Stránka 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 97

Téma: Non-stop podpora pro Dreambox, IPBox a SS2

  1. #16
    Registrovaný uživatel
    Založen
    18.05.2007
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal IceKiller Zobrazit příspěvek
    Nevím si rady s Dreamboxem nejde to či ono.Pokud hledáte podporu pro váš Dreambox ,IP BOX ,SS2 jste na správné adrese.Zanechte zde kontakt na vás (stačí i na PM). Maximální podpora všeho co je pro váš přijímač.Podpora 24 hod deně 7 dní v týdnu.Team spe******tu je připraven vám usnadnit cestu k plnému využití těchto zařízení.
    Rad bych rake poprosil o radu, pokud by to jen slo budu ve vecernich hodinach na ICQ 156097986 , rovnou bych ty rady zkousel, pokud by to jen bylo mozne takto. Diky.

  2. #17
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.01.2008
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    4
    Uploads
    0

    sledovani programu na skystar2

    mam DM600PVR s gemini 4.1 a chtel bych vedet jestli je nejak mozne sledovat programy i na pocitaci s kartou ss2

  3. #18
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.01.2008
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Mám problém s DM 7000S, modrý display.Po smazání sw mi opravář nainstaloval původní sw verzi 1.09. Potřeboval bych ještě další program (např. od SF teamu),abych mohl použít kartu pro CZ Link jako dřív. Prosím o radu nebo doporučení,kde ten sw získat včetně postupu. Děkuji.

  4. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2006
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Ss2

    Citace Původně odeslal kralj Zobrazit příspěvek
    mam DM600PVR s gemini 4.1 a chtel bych vedet jestli je nejak mozne sledovat programy i na pocitaci s kartou ss2
    Jasne mam to doma rozbehane frcia mi na tom Sk CZ programy z jedneho nemenovaneho balika

  5. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2006
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal bihelerd Zobrazit příspěvek
    Mám problém s DM 7000S, modrý display.Po smazání sw mi opravář nainstaloval původní sw verzi 1.09. Potřeboval bych ještě další program (např. od SF teamu),abych mohl použít kartu pro CZ Link jako dřív. Prosím o radu nebo doporučení,kde ten sw získat včetně postupu. Děkuji.
    No asi si zaciatocnik co sa tyka dreamboxu co? Aj ja som bol v takom stave a nik mi riadne nechcel pomoct. Co sa tyka tvojho problemu treba to preflashnut na image od SF teamu : cez FTP nakopiruj novy image , treba ho premenovat na root.cramfs, ........... Inac vsetko to je v dreambooku.

    Ak nebudes vediet napis

  6. #21
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2006
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal BorgMcz Zobrazit příspěvek
    Rad bych rake poprosil o radu, pokud by to jen slo budu ve vecernich hodinach na ICQ 156097986 , rovnou bych ty rady zkousel, pokud by to jen bylo mozne takto. Diky.
    o co vlastne ide?

  7. #22
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.06.2006
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Děkuju za odpověd. Jsem nejen začátečník ale ještě k tomu dost starej.Na DBoxu "dělám " se synem, ten je zase moc mladej. Máme zábavu.Asi díky levnému routeru nám přestala fungovat síť, tak jsme k uploadu použili kabel a sw převedli.Na TV se objevila uvítací strana SF teamu a i All-In-One panel poloprázdný. Nevím kde najít příslušné informace a příkazy pro instalaci NEWCAMD (nebo tak nějak) apod., abych aspoň pro začátek zprovoznil kartu CSLinku.

  8. #23
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.06.2006
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    odpoved pro simi168

    [ODPOVED PRO simi168: No asi si zaciatocnik co sa tyka dreamboxu co? Aj ja som bol v takom stave a nik mi riadne nechcel pomoct. Co sa tyka tvojho problemu treba to preflashnut na image od SF teamu : cez FTP nakopiruj novy image , treba ho premenovat na root.cramfs, ........... Inac vsetko to je v dreambooku.

    Ak nebudes vediet napis

    Děkuju za odpověd. Jsem nejen začátečník ale ještě k tomu dost starej.Na DBoxu "dělám " se synem, ten je zase moc mladej. Máme zábavu.Asi díky levnému routeru nám přestala fungovat síť, tak jsme k uploadu použili kabel a sw převedli.Na TV se objevila uvítací strana SF teamu a i All-In-One panel poloprázdný. Nevím kde najít příslušné informace a příkazy pro instalaci NEWCAMD (nebo tak nějak) apod., abych aspoň pro začátek zprovoznil kartu CSLinku.

  9. #24
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.06.2006
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ahoj, ještě se vracím k tvé zprávě. děkuju za tip na dreambook. hned jsem si ho stáhnul. informace určitě použiju.

  10. #25
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2006
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Biheler Zobrazit příspěvek
    [ODPOVED PRO simi168: No asi si zaciatocnik co sa tyka dreamboxu co? Aj ja som bol v takom stave a nik mi riadne nechcel pomoct. Co sa tyka tvojho problemu treba to preflashnut na image od SF teamu : cez FTP nakopiruj novy image , treba ho premenovat na root.cramfs, ........... Inac vsetko to je v dreambooku.

    Ak nebudes vediet napis

    Děkuju za odpověd. Jsem nejen začátečník ale ještě k tomu dost starej.Na DBoxu "dělám " se synem, ten je zase moc mladej. Máme zábavu.Asi díky levnému routeru nám přestala fungovat síť, tak jsme k uploadu použili kabel a sw převedli.Na TV se objevila uvítací strana SF teamu a i All-In-One panel poloprázdný. Nevím kde najít příslušné informace a příkazy pro instalaci NEWCAMD (nebo tak nějak) apod., abych aspoň pro začátek zprovoznil kartu CSLinku.
    No ak sa vam podarilo naflashovat image od sf teamu to je v pohe ale treba cez ALL in panel doinstalovat rucne z Tempu ipk ktore na vola : fix_official-feed_dm7x - totiz sfteam pomenil url adresy a nic nestiahnete bez tohoto opravneho IPK. potom budu fungovat vsetky linky ci uz ADDONS alebo LOCALES atd.
    No a v Addonoch je newcamd tusim najnovsej verzie (nepamatam akej )
    taktiez potrebujete nainstalovat z addonov cardserver
    ide o to ze aj na vasom bocxe treba spojazdnit card server a podla neho nastavit klienta (newcamd) a ten bude citat kody z karty cez card server

    majte sa

  11. #26
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.06.2006
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal simi168 Zobrazit příspěvek
    No ak sa vam podarilo naflashovat image od sf teamu to je v pohe ale treba cez ALL in panel doinstalovat rucne z Tempu ipk ktore na vola : fix_official-feed_dm7x - totiz sfteam pomenil url adresy a nic nestiahnete bez tohoto opravneho IPK. potom budu fungovat vsetky linky ci uz ADDONS alebo LOCALES atd.
    No a v Addonoch je newcamd tusim najnovsej verzie (nepamatam akej )
    taktiez potrebujete nainstalovat z addonov cardserver
    ide o to ze aj na vasom bocxe treba spojazdnit card server a podla neho nastavit klienta (newcamd) a ten bude citat kody z karty cez card server

    majte sa
    Ahoj, děkuju za návod. Mám další dotaz: v addonech je opravdu newcamd. když jsem ho nainstaloval přes All In One do temp/, nic se nestalo. V tom panelu se mi ukazuje jenom hláška"common interface" a řádek CARDSERVER SELECT: nic. Asi bych měl ten addon instalovat do jiného adresáře. teď si už nevím rady. děkuju za pomoc.

  12. #27
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2006
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Biheler Zobrazit příspěvek
    Ahoj, děkuju za návod. Mám další dotaz: v addonech je opravdu newcamd. když jsem ho nainstaloval přes All In One do temp/, nic se nestalo. V tom panelu se mi ukazuje jenom hláška"common interface" a řádek CARDSERVER SELECT: nic. Asi bych měl ten addon instalovat do jiného adresáře. teď si už nevím rady. děkuju za pomoc.
    nie nie nie on je nainstalovany ale na riadku klienta (horny riadok) chod dialkovym ovladacom do prava - sipka v pravo - tam si ho nastavis, tak isto na card servri to iste treba tam nastavit card server.

    co sa tyka nastavenia klienta a servera je to zlozitejsie ak bude treba napisem

    nazdarek

  13. #28
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.06.2006
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ahoj! Naozaj!: Všecko je opravdu tak jak říkáš. Až budeš mít čas, ozvi se mi jak nastavit klienta A SERVERA. Předem děkuju.

  14. #29
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2006
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Biheler Zobrazit příspěvek
    ahoj! Naozaj!: Všecko je opravdu tak jak říkáš. Až budeš mít čas, ozvi se mi jak nastavit klienta A SERVERA. Předem děkuju.
    no je to brutal:
    1. cez ftp sa conectni na dream a tam adresar VAR a TUXBOX - v nom je subor cardserv.cfg
    2. ten treba zeditovat(F4) a to nasledovne:

    DESKEY = 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
    SERVER_NAME = cardserv
    DEBUG_PORT = 14000
    ADMIN_PORT = 14001
    ADMIN_PASSWORD = secret 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
    USER = local local lan dreambox 12000
    USER = root5 dream5 lan new5 10015
    #
    # upper card slot
    #
    SERIAL_PORT = 0
    TCP_PORT = 10001
    EMM-G = yes
    EMM-S = yes
    EMM-U = yes
    SPECIAL_FEATURES = yes
    #
    # lower card slot
    #
    #SERIAL_PORT = 1
    #TCP_PORT = 10000
    #EMM-G = no
    #EMM-S = no
    #EMM-U = no
    #SPECIAL_FEATURES = no
    #
    # serial port for phohenix
    #
    #SERIAL_PORT = 2
    #TCP_PORT = 10002
    #EMM-G = no
    #EMM-S = no
    #EMM-U = no
    #SPECIAL_FEATURES = no

    s tym ze na riadku USER je root5 - nazov klienta (login) a dream5 je heslo
    port 10015 je vymysleny mozes ho pouzit

    toto je ale vypis cez F3 takze to musis najst v riadku ked si ho otvoris cez F4

    3. co sa tyka klienta zase ftp, var, keys a treba tu vytvorit subor newcamd.list
    4 v tomto subore treba napisat:
    CWS = xxx.xxx.xxx.xxx 10001 root5 dream5 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

    s tym ze xxx.xxx.xxx.xxx je ip adresa dreamu a login a heslo je ako v serveri no a ten kluc je klasika od 01 az po 14

    brutal co?

    HMMMMMM niesom si isty tymto klientom ale prezistim - uz som to dlho nekonfiguroval lebo toto je asi nastavenie klienta ale externeho - iny dreambox

    prezistim a dam vediet zatial skusaj

    caves

  15. #30
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.11.2006
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal simi168 Zobrazit příspěvek
    no je to brutal:
    1. cez ftp sa conectni na dream a tam adresar VAR a TUXBOX - v nom je subor cardserv.cfg
    2. ten treba zeditovat(F4) a to nasledovne:

    DESKEY = 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
    SERVER_NAME = cardserv
    DEBUG_PORT = 14000
    ADMIN_PORT = 14001
    ADMIN_PASSWORD = secret 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
    USER = local local lan dreambox 12000
    USER = root5 dream5 lan new5 10015
    #
    # upper card slot
    #
    SERIAL_PORT = 0
    TCP_PORT = 10001
    EMM-G = yes
    EMM-S = yes
    EMM-U = yes
    SPECIAL_FEATURES = yes
    #
    # lower card slot
    #
    #SERIAL_PORT = 1
    #TCP_PORT = 10000
    #EMM-G = no
    #EMM-S = no
    #EMM-U = no
    #SPECIAL_FEATURES = no
    #
    # serial port for phohenix
    #
    #SERIAL_PORT = 2
    #TCP_PORT = 10002
    #EMM-G = no
    #EMM-S = no
    #EMM-U = no
    #SPECIAL_FEATURES = no

    s tym ze na riadku USER je root5 - nazov klienta (login) a dream5 je heslo
    port 10015 je vymysleny mozes ho pouzit

    toto je ale vypis cez F3 takze to musis najst v riadku ked si ho otvoris cez F4

    3. co sa tyka klienta zase ftp, var, keys a treba tu vytvorit subor newcamd.list
    4 v tomto subore treba napisat:
    CWS = xxx.xxx.xxx.xxx 10001 root5 dream5 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

    s tym ze xxx.xxx.xxx.xxx je ip adresa dreamu a login a heslo je ako v serveri no a ten kluc je klasika od 01 az po 14

    brutal co?

    HMMMMMM niesom si isty tymto klientom ale prezistim - uz som to dlho nekonfiguroval lebo toto je asi nastavenie klienta ale externeho - iny dreambox

    prezistim a dam vediet zatial skusaj

    caves

    Takze este raz: toto co som napisal je nastavenie ako som spomenul na konci pre dreambox u niekoho ineho

    co dsa tyka tvojho pripadu cize na jednom dreame je to jednoduchsie nemusis nastavovat ani klienta ani serveer len ich tam treba mat naistalovane

    dufam ze to pojde ide este o to aky emulator si nainstaloval a a ky server ? newcamd alebo mgcamd?

    zatial

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •