Stránka 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 46 až 60 z 97

Téma: Non-stop podpora pro Dreambox, IPBox a SS2

  1. #46
    Registrovaný uživatel
    Založen
    10.05.2010
    Bydliště
    Brno
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ahoj
    potřeboval bych stahnout někde likra rotor pro AB IPBOX 250S.
    Nikde jsem to nenašel díky za link či radu.

  2. #47
    Super Moderator Avatar uživatele sath*ck
    Založen
    11.03.2002
    Bydliště
    Czech Republic
    Příspěvky
    1 585
    Post Thanks / Like
    Downloads
    29
    Uploads
    55
    podivej se do sekce dreambox tam jsou ke stazeni, a pro ipbox jsou stejne jako pro dreambox
    ---> VU SOLO 4K UltraHD <---

    Up / Download pro DREAMBOX

  3. #48
    Registrovaný uživatel
    Založen
    13.04.2010
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Downloads
    8
    Uploads
    0

    dm800 hd

    Moze sa mi niekto mrknut dialkovo do mojho dm a urobit tam trochu poriadok? icq nick: no a? dik

  4. #49
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.02.2010
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    7025+ a DVB S2 tuner - dotaz
    jelikož se mi nedostalo na původním místě odpovědi,přesouvám dotaz sem. Promiňte tedy duplicitu příspěvku.
    Mám dotaz pro zasvěcené. Nechce se mi zatím kupovat nový Dreambox pro HD (8000 moc drahá, 7020HD ještě není a jednotunerové nemám zájem) takže bych rád zatím sledoval HD programy přes LAN ve streemu - u programu MPEG 4 QPSK (DVBS) mě to funguje, ale jelikož jsou zde pouze DVB S tunery, v modulaci 8PSK (DVBS2) nic nejde. Napadlo mi tedy, zda někdo zkoušel výměnu tuneru za nový BSBE2-401A (pro D8000 ) - sběrnice by měla být stejná, jen nevím, jak je to s ovladači a zda by to vůbec fungovalo. Díky za odpovědi.

  5. #50
    Registrovaný uživatel
    Založen
    19.05.2010
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    DM 8000 a UPC 2x DVB-C

    Dobrý den,
    mám nový DM8000 a v něm dva tunery DVB-C na UPC, Je tam vložena spárovaná karta od LICA. Vše funguje, až na to, že to dokáže dekódovat jen jeden kanál najednou. Když zapnu PIP a v okně mám kódovaný kanál a na ploše nekódovaný, nebo opačně, tak to jede OK (a samozřejmě i v případě, že oba jsou nekódované :-)). A ukazuje to, že jeden jede z tuneru C a druhý z tuneru D. Ale dva kódované a to i z jedné frekvence (třeba ČT1 a ČT2), tak to nejde. Přitom nezávisí na tom, zda kódovaný je z tuneru C nebo D - dokáže to tedy obsloužit oba tunery. Chtěl bych samozřejmě na jeden kanál koukat a druhý nahrávat.
    Mimochodem pokus zasunout do DM druhou kartu od LICA se nesetkal s úspěchem - dělá to to samé....
    Prosím poraďte co s tím, mne nic nenapadá a jsem s DM úplný začátečník . nevyznám se tedy v problematice CAM - pokud tude vede cesta k řešení.

    Momentálně tam mám Gemini 5.

    Díky moc

  6. #51
    Registrovaný uživatel
    Založen
    01.11.2008
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    49
    Uploads
    0
    Mam DM 7000-S s modrým displejem a Snr 32210116002791S asi 6 let: Asi před 2 laty jsem nahrál Gemini to fungovalo bezproblémově. Před měsícem se dreambox sesypal a po nahraní přes RS232 Gemini dreambox se sekal už na začátku. Proto jsem nahrál Pli-Jade3. Ono to šlo asi 3 týdny a nebylo možno nastavit 0,8W Thor. Před 2 dny se to sesypalo úplně a teď nahrávaní přes DreamUp a RS232 signalizuje že je všechno OK a po zapnuti do sitě sviti na displeji DREAM Multimedia i nic více se neděje. Přečetl jsem v návodech na straně 59, že jde zřejmě o poškozeni bootloaderu i jde to opravit přes JTAG interface. Bohužel nemam ty piny jak je to v návodu(16 kolikové) ale v jiným místě 10 kolikové a to asi není to. Zasílám fotku mého DM kde je rozmístěni pinů.Nebo je chyba ve zdroji ale který kondik vyměnit nebo má někdo schéma. Poradí někdo. Informace zašlete na tedekan@seznam.cz neb zde napište. Tado fotky na www.coexistentia.cz/11.jpg a www.coexistentia.cz/22.jpg

  7. #52
    argo
    Založen
    11.05.2009
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Mám DM8000 chcem nahrávat z pevneho disku cez siet do počitača prosim o radu DAKUJEM

  8. #53
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.10.2010
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ahoj, mám DM800 s E2 a po nahrání nového image mi přestal fungovat extension management. Nenačtou se žádné dostupné pluginy, stále to visí ve stavu stahování seznamu dostupných pluginů a nic se přitom nenačte. V čem může být problém? Díky moc!

  9. #54
    Registrovaný uživatel
    Založen
    20.06.2010
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Dobry den!
    Mam DM 800 potreboval by som Vasu pomoc.Moje t.c. 0918/119 082 prosim prezvonte ma a ja Vam obratom zavolam.
    Dakujem

  10. #55
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    prvně zkus napsat jaký img jsi tam nahrál jaký bootloader tam máš. někdy má i server vpadek a tak to nestahne žádné pluginy. za pár hodin nebo druhý den to pak už chodí ok. stalo se mi to jak u Gemini tak u EDG-Nemesis např.

  11. #56
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.10.2010
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ahoj - mám tam bootloader 7.6, verze img by měla být 5.1. Připojení na internet by nemělo být problémem - streamování rádií je v pořádku. Díky moc za tip, co s tím.

  12. #57
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.11.2010
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    6
    Uploads
    0

    Dreambox a Skylink ICE

    Zdravim.

    Mam Dreambox 7025S a pod Scam 3.59 bezi nova Skylink ICE PI-sys. Dekodovanie funguje, ale mam problem s nahravanim. Nie vzdy sa mi nahra
    cely film. Bud nahra len urcitu cast alebo nahra to cele, ale niekde pocas nahravania prestane fungovat dekodovanie Casovac nastavujem vzdy tak, aby po nahravani isiel do hlbokeho spanku. Dik za pomoc.

  13. #58
    Registrovaný uživatel
    Založen
    30.11.2010
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ahoj,snad tvuj nick jeste funguje....pokud se da od tebe vyzit rady co se dreamu tyka budu stastnej.....uz prez tejden se kousu vsema tematama procitam a procitam a jelikoz jsem uplnej novacek mam z toho hlavu v .......mam dreambox 500s a rad bych se dopidil k tomu jak ho predelat na to abych mohl koukat na tv bez karty co vse musim udelat....nahrat do dreamu a jak ......pokud budes tak hodnej a poradis budu rad a predem diky......

  14. #59
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.04.2004
    Příspěvky
    299
    Post Thanks / Like
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    bez karty ti toho budou fungovat všechny FTA kanály. jestli se ti jedná o nelegální příjem kodovaných programů v tom ti nepomůžu. pokud budeš potřebovat rozjet legálně kartu např skylink či cslink není problém taky.

  15. #60
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.12.2010
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •