Stránka 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazují se odpovědi 61 až 69 z 69

Téma: SF Team ENIGMA 1 pro AB IPBOX 250 PVR

  1. #61
    Registrovaný uživatel
    Založen
    14.08.2006
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Chěl bych se zeptat, jak zprovoznim web browser. Stáhl jsem ho z all in one panelu a uložil se automaticky na HDD. Nyní, když ho chci rozjet, vyberu HDD jakoí pamět, stisknu žluté a Browser vyberu, naskoči mi tabulka Error loading http://www.satforum.cz/: Host not found. Je mi jasné, že tato adresa nebyla nalezena, ale já se ptám, kde může být příčina. Je třeba instalovat ještě nějaký fix, když vše ostatní běhá? Připojení k netu je funkční. Díky!!!

  2. #62
    Registrovaný uživatel
    Založen
    31.01.2007
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    V poslednej enigme (17.2.) je problem s casovacom. Nastavil som casovac cez webinterface, no prijimac sa zapol na inom kanali (na poslednom, kde bol aj vypnuty), no nic nenahral a v MENU - CASOVAC sa len objavil cerveny krizik ako o neuspesnej akcii.
    Takisto sa pri zapnuti spusti video aj audio vystup (co pri predchadzajucej verzii nebolo)

  3. #63
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal STE Zobrazit příspěvek
    V poslednej enigme (17.2.) je problem s casovacom. Nastavil som casovac cez webinterface, no prijimac sa zapol na inom kanali (na poslednom, kde bol aj vypnuty), no nic nenahral a v MENU - CASOVAC sa len objavil cerveny krizik ako o neuspesnej akcii.
    Takisto sa pri zapnuti spusti video aj audio vystup (co pri predchadzajucej verzii nebolo)
    To bylo take jedno z prani a to sice z toho duvodu ze pokud box nahrava ve standby a vzbudis ho prerusi se ti nahravani. Proto predelavam timer tak aby se pri nahravani enigma dostala do stavu wakeup a po nahrani do standby. MOc se mi to nelibi ale budiz. Jinak to zatim resit nejde vzhledem k pouzitemu cpu=jeden demux kanal. pokud te napadne jine reseni sem s nim. - Napr bloknout po dobu nahravani dalkac - pak je ale zase box po dobu nahravani neovladat

  4. #64
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele zbigzbig20
    Založen
    30.06.2007
    Bydliště
    Poland
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    @Jirkas what with new Ipbox 9000HD?? What you think about this great box?? Is there the chance for alternative image?? Cheers
    " Re-l-o-o-k before You Dre@m "

  5. #65
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.03.2002
    Příspěvky
    704
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal STE Zobrazit příspěvek
    V poslednej enigme (17.2.) je problem s casovacom. Nastavil som casovac cez webinterface, no prijimac sa zapol na inom kanali (na poslednom, kde bol aj vypnuty), no nic nenahral a v MENU - CASOVAC sa len objavil cerveny krizik ako o neuspesnej akcii.
    Takisto sa pri zapnuti spusti video aj audio vystup (co pri predchadzajucej verzii nebolo)
    Ta je to trochu opravene otestujte - check box na standby nebo wakeup. Jeste neni fix na power tlacitko - standby-shutdown

    Jirka

  6. #66
    Registrovaný uživatel
    Založen
    31.01.2007
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    No u verzie co mam teraz to je OK - pokial si nastavim nejaky casovac na nahravanie, a box je v standby, tak v case ked je nastaveny casovac sa box "zapne" na dany kanal a nahrava. Pokial som box zapol normalne tlacitkom na zapnutie (na DO), zobrazil sa mi nahravany kanal, no nahravka sa neprerusila. Myslim ze toto riesenie bolo OK.
    V novsej ani nie je problem ten, v akom stave je box, ci wakeup alebo akom, skor ma zaujima to, preco sa dany program vobec nenahral, dokonca sa box ani neprepol na dany kanal, ale "zobudil" sa na uplne inom kanali

  7. #67
    Registrovaný uživatel
    Založen
    31.01.2007
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tak zda sa ze v enigme z 20.2 je casovac OK (aspon dufam ze je OK a to, ze program nahralo, nebola len nahoda )

  8. #68
    Registrovaný uživatel
    Založen
    31.01.2007
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Tak sem pisem poznatok z kratkodobeho testovania - casovac vyzera byt opraveny. Vacsi problem je obraz. Mam LCD TV LG, je pripojeny cez scart, a pri prepnuti "natahuje" obraz, nieco ako ked obcas prepina napr. medzi 16:9 a 4:3 a potom sa to vrati do normalu..bez ohladu, aky kanal prepnem...no s tym rozdielom ze natahuje aj "menu" z IPBOXU, teda nielen obraz. Spravi to na cca 5-10 sekund, a potom sa to vrati do normalu. Nie som si isty, ale robilo mi to uz aj tusim s verziou z 17.2.
    So starsim SW problem nebol. Dakujem za odpoved

  9. #69
    Registrovaný uživatel
    Založen
    22.09.2002
    Bydliště
    CZ
    Příspěvky
    849
    Post Thanks / Like
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal STE Zobrazit příspěvek
    Tak sem pisem poznatok z kratkodobeho testovania - casovac vyzera byt opraveny. Vacsi problem je obraz. Mam LCD TV LG, je pripojeny cez scart, a pri prepnuti "natahuje" obraz, nieco ako ked obcas prepina napr. medzi 16:9 a 4:3 a potom sa to vrati do normalu..bez ohladu, aky kanal prepnem...no s tym rozdielom ze natahuje aj "menu" z IPBOXU, teda nielen obraz. Spravi to na cca 5-10 sekund, a potom sa to vrati do normalu. Nie som si isty, ale robilo mi to uz aj tusim s verziou z 17.2.
    So starsim SW problem nebol. Dakujem za odpoved
    STE,

    není to problém. Je to jen otázka nastavení formátu obrazu Tvého TV. Pokládej to naopak za přednost.
    Pokud vycházíš v nastavení TV z formátu "original", IP BOX máš nastavený na 16:9, TV reaguje změnou formátu podle nastavení.
    Na TV si můžeš nastavit jiný z výběru formátů...
    bob

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. Non-stop podpora pro Dreambox, IPBox a SS2
    Založil IceKiller v sekci fóra Fórum - Info - Faq
    Odpověďmi: 96
    Poslední příspěvek: 26.12.2013, 17:26
  2. AB IPBOX 250S PVR - Novinka !
    Založil sath*ck v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 70
    Poslední příspěvek: 06.12.2008, 21:28
  3. Manual install AB IPBox 400 SF enigma
    Založil bob v sekci fóra AB IPBOX - RELOOK - Firmware/Software/Hardware
    Odpověďmi: 2
    Poslední příspěvek: 29.12.2006, 11:24

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •