dle přání. Cesty se dají dohledat v těch archivech nebo na původním fóru jsou ty soubory zvlášť a vypsané cesty k umístění.

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.01.2007
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Zdravím, mam 7025 a Gemini 2.0, bohužel mi EPG jede stale v Maďarštině. Co se spravilo, je to, že dvojbajtová čeština je nyní zobrazováno správně ale EPG je pořád v Maďarštině. Tahle dvojka se mi líbí více, dá se přímo použít SETTINGy pro ostatní DREAMY. Poměrně to dost padá ale asi na 1.8 downgradovat nebudu. Nevíte někdo náhodou kde se to EPG vybírá - zda zobrazit maďarské nebo české? Díky.

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.01.2007
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Nyní je tam v 2.1-2007-01-08 Procesor verze:2 a výsledek stále stejný. Když se kanál vyskytuje ve více jazykových mutacích, zobrazí se Maďarské názvy a popisy.

  4. #19
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele adamis
    Založen
    19.01.2007
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Zdravím všechny. Píšu svůj první příspěvek, ale před tím jsem si 2x přečetl DREAMBOOK, týden jsem prolejzal všechny možné diskuse a stránky a teď mám otázku: mám stejnou konfiguraci DB7025 a stejný problém jako předchozí přispěvatel - EPG napůl česky, napůl maďarsky. Nenašel jsem nikde řešení - existuje tedy vůbec nějaké??? Prosil bych jasnou a přímou odpověď a pokud možno vysvětlení, proč tomu tak je. Díky.

  5. #20
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele adamis
    Založen
    19.01.2007
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal vld75
    Ahoj, dovolim si preposlat z jinyho fora - autor ws79 - jedna se skutecne o verzi pro 7025. Ja ji nemam, tak nemuzu vyzkouset. CZ locale pro DM7025

    Po několika měsících maďarského EPG jsem konečně našel řešení pro DM7025, na kterém sice ještě není úplná česká lokalizace, ale aspoň locale funguje na EPG a menu je v angličtině (což se může snadno změnit na jiný jazyk).

    Archiv obsahuje 3 soubory:

    1) encodings.conf - zobrazení češtiny i na novém transpoderu UPC
    2) language.py - přidá položku do menu s výběrem jazyka pro české EPG
    3) enigma2.mo - anglické menu

    Vytvořeno a testováno na Gemini2 1.80

    Stačí rozbalit zip a tar.bz2 nakopírovat do /tmp pro instalaci přes BP.


    Jeste mozna novejsi verze

    ... a ještě dovětek: v tomto příspěvku je uváděn archiv, který obsahuje 3 soubory, ale kde ten archiv je??? Tomu nějak nerozumím...
    DREAMBOX 7025S, HDD 300GB, Gemini2 2.10

  6. #21
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.10.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal adamis
    ... a ještě dovětek: v tomto příspěvku je uváděn archiv, který obsahuje 3 soubory, ale kde ten archiv je??? Tomu nějak nerozumím...
    Ten byl pro Gemini2 1.80 a moc bych nedoporučoval ho dávat do 2.0 . Od 1.90 už je čeština součástí image. Jen je chyba přímo v Enigmě2 (Gemini2 2.10 ji obsahuje) a nevybírá se jazyk EPG podle nastaveného jazyka. V dalších verzích by to již mělo opět fungovat.

  7. #22
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele adamis
    Založen
    19.01.2007
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Díky za odpověď. Tak budeme čekat na opravu...
    DREAMBOX 7025S, HDD 300GB, Gemini2 2.10

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •