Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: Dreambox DM 7025

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.12.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Dreambox DM 7025

    Zdravím všechny, před týdnem jsem si pořídil nový Dreambox DM7025 TS. Do dnešního dne se mi podařilo v podstatě vše nejdůležitější rozchodit. Dokonce i FTP s PC, nastavení stanic, HDD atd. Bohužel dreambox mám asi s firmware od výrobce nebo prostě nevím jak, ale stále se mi nedaří udělat upgrade a hlavně mi nefunguje karta CSLINK. Měl jsem před tím HUMAXe, takže karta je funkční a již zaregistrovaná. DREAMBOX ji však vůbec nenajde??? Dle všechmožných postupů jsem zkoušel, ale téměř vše je psané na DM7000, což je asi něco jiného nebo se instaluje jinak, případně mají soubory jinou příponu. S linuxem v podstaě nemám žádné zkušenosti. Pokud by se našel nějaký dobrovolník, který by byl schopen mi zaslat na e-mail případně přes ICQ potřebné soubory a rady, bylo by to super. mvmobil(zav)centrum(tečka)cz nebo ICQ 283-187-079. Díky za podporu a pevně věřím, že za chvíli už budu já zas někoho dalšího.
    Pokud máte jinak nějaké doporučení třeba o SW nebo firmaware, tak taky poprosím o info.
    Díky M

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.11.2006
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Jako první si udělej spojení Dream com a PC, potom spojení Dream FTP.Pak si do počítače stáhni program Dream UP1.2.2.Dále si stáhni program Geminy2-190-dm7025-2.Pomocí programu Dream Up nainstaluj Geminy do Dreamu.Vše proběhne do jedné minuty při propojení co jsem již psal.Udělej restart Dreamu.Pokud máš propojení na internet pak již jen pomocí DO od Dreamu se vše nechá u tohoto Dreamu automaticky natáhnout.Pokud chceš poradit víc dej vědět na ssstanda@seznam.cz

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    09.12.2006
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tak se mi to konečně podařilo nainstalovat. Nejdříve jsem teda nainstaloval poslední verzi geminy a nesvítil mi displej, což teda v jiném foru bylo avizováno, takže jsem se přiklonil k předešlé verzi. Vše proběhlo OK. Teď ještě rozchodit kartu CSlink, která stále neběží a bude to super. Kartu to stále ne a ne najít. Ale každopádně díky za radu a pomoc.

  4. #4
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55
    nainstaluj si nove gemini2-200-dm7025-200611220051.nfi a mas zde vse vcetne CZ menu, CSlink rozchodis s Mgcamem a New cs ktere nainstalujes pres Blue menu.
    ---> VU SOLO 4K UltraHD <---

    Up / Download pro DREAMBOX

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. DreamBox 5620-S
    Založil walda v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 1
    Poslední příspěvek: 11.11.2006, 17:53
  2. Jak nastavit dreambox..???
    Založil tunklt v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 25
    Poslední příspěvek: 23.04.2006, 19:50
  3. New PLi®'s Dreambox Present: Diamond
    Založil hemertje v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 24.12.2005, 01:29
  4. DCC - Dreambox login failed!
    Založil Homer v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 05.11.2005, 23:33
  5. Dreambox login failed
    Založil peter05 v sekci fóra DreamBox - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 10.08.2004, 21:26

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •