Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Téma: Enigma - SNR AGC BER ??? signál ?

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.03.2007
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Question Enigma - SNR AGC BER ??? signál ?

    Nikde jsem nenasel vysvetlujici info co znamenaji zkratky SNR,AGC a BER v nastaveni Enigmy. Domnivam se ze to bude asi nejaka sila a kvalita signalu, ale co je to BER je mi zahadou. Kdo to z Vas vi ?
    Mam tyto ukazatele SNR 89%, AGC 75% a BER 0, naladim Astru, najde to spoustu programu ale kdyz si na ne prepnu tak mi to pise Service could not be found..... - coz moc nechapu, jak to ze nalezne programy a pak tohle...nevite nekdo v cem muze byt problem ?
    Dikes

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    31.01.2007
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Geox
    Nikde jsem nenasel vysvetlujici info co znamenaji zkratky SNR,AGC a BER v nastaveni Enigmy. Domnivam se ze to bude asi nejaka sila a kvalita signalu, ale co je to BER je mi zahadou. Kdo to z Vas vi ?
    Mam tyto ukazatele SNR 89%, AGC 75% a BER 0, naladim Astru, najde to spoustu programu ale kdyz si na ne prepnu tak mi to pise Service could not be found..... - coz moc nechapu, jak to ze nalezne programy a pak tohle...nevite nekdo v cem muze byt problem ?
    Dikes
    Citat z Dreambooku:
    BER - bitrate error: chybovost v prijimanom datovom toku. Najlepsie je ak je 0. Moze byt aj niekolko 10 az 100. Nad zopar stoviek uz kockuje a rozpadava obraz
    AGC
    Automatic Gain Controll: "sila" signalu, pre BER=0 by malo byt nad 50
    SNR
    Signal to noise ratio: odstup signal-sum (podla mojich skusenosti je dobre to mat nad 60)

    a to SERVICE COULD NOT BE FOUND - nejedna sa o platene kanaly?

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    17.03.2007
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Problem

    Citace Původně odeslal STE
    Citat z Dreambooku:
    BER - bitrate error: chybovost v prijimanom datovom toku. Najlepsie je ak je 0. Moze byt aj niekolko 10 az 100. Nad zopar stoviek uz kockuje a rozpadava obraz
    AGC
    Automatic Gain Controll: "sila" signalu, pre BER=0 by malo byt nad 50
    SNR
    Signal to noise ratio: odstup signal-sum (podla mojich skusenosti je dobre to mat nad 60)

    a to SERVICE COULD NOT BE FOUND - nejedna sa o platene kanaly?
    Jedna se o naprosto vsechny kanaly vcetne radií. Pritom signal na Astre mam 85, Ber je 0, najde to vechny TV kanaly ale zadny nezobrazi...napise Service could not be found.....
    Navic mi pri vypnuti IP Boxu vypne obraz na TV !!! proste zvuk např. na 'CT 1 jde ale obraz ne, dokud nevypojim prijimac ze Scartu. Zacinam mit plny zuby tohodle Linuxovyho "zazraku".

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    31.01.2007
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Geox
    Jedna se o naprosto vsechny kanaly vcetne radií. Pritom signal na Astre mam 85, Ber je 0, najde to vechny TV kanaly ale zadny nezobrazi...napise Service could not be found.....
    Navic mi pri vypnuti IP Boxu vypne obraz na TV !!! proste zvuk např. na 'CT 1 jde ale obraz ne, dokud nevypojim prijimac ze Scartu. Zacinam mit plny zuby tohodle Linuxovyho "zazraku".
    Si prvy co ma podobny "problem". Preto nemusis hned zatracovat tento "zazrak" - za tu cenu to aj tak zazrak je. A tych problemov preco nieco neide moze byt viac, jednym z nich mozes byt kludne aj ty

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    04.04.2007
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Geox Zobrazit příspěvek
    Jedna se o naprosto vsechny kanaly vcetne radií. Pritom signal na Astre mam 85, Ber je 0, najde to vechny TV kanaly ale zadny nezobrazi...napise Service could not be found.....
    Navic mi pri vypnuti IP Boxu vypne obraz na TV !!! proste zvuk např. na 'CT 1 jde ale obraz ne, dokud nevypojim prijimac ze Scartu. Zacinam mit plny zuby tohodle Linuxovyho "zazraku".
    Možná jsi to už vyřešil, ale přesto
    zřejmě máš "plný" scart kabel, odpoj vývod č. 16 a bude to OK.

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.02.2008
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Včera jsem si pořídil IP BOX 250S PVR a mám ten samí problém "service could not be found". No a po tom co jsem si z internetu stáhl aktualizace mi už IPBOX nefunguje vůbec. Resetuje se každé asi 4 vteřiny. Po práci si asi půjdu koupit sériový kabel.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal soul_asylum Zobrazit příspěvek
    Včera jsem si pořídil IP BOX 250S PVR a mám ten samí problém "service could not be found". No a po tom co jsem si z internetu stáhl aktualizace mi už IPBOX nefunguje vůbec. Resetuje se každé asi 4 vteřiny. Po práci si asi půjdu koupit sériový kabel.
    Soule,

    sériový kabel potřebuješ zcela jistě a navíc potřebuješ software Enigma a znalosti, co s tím.
    Všechno najdeš na
    http://sfteam.anfy.cz
    1. FlashTols - program na upgread softwaru
    2. Image E1 - doporučuji Ti poslední verzi E1 IPBox250S AB serial all, stáhni si také addon_version_powerpc.ipk po jehož instalaci budeš moci stahovat potřebné addony přímo IP Boxem připojeným k Netu...
    3. DreamboxEdit - program na editaci settingů v Enigma softwaru
    4. Návody, manuály, Dreambook... ke studiu než začneš, abys pokazil co nejméně.
    5. Potřebuješ mít v PC Totalcommander a Ethernet kartu na propojení s IP boxem po FTP. Jinak se s tím nedá dělat.
    (Ideální je připojit IP box na router jako další PC a potřebné addony a updaty si stahovat přímo pomocí AB IPBoxu.)

    Až přečteš pár návodů a Dreambook, pochopíš, že samo se to neudělá a když to budeš chtít zvládnout, je potřeba vědět JAK.

    S AB IPBoxem 250-S nejsou žádné problémy, pokud si je neuděláš sám.
    Pracuje naprosto spolehlivě, pěkně "kreslí" a je za pár korun.
    Nic lepšího za ty peníze nekoupíš.
    Abys ale mohl uplatnit své vyšší nároky na jeho využití, musíš jej to naučit.
    Je to vlastně malý počítač systému Linux. Učit se umí a pamatuje si jen to, co jej naučíš sám.
    Začni nejdříve sám.
    Naposledy upravil bob : 19.02.2008 v 13:45
    bob

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •