Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Téma: Ci modul?

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.04.2007
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Ci modul?

    Mám docela komplikovaný dotaz. Koupil jsem si novou televizi Samsung LE23R86BD a obsahuje slot pro CI modul, podle kterého bych mohl mít možnost přijímat digitální vysílání. Teď se ptám. Jde o DVB -S, -T nebo C? Mám poskytovatele kabelové televize Karneval. Uvažoval jsem jestli je možné jejich kartu vložit do CI modulu a tím dekódovat jejich digitální vysílání přes kabel (nepotřeboval bych tak jejich seto top box ...). Pokud nejde toto, pak by mela existovat možnost koupe karty pro DVB-T vysílání čímž bych dostal set top box v televizi. Chápu to dobře? A pokud ani to musel bych si koupit kartu a celou televizi připojit k parabole abych mohl chytat signál ze satelitu? Bohužel informace k podobné problematice okolo DVB je i přes vzrůstající popularizaci velmi těžko k sehnání...Moc děkuji za všechny odpovědi. PS: tyto otázky manuál od samsungu nezodpovídá a proto se ptám. celou dobu v něm autoři mluví o DVB...

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    24.07.2007
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citace Původně odeslal Djkoma Zobrazit příspěvek
    Mám docela komplikovaný dotaz. Koupil jsem si novou televizi Samsung LE23R86BD a obsahuje slot pro CI modul, podle kterého bych mohl mít možnost přijímat digitální vysílání. Teď se ptám. Jde o DVB -S, -T nebo C? Mám poskytovatele kabelové televize Karneval. Uvažoval jsem jestli je možné jejich kartu vložit do CI modulu a tím dekódovat jejich digitální vysílání přes kabel (nepotřeboval bych tak jejich seto top box ...). Pokud nejde toto, pak by mela existovat možnost koupe karty pro DVB-T vysílání čímž bych dostal set top box v televizi. Chápu to dobře? A pokud ani to musel bych si koupit kartu a celou televizi připojit k parabole abych mohl chytat signál ze satelitu? Bohužel informace k podobné problematice okolo DVB je i přes vzrůstající popularizaci velmi těžko k sehnání...Moc děkuji za všechny odpovědi. PS: tyto otázky manuál od samsungu nezodpovídá a proto se ptám. celou dobu v něm autoři mluví o DVB...
    Pokud obsahuje tento tv i dvbtT integr. tuner, slot ci je jednoznačně určen pro budoucí příjem pozemní kod. dvbT!

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    23.04.2007
    Příspěvky
    2
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ano podporuje a ja to vím, že to je pro dvb t, ale jde mi o to jak to použít. Je nutné zakoupit nějakou kartu apod. že ano? Pravděpodobně plus předplacení služby. Má někdo s tímto zkušenosti a mohl by něco doporučit?

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.11.2008
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ano u nás se s těmito službami zatím nepočítá.

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.10.2009
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    CI slot určitě slouží pro modul cryptoworks a jiné a to se dá použít pro DVB-S/S2!!!!

    Možná i pro kabelovku, ale pro DVB-T se dle mého názoru nedá použít!!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Magic modul v.1.03 Penta1.11
    Založil kava v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 09.11.2007, 15:16
  2. Prodám modul Irdeto acess
    Založil PEHU220 v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 12.05.2006, 08:22
  3. Prodám CW modul
    Založil Hunter v sekci fóra Inzerce
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 26.02.2006, 19:54
  4. Modul cryptoworks ?
    Založil jindra73 v sekci fóra Crypt*W
    Odpověďmi: 3
    Poslední příspěvek: 17.02.2006, 23:17
  5. Nový CI modul Premiere
    Založil sath*ck v sekci fóra CI & CAM moduly
    Odpověďmi: 0
    Poslední příspěvek: 01.09.2004, 12:56

Štítky pro toto téma

Záložky

Záložky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • You may not edit your posts
  •